Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy zadłużeni na 35 miliardów złotych. Spradź pracodawcę i dewelopera

Polacy zadłużeni na 35 miliardów złotych. Spradź pracodawcę i dewelopera

Wyświetlaj:
4 rozbiór Polski / 194.181.88.* / 2011-11-17 08:42
jeszcze klika lat karnawału platformy i skończy sie Polska.

Uderzenie tuska w polska rodzinę zwielokrotni krysys demograficzny, będziemy wymierającym narodem.
NIEMCY wykorzystują okazję i wspierają swoje rodziny, ostatnio zatwierdzili wsparcie opiekunek dzieci kwotą 100 euro. Niemki będa rodzić więcej, przeciez te wolne obszary Prus Wschodnich i Śląska trzeba będzie zaludniać, zgodnie z przepowiedniami kanclerza Scgredera z roku 2000 !

Kanclerz Niemiec Gerhard Schreder powiedział do niemieckiego Związku Wypędzonych, w Berlinie w 2000 roku: Pomorze, Prusy Wschodnie i Śląsk, Królewiec, Szczecin, Wrocław i Gdańsk są częscią naszego dziedzictwa historycznego i kulturalnego. W chwilę po tym dodał: Polska, Czechy i Węgry w niedalekiej przyszłoœci staną się członkami UE. Otworzy to dzieciom i wnukom ( niemieckich ) wypędzonych możliwość osiedlania się w miejscach, z których pochodzą ich rodzice i dziadkowie i angażowania się w tamtejsze życie polityczne i społeczne./..../ Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mojej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy, będą nam wdzięczni/..../."
Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mojej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy, będą nam wdzięczni/..../."
k aczordonald / 92.20.8.* / 2011-11-17 09:17
ta rzeczywistosc sie wlasnie tworzy.Duzo ludzi tego nie rozumie, bo potrwa to moze 50 lat i dopiero wtedy bedzie zauwazalne.
W Niemczech i UK dzieci rodza sie dzis masowo, a najwiecej dzieci polskich.

Polska w miedzyczasie sie wyludnia, a urodzin coraz mniej.
Nie mamy przemyslu, a wiec ten proces jest nieodwracalny.
Niemcy witaja nas dzis serdecznie oferujac prace, a nasze dzieci, ktore sie tam urodza, po czesci kiedys wroca,ale jako obywatele Niemiec.

Rzad nie wprowadzil i nie wprowadzi reform.Zwieksza co roku o 10% administracje, a ciecia robi na pracujacych w sektorze prywatnym.
Polacy zadluzaja sie corac bardziej, majac ceny zachodnie a pensje 400 EUR.

Dzis rozbior to nie najezdzajaca w miesiac armia, a METODA.
Metoda ktora jest rozlozona w czasie, ale za to bardziej skuteczna niz atak bezposredni.Ludzie sami sie na to zgadzaja, bo dostaja mozliwosc ucieczki z biednego "odprzemyslowionego" kraju, w ktorym nie ma i nie bedzie dla mlodych perspektyw.

A skutki tej metody sa nieodwracalne.Nazywa sie to integracja, tylko problem kto kogo integruje :::)))
Kiedy wciaz pracujesz we wlasnym kraju, ale w zachodnim przedsiebiorstwie, a kredyt zaciagasz od obcego banku, to oznacza ze proces jest juz zaawansowany.

Najnowsze wpisy