Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy nadal kupują dużo lewego alkoholu

Polacy nadal kupują dużo lewego alkoholu

Money.pl / 2011-09-04 11:15
Komentarze do wiadomości: Polacy nadal kupują dużo lewego alkoholu.
Wyświetlaj:
Abstynent / 178.73.50.* / 2011-11-07 09:41
I dobrze, przynajmniej ci nie dają się rządzącym przestępcom.
k aczordonald / 2.99.64.* / 2011-09-04 17:13
Przy tych zarobkach, flaszka powinna kosztowac 10 pln, a piwo(tyskie), nie wiecej jak zlotowke.
W UK polskie piwo, jest o 20% drozsze od tego w kraju, przy 3-4 krotnie wiekszych zarobkach.
I chyba wszystko jasne.Pedzimy bimberek w piwnicy, gdyz w Polsce, to dla pracujacego towar luksusowy :::)))
Natter2 / 2011-09-04 12:03 / Tysiącznik na forum
Niestety Rząd doprowadził akcyzę do granic absurdu.a to jest woda na młyn dla przemytu i co najgorsze do podróbek które jak się kiedyś przekonałem trafiają nawet do legalnej sprzedaży.Przestałem po prostu kupować pewne polskie wyroby.Kupuje niewielkie ilości ale każdy konsument chce być pewny że nie kupuje trefny towar.Walka z tym jest batdzo trudna ,jakie jest wyjście? Poprostu obniżenie akcyzy ale dla decydentów finansowych to nie wchodzi w rachubę .Tylko dlaczego u naszych zachodnich sąsiadów alkohol jest tańszy niż unas i nikt takim procederem się nie trudni.
lobbing abstynencki / 178.37.133.* / 2011-09-04 14:58
Właśnie winduje się ceny, aby był przemyt. Złote czasy prohibicji każdy widział. Nie mogę się doczekać kasowników u pań pracujących poziomo, ale będzie jazda.
Adrian 23 / 79.185.172.* / 2011-09-04 11:15
Kogo określacie przestępcami? Największym jest rząd biorąc gigantyczne haracze za akcyzy na alkohol i wyroby tytoniowe. Pasożytuje na nałogach społecznych. Już nie wspominam o podatkach na paliwo, k..... co za kraj. I nieświadomy niczego lud się na to godzi.
Przy takich podatkach nie powinno nikogo dziwić, że samodzielnie myślący i przedsiębiorczy ludzie podejmują walkę z podatkową tyranią.

Najnowsze wpisy