Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polacy w Europie w kolejkach na wybory

Polacy w Europie w kolejkach na wybory

Money.pl / 2007-10-23 23:55
Komentarze do wiadomości: Polacy w Europie w kolejkach na wybory.
obserwator / 2007-10-23 23:55 / Tysiącznik na forum
Do kolejek sa ludzie przyzwyczajeni, to żadna nowina. Zdziwienie budzi fakt ze piszacy informacje się dziwi. Nie powinien sie dziwić. Ale jak sie dziwi to powinien sie zastanowić dlaczego się dziwi i czy jest przyczyna dlaczego sie dziwi. Ile to kosztują wybory prowadzone tak nieudolnie, system informatyczny wadliwy jak pisza publikatory, tylu sędziow , starych ludzi , oglaszających wyniki wyborow bez dynamiki cechujących młodych , dynamicznych i wyksztalconych ludzi znajacych sie na informatyce. Czy mozna postawic tezę, że winni za brak kart do glosowania sa komisje czy samorzady. Dla mnie winne sa samorzady rzadzone w większości przez PO, PSL takze SLD. Czy zdały samorzady egzamin z sprawności, decyzyjnosci, myśle ze nie. Zrzucanie odpowiedzialności na komisje jest nieuprawnione . Ci co wygrali z samorzadności egzaminu nie zdali. Zbyt latwo zrzuca sie odpowiedzialność na zwykłych kowalskich w Komisjach wyborczych, to nie jest uczciwe, ogarnia mnie smutek jak musze tego słuchac. Nie jest to dobrym prognostykiem dla nadchodzacego rżadu, jeżeli źle sie dzieje w samorządach to może to przejść jak choroba na rzadzących. Mam nadzieje że sie mylę. Młodzi ktorzy głosowali na PO moga sie rozczarować, oni w samorzadach nie sa, oni w rzadze nie sa, młodzi uwierzyli, zobaczymy czy wytrwaja w optymiźmie.Słysze dziwne zdania dziennikarzy, złe zdania o PIS, piszą i rozumieja dziwacznie, że nalezy sie dziwic czy to ich słowa , czy mówia i pisza tak musza w oderwaniu od rzeczywistości. Jeżeli PIS dostaje miliony głosow więcej niz w poprzednich wyborach, to dla mnie jest klęska jak mówia zachodni dziennikarze, szczególnie niemieccy. Młodzi co głosowali za PO to panienki z odktytymi brzuchami, pepkami i rowkami jak wstają i siadaja, bardzo szybko moga zmienic zdanie że następne wybory moga z postawic w sytuacji calkowicie przegranych, dzisiaj swietujących liderow PO.

Najnowsze wpisy