Forum Forum finansoweBanki

Polacy nie mogą liczyć na łatwe kredyty. Jesteśmy za biedni

Polacy nie mogą liczyć na łatwe kredyty. Jesteśmy za biedni

Wyświetlaj:
Były DeBeściak / 193.104.239.* / 2012-10-11 12:56
"Dla mnie, jak i dla moich kolegów z branży, zwalnianie pracowników jest ostatecznością"
To trochę żart, bo 3 lata temu jak kamfora zniknęły oddziały db kredyt, zamykane falami aby nie można było podciągać tego pod zwolnienia grupowe.
aabs / 46.205.105.* / 2012-09-19 10:36
W bogatych krajach wzrosla produkcja wysokoprocentowych - spredow,prowizji,kredytow,pozyczek,abonamentow,a w sklepie nie widze importu z tej strony.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wartosc dodana / 83.9.18.* / 2012-09-17 12:44
Ta chiena bankowa zeruje na najwnosci Polakow na ich ograniczonej wiedzy. Poco posprzedawano banki w Polsce i kto na tym zarobil??????????
yaber / 91.94.165.* / 2012-09-17 12:43
Za biedni Deutsche Bank rżnie w bezzczelny sposób swoich klientów na spredzie który jest jednym z najwyższych w Polsce.Biorąc kredyt w 2004 nie miałem w umowie określonego spredu a wynosił on wtedy na CHF ca 3% teraz 8,5% .Do tego fatalna i niefachowa obsługa mimo spełnienia wszystkich kryteriów i dostarczeniu kompletu dokumentów udzielanie kredytu trwało 2,5 miesiąca gdzie obiecano mi 3 tygodnie.W tym czasie straciłem ca 10 tys z powodu zmiany kursów.
pomo dore / 2012-09-17 11:57 / Tysiącznik na forum
a jakaż to firma "chętnie" sama z siebie obniży swoje dochody a co za tym idzie wunagrodzenia zarządu? Jeżeli bank bedzie mogł zarobic 6 mld ( bo klienci nie są mobilni i nie chce sie im zmienic drogiego banku na tańszy)zamiast 4 mld to czy sam sie chetnie zrzeknie tych 2 mld??? Tylko przepisy prawa ( nie popieram bo to zajeżdza gospodarką centralnie planowaną) lub groźba bojkotu (popieram jak najbardziej) przez wkur.... klientów może go do tego zmusić.
Gościu / 195.162.17.* / 2012-09-17 11:19
Biedni bankowcy, biedni prezesi zarządu, którzy muszą Insigniami jeździć, podczas gdy ich odpowiednicy w Belgii jeżdżą Betami i Mietkami. Szkoda mi ich. Może jakąś fundację na ratunek biednych bankierów trzeba założyć?
saser / 86.63.66.* / 2012-09-17 10:42
Banki niebebeda udzielac kredytów to ich rentownośc spadnie, jak bedzie grozic im upadek - niewypłacalnosc to poproszą budżet państwa o dotacje itd.
SYSTEM bankowy i obrót finasowy to najwieksza ściema w historii. Ekonomia się wywróciła do góry nogami.
byly pracownik / 83.9.18.* / 2012-09-17 10:34
A MOZE OGRANICZYC POBORY PREZESUNIOM ???????????
pomo dore / 2012-09-17 10:01 / Tysiącznik na forum

Zamiast niewidocznej pani ze słuchawkami w call center, będzie elegancki doradca, który w umówionym czasie pojawi się w oknie naszego komputera

i w jednym i w drugim przypadku jest to kontakt "wirtualny"- niedługo przy postępie techniki komputerowej można będzie wygenerowac takiego pana o "twarzy zupełnie do nikogo niepodobnej". Jak mi Pani Kasia w oddziale banku coś zawali to mogę iśc do niej i się z nią powykłócać. Z takim panem z ekranu to sobie mogę.... tak samo jak z panią z call center
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-17 09:06
Aaaa ! Biedne bańki ... i biedne ich zarządy. Jak one to ciężko mają! Płakać mi sie zachciało po przeczytaniu. A ile dobra robia ludziom, świat bez nich byłby nie do przyjęcia.

Kolejny tekst dla debosów i jamtoekonomistów od samego ranka - coby beton sie właściwie ruszał i nie pozwolił mysleć.
jam to ekonomista / 2012-09-17 11:14 / Bywalec forum
widzę że kłamliwa minpulacyjna propaganda w twojej osobie działa od rana.
Tak btw ja nwet nie czytałem tego newsa w przeciwieństwie do ciebie, także to był news przeznaczony dla ciebie
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-09-17 08:43
niszczy swojej gospodarki w przeciwieństwie do Polski. Tu w Polsce mamy raj dla oszustów , bandziorów, bandytów i wszelkiej maści przestępców. Bo tu na terytorium zwane Polska nie ma już państwa, wymiar sprawiedliwości legł na bruku w hołdzie koteri, synekur partyjnych PO i PSL.
W Belgii majątek zgromadzony z przestępstwa jest ODBIERANY, w Polsce platforma z psl-em broni takiej przestępczej właśności.

To jest własnie powód dla którego, Belgia, Austria, Dania, Holandia, Szwajcaria, Luksemburg mają się dobrze a obywatele nie znają tak niszczącej społeczęństwo BIEDY jaka jest w POLSCE TUSKA.
mamy 23 lata BOLKOWEJ koterii, 23 lata zaprzepaszczone dla pokoleń Polaków, 23 lata raju dla przestępców.
O przepraszam, jak twierdzi premier "niue kazdy oszust jest przestepcą"
koprolit / 89.68.16.* / 2012-09-17 07:48
rozbrajająca szczerość bankowca, ten pan ma u mnie plusa ha ha
andi5 / 213.146.58.* / 2012-09-17 08:21
Polak nie może byc zamożny POnieważ przeznaczony jest do pracy jako parobek u niemca, anglika , włocha ect.
Taki jest zamysł UE. Mało tego dąży się aby nastąpiła eksterminacja Polaków z kraju celem oczyszczenia ternów Polskiz Polaków .II wojna światowa była wlaśnie po to ,ale nie wyszło.Teraz nie trzeba do tego czołgów wystarczy parlament UE i wspomagający go Tusk.
Jeszce kilka lat i może się im udać. OBUDZ SIĘ POSKO bo za kilka lat bedzie za późno !!
k aczordonald / 92.20.5.* / 2012-09-17 07:32
opaty za karty,konta,przelewy, kredyty w Polsce wieksze niz w krajach gdzie zarobki sa 2-3 krotnie wyzsze.

Dodatkowo to co na zachodzie jest darmowe(prowadzenie konta,uzywanie karty)u nas jest platne.
Chodzi o zwykle konta nie internetowe.
Kredyty gotowkowe bez oplat i prowizji to rzecz za granica oczywista.

A tu artykulik przygotowujacy do tego ze bedzie drozej.Czyli dojenia POLACZKA ciag dalszy.
eljot84 / 89.73.139.* / 2012-09-17 07:21
" To kwestia roku lub dwóch lat, aż doczekamy się doradcy, który będzie nam przez internet pomagał wybrać odpowiedni produkt. Zamiast niewidocznej pani ze słuchawkami w call center, będzie elegancki doradca, który w umówionym czasie pojawi się w oknie naszego komputera."

Proponuje prezesowi monitorowac dzialanie konkurencji, bo z tego co wiem, to cos takiego juz funkcjonuje w Alior Sync (choc osobiscie nie korzystalem).

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: