Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Polacy wolą mieszkać z rodzicami? Jesteśmy jak Włosi

Polacy wolą mieszkać z rodzicami? Jesteśmy jak Włosi

Wyświetlaj:
.obiektywny. / 81.190.61.* / 2013-06-18 00:51
Nie wolą,tylko są zmuszeni mieszkać z rodzicami wysokimi cenami za mieszkanie.
mamba199 / 89.75.70.* / 2013-06-17 22:15
za to ja kiedy tylko nadarzyła sie okazja, kupiłem mieszkanie z http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10 i wyfrunąłem z rodzinnego gniazda.
zebqw / 46.186.9.* / 2013-05-09 10:46
kto co lubi, ja jakoś nie wyobrażam sobie mieszkania z rodzicami, chociaż też mają spory dom i są jak najbardziej ok, to wolałem mieszkać na swoim, to jednak jest spora psychiczna różnica, tym bardziej, że mieszkania nie są teraz bardzo drogie
marek199986 / 188.47.92.* / 2013-05-08 11:39
Jesteśmy jak Włosi? He, he. To bardzo dobrze, bo Włochy do dobry przykład. Co do "mieszkania z rodzicami": a dlaczegóż miałbym z nimi nie mieszkać, skoro po pierwsze - tak mi pasuje, a po drugie - mam swój dom, w którym wszyscy bez trudu się pomieszczą. A po trzecie - gdy starzy są normalni, mentalnie niemal w moim wieku. No, śmiało mądrale, dlaczego miałbym z nimi nie mieszkać? Bo co, bo wam się to nie podoba? Albo może mam brać kredyt lub wyjmować lokum, by zapełniać kieszenie innym, co?
sesemol / 2013-05-06 13:05
Wolą, nie wolą, część nie ma innej możliwości - ile znam osób mieszkających w małych miejscowościach, gdzie nie ma np. mieszkań w blokach do wynajmu, a na budowę ich nie stać - pozostaje mieszkać z rodzicami.
paczydlo / 2013-04-18 09:37
a dziwicie sie ? kto teraz ma szanse wogole dostac kredyt na mieszkanie? na zycie ledwo starcza a co dopiero na splacanie rat kredytu.... dlugo sie to w polsce nie zmieni jeszcze jak tak bedzie wladza funkcjionowac w polsce ;/
guru122 / 83.22.237.* / 2013-04-18 08:51
Ludzie, wyjeżdżajcie stąd, to chory kraj!
guru122 / 83.22.237.* / 2013-04-18 08:50
Tak, Polacy napewno wolą żyć z rodzicami, a kosmiczne ceny mieszkań sztucznie wywindowane przez spekulantów parę lat temu, a także sprzyjanie rządzących mafii dewelopersko-banksterskiej na pewno nie ma na ten życiowy wybór Polaków absolutnie żadnego wpływu.
veveveve / 149.156.31.* / 2013-04-18 07:30
Polacy wolą umowy śmieciowe i zakupy w dyskontach..
Deweloper / 89.76.102.* / 2013-04-17 21:33
W tym zestawienu brakuje, ile m2 (a raczej cm2) Polak kupi za średnią krajową (o najniższej nie wspomnę). Zamiast głosić dziwne teorie, może wartało by to sprawdzić
roball 12 / 2013-04-17 20:37
Dzisiaj odebrałem klucze od swojego mieszkania,na które sam zapracowałem.
Bez brania jakiś kredytów niewiadomo na jaki procęt.
sgh / 178.42.193.* / 2013-04-17 15:22
jasne .."wola".....a nie powinno byc "musza" lub "nie maja wyjscia"????
pr rp / 199.67.203.* / 2013-04-17 14:24
hahahaha

Polacy nie "wolą mieszkać z rodzicami" ale nie mają wyjścia więc są na garnuszku u rodziców
podwojny obywatel / 2.99.224.* / 2013-04-17 14:38
to sa czesto ci,ktorzy najpierw staraja sie o dzieci, potem o prace i mieszkanie czyli w odwrotnej kolejnosci niz nalezy! Nalezy miec wiecej odpowiedzialnosci, urodzic jest latwo,ale to pozniej kosztuje a mieszkanie tez. Ci czesto co dzisiaj mieszkaja z rodzicami albo gdzies tam katem to ich rodzice walczyli o kapitalizm i obalenie socjalizmu czyli darmowych mieszkan, zasilkow i darmowego ksztalcenia, darmowych przedszkoli. Nalezy wiec byc konsekwentym i zyc z tym co sie wywalczylo. w Polsce i tak sa mozliwosci, bo sa tanie mieszkania i mozna nadal za darmo sie ksztalcic, i podkreslam jesli komus to nie pasuje to na zachodzi ma alternatywne wysoko platnych studiow i smialo moze rowniez zainwestowac w drozsze nieruchomosci- jesli ma lub rodzice pomoga. Viva kapitalizm!Wiedzialy galy co braly. w kapitalizmie mozna miec pretensje albo do siebie albo do rodzicow, ze ci nie kupili.Wolnosc jest i mozna sobie kupic do wyboru do koloru! Nie lekajcie sie!
podwojny obywatel / 2.99.224.* / 2013-04-17 14:24
Mlodzi Polacy mieli cala komune darmowego ksztalcenia i mieszkan na to ,zeby postawic sobie jakies odpowiedzialne cele w zyciu i zapracowac na swoje,oderwac sie od kiecki nadopiekeunczej wychowujacej niemoty mamuni. Mlodzi usamodzielniaja sie za pozno w Polsce, bo tak glupio sa wycjowywani, podczas gdy w bogatszych krajach dzieci Bogatyszyc rodzicow dorabiaja soebie muz od 16 roku zycia po szkole, na wakacjach itd. czesto biedni rodzice w Polsce maja bledne pojecia o tym skad bierze sie bogactwo i zamiast uczuyc dzieci samodzielnosci i wykorzystac darmowy system ksztalcenia i tanie kredyty i tanie mieszkania jedni ucza drugich ,zeby sobie siedzili i tak dlugo nie pracowali jak moga,bo niby bogatsi tak maja a kasa leci im z nieba, wiec jesli biednisjszym nie leci to znaczy ,ze (oni tak to interpretuja) nie maja szczecia albo ,ze nalezy zyc z zasilkow lub wyrwac grosz od kogo tylko sie da. Zarowno wielu rodzicow jak i sporo mlodziezy nie ma honoru i odpowiedzialnosci za siebie samych, w warunkach dosc dobrych jeszcze ze wzgledu na darmowe ksztalcenie i tanie mieszkania. Wiec do roboty! a jak sie komus nie podoba to na zachodzie jest alternatywa-pltane wysoko studia i duzo drozsze nieruchomosci!

Najnowsze wpisy