Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy wiedzą jak segregować śmieci? Zaskakujący sondaż

Polacy wiedzą jak segregować śmieci? Zaskakujący sondaż

Wyświetlaj:
arooo / 94.254.145.* / 2013-07-05 17:08
trzeba byc niezłym dałnem żeby dać się na tą całą segregacje namówić, rozdłubywać wszystko, zrywać etykiety, myć butelki i inne puste opakowania i płacić za to jeszcze więcej niż wcześniej płaciło się za nieposegregowane, a kto mi odda koszt zużytej wody no i w ogóle jak sie ma do ekologi marnowanie wody na mycie śmieci? a wszystko po to żeby firma która odbierze takie czyste posegregowane śmieći robiła na tym kase
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wicenigga / 89.229.28.* / 2013-07-05 16:12
Wiedza a praktyka, to dwie, całkowicie różne sprawy. Wiedza POdPOwiada, że najlepiej jak segregację robi wyspecjalizowana firma, bez zawracania ... głowy :) i mnożenia kibli przed chaupom.
Prorok666 / 88.199.5.* / 2013-07-05 15:42
Jacy zaskoczeni, że zwykły obywatel wie jak segregować... Powinni być zaskoczeni tym, że ci co uchwalili taką ustawę sami nie wiedzą jak segregować i walą wszystko razem. Ale coż, nie pierwszy raz panowie z Wiejskiej nie wiedzą nic na temat tego co uchwalają.... Oni tylko wiedzą jak sobie dietę podnieść i to w tempie ekspresowym podejmują decyzję o słuszności takiej uchwały a inne, cóż... co ich nie dotyczy tylko obywateli to można i rok albo dłużej debatować a potem pod dywan. Tylko te uchwały, za które są przewidziane kary dla obywateli to jak najszybciej umieją uchwalić.... DEBILIZM NA WIEJSKIEJ...
taki tam / 213.227.93.* / 2013-07-05 15:09
Osobno odkładam makulaturę, plastiki i metal, ale zadeklarowałem że nie będę sortował śmieci, żeby jakiś zasmarkany urzędas nie grzebał mi w śmieciach i nie groził karami, że papierek z cukierka albo kapsel jest nie tam gdzie trzeba.

Najnowsze wpisy