Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy nadal popierają Platformę

Polacy nadal popierają Platformę

Money.pl / 2009-11-04 08:40
Komentarze do wiadomości: Polacy nadal popierają Platformę.
Wyświetlaj:
Partia_Obibokow / 84.144.83.* / 2009-11-05 14:11
ZAPRASZAMY DO REKLAMY....

Chcesz zarobic i nic nie robic?????

to prosimy o kontakt:

* 00-583 Warszawa, Al. Ujazdowskie 1/3
* tel.: 022 6946000
* faks: 022 6252637
* mail: kontakt@kprm.gov.pl
antygłupocie / 69.71.222.* / 2009-11-05 08:30
Mój sąsiad Ciaptak ma dokładnie odmienne poglądy polityczne niż ja, ale tak samo jak ja ma telefon.
Jak zadzwoni taki Homo sondażysta i próbka będzie losowa z mojej okolicy, to czyj głos będzie bardziej reprezentatywny - mój, czy Ciaptaka? Przecie w zależności na kogo trafi, różnica wyniesie 50 proc.
Jakie podstawy ma więc twierdzenie, że błąd sondażowy wynosi tylko 3 proc, skoro w każdym regionie takiego Ciaptaka można znaleźć i w losowej próbce na niego trafić?
A Ciaptaków jest niemało przecież, więc nie jest to takie trudne na nich trafić.
No, chyba że poparcie dla PO wynosiłoby tylko 3 proc, tylko dla zmyłki te 3 proc. uczyniono błędem sondażowym, a dane są wzięte z sufitu, żeby urabiać opinię społeczną jak ma głosować w najbliższych wyborach.
telenowela / 94.231.6.* / 2009-11-04 16:29
Bo POlacy nie kaczki...swój rozum i logikę mają ,kaczyzmu i faszyzmu nie popierają!
nuSasza! / 77.254.100.* / 2009-11-04 18:22
a bolszewizm, towarzyszu?
głupi jak polaczek / 77.253.84.* / 2009-11-04 11:31
sondaż jest telefoniczny :-)))
a jak kogoś stać na płacenie złodziejskiego abonamentu, to jest zamożny i będzie popierał liberałów :-))))
Pol^^ / 213.158.197.* / 2009-11-04 11:31
Nieeee! RODACY nie róbcie mi tego - będę RZYGAĆ!
jarząbek wacław / 86.43.68.* / 2009-11-04 11:14
PO jak wszyscy inni politycy maja duzo grzeszkow na sumieniu, ale wole liberalizm w ich wykonaniu niż "demokracje" którą mamy od 20 lat. Przy tej ekipie zaczynają działać prawa wolnego rynku, kulawo ale jednak. To przy tym rządzie jest szansa pozbycia się pasożytów z poprzedniej epoki - związkowców nierobów, spółdzielni mieszkaniowych i działkowych, nierentownych zakładów do których dopłaca się grube miliony, PZPNów i wielu wielu innych.
Jedziecie po politykach że są głupi, pazerni a jacy wy jesteście światli, uczciwi do bólu, błyskotliwi obywatele...??A może oni wybrali się sami...
janiszek72 / 2009-11-04 11:36 / Tysiącznik na forum
Jarząbku stań przy szafie z adapterem szpulowym i rób to co nakazuje Ci powinność, czyli wychwalaj swojego wspaniałego prezesika Schetynę i premierka Tuska. "Łubu-Dubu, Łubu-Dubu..." to najlepiej potraficie robić. Czy Cegielski był nierentowny? Idąc Twoim tokiem rozumowania pozwólmy splajtować polskim kolejom, polskim liniom lotniczym LOT i innym firmom, do których inne rozwinięte gospodarki światowe od zarania dziejów dokładały grube miliardy. To ciekawe, że za rządów PO zamiast rozwijać nowe połączenia kolejowe w Polsce większość połączeń się likwiduje, a pociągi zamiast szybciej jeździć jeżdżą wolniej przy czym cena biletów stale wzrasta. I tak jest ze wszystkim. PO nie radzi sobie z kwestiami gospodarczymi, bo zwyczajnie nic nie robi. Czy jedno okienko wprowadzone z hukiem przez Szejnfelda przyniosło jakieś efekty, Nie, wprowadziło jeszcze większy bałagan. Nowe przepisy wprowadzane są bez wcześniejszego przygotowania i przeszkolenia urzędników. I Ty to nazywasz poprawą? Sorry, ale dla mnie PO zabija wolny rynek i swobodę gospodarczą. Polska jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a działania PO mają charakter wirtualny i krótkowzroczny. Myślisz, że gdybym głosował na PO rościł bym sobie prawo do krytykowania ich poczynań. Na pewno nie. Ciągłe zaciskanie pasa nigdy nie przyniesie efektów, jeśli zaoszczędzone środki wydaje się bezmyślnie i bezproduktywnie. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
zbynio ch. / 77.253.84.* / 2009-11-04 11:43

zaoszczędzone środki wydaje się bezmyślnie i bezproduktywnie.

co ty p*********** !!!
przecież za te środki kupuje ziemię na Mazurach :-)))
głupi jak polaczek / 77.253.84.* / 2009-11-04 11:27

i wielu wielu innych.

właśnie !!!!
i kilkudziesięciu milionów nikomu niepotrzebnych polaczków :-))))
same pijaki i złodzieje naszych samochodów !!!!
michalwasowski / 193.109.225.* / 2009-11-04 10:58
ten tekst, Wasze wpisy i komentarze. Polityka to największe gówno w jakie można wejść. Jestem przeciwko każdej partii, bo każda robi to samo.
r.51 / 62.121.76.* / 2009-11-04 10:35
Dziwię się ,czyżby Polacy kochali ludzi "uczciwych inaczej"
obserwator23451 / 62.111.226.* / 2009-11-04 10:26
Kreowanie rzeczywistości przez media od czasu przejęcia władzy przez PO bije wszelkie rekordy chamstwa i dobrego smaku...
milosnik PiS / 2009-11-04 10:44 / Bywalec forum
Uważasz, że to PO zdemolowała umysły Polaków?
Nie przyszło ci go głowy, że zrobiła i nadal robi to sama PiS?
Ja zadowolony jestem, że PiS zawłaszczyła media publiczne. Nie wyjdzie jej to na dobre, jak przypuszczam.

PO jest naprawdę zbyt nieudolna i zbyt podobna do PiS, by mogła kreować rzeczywistość wyróżniająca ją od PiS. Rzeczywistość medialną kreują ludzie którzy nienawidzą PiS, i z braku innego wyboru głosują na PO.

Zwróć uwagę, że PO za wszelką cenę usiłuje pogrążyć, lub wyeliminować z polityki Cimoszewicza, a nie zwraca uwagi na prezydenta L. Kaczyńskiego. Pomyśl, dlaczego. Może wtedy dojdziesz to tych samych, co ja, wniosków?

Myślę, że wiedział to też L. Dorn - ostatni inteligent PiS...
Ki / 130.60.28.* / 2009-11-04 10:11
Tak, tak. PIS stracil poltora procent, a blad stzatystyczny wynosi 3%, jesli nie wiecej!
Super sondaz!
janiszek72 / 2009-11-04 10:07 / Tysiącznik na forum
Czy sondaż przeprowadzony był na próbie wyznaczonej skrupulatnie przez towarzysza Schetynę, czy może przez samo Najjaśniejsze Słońce Peru, niedojszłego Prezydenta, Jego Eminencję Donalda Tuska? Takie wciskanie ciemnoty i odwracanie palikota ogonem to sztuczka, którą Platforma Antyobywatelską najbardziej sobie ukochała. Sondaże są wyrocznią i busolą wyznaczającą kierunek, którym podąża wspaniała grupa skutecznych i efektywnych fachowców z wypchanymi kieszeniami zrabowanej mamony i pełnymi szufladami papierzysk, które do niczego się nie nadają. Donald Tusk jak cnotka-niewydymka waha się czy startować na urząd, który obecnie jest tak przez niego samego wyszydzany i opluwany, czy też przyspawać się do stołka premierka cudotwórcy. Media wychodzą z siebie i stają obok przekazując w eter lukrowaną i zasłodzoną wirtualną rzeczywistość rozlewającego się w Polsce dobrobytu i bogactwa. Przerzucanie środków z pustego w dziurawy worek ma być rozwiązaniem problemu załatania dziury budżetowej. Nie liczy się efektywność tylko efektowność poczynań obecnego rządu. Zmiana proporcji podziału składki ZUS-owskiej będzie kolejnym spektakularnym sukcesem rządu Donalda Tuska. Szkoda tylko, że niebawem może się okazać, że brakuje środków na wszystko, ale to nie będzie już problemem Donalda Tuska, ponieważ on zostanie wreszcie wybrany przez wierny naród na wyśnione stanowisko Prezydenta i będzie żył długo i szczęśliwie ze swoją wierną ferajną szopenfeldziarzy w kraju, którego już nie będzie. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
jalud / 83.17.191.* / 2009-11-04 09:44
Jest duża zmiana. 40% to nie 55%. Jak odejmiemy jeszcze ok. 5% (bonus ankietera) i dodamy PIS tradycyjnie zaniżone min. 5% to mamy 35 do 32 i z tym się zgodzę. Wszystko jest na dobrej drodze.
dareg / 87.207.65.* / 2009-11-04 09:30
nic dziwnego:
wg badań opinii publ. z początku tego roku 36 % Polaków nie rozumie tego co słyszy w tv i radiu oraz nie rozumie tego co czyta - nie jest w stanie np. poradzić sobie z instrukcją obsługi sprzetu agd
milosnik PiS / 2009-11-04 10:53 / Bywalec forum

wg badań opinii publ. z początku tego roku 36 % Polaków

Tak, ale te same badania wskazują, że te 36% to głównie wyborcy PiS, LPR i Samoobrony...
Powinniście więc walczyć o jak najniższy poziom szkół, "czyż nie?" (cytat: europoseł Cymański).
nuSasza! / 77.254.100.* / 2009-11-04 18:24
jak w szkołach społecznych?
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-04 09:46
no i mamy odpowiedź :36% tępaków + 4% członków partii ich rodzin i osób "powiązanych" wraz z ich bliskimi - nie wolno zapominać żę te 40% to poparcie tej bardziej naiwnej części społeczęństwa która na wybory jeszcze chodzi myśląc że one coś zmieniają
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-04 08:56

Polacy nadal popierają Platformę

powiedzieli liderzy platformy
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-04 08:57
Naród zawsze z partią
Wapniak/bez .../ / 87.207.223.* / 2009-11-04 08:40
...A mają wyjście w tym styropianowym bezchołowiu?...

Najnowsze wpisy