Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Polacy zadowoleni z usług operatorów telefonii komórkowej

Polacy zadowoleni z usług operatorów telefonii komórkowej

Wyświetlaj:
kicker / 2012-02-07 14:34
Trzeba wziąć pod uwagę, że Polacy jak się do czegoś przyzwyczają, to już tego nie zmieniają. Dlatego nawet, jak coś nie do końca będzie im pasować, to nie włożą wysiłku w szukanie alternatywy. Taki na przykład roaming - kto z Was jest zadowolony z tego, co oferuje mu operator, kiedy lecimy na wakacje np. do Egiptu? No raczej nikt... A są inni operatorzy, jak np. Simx, którzy ofertę roamingowa mają duzo bardziej konkurencyjną, tylko właśnie - trzeba by coś zmienić, a mało komu się chce :P Ale myślę, że jeszcze przyjdzie czas, kiedy pójdziemy po rozum do glowy i nie damy z siebie zdzierać takich sum, jak obecnie...
Marsjanka / 2012-02-09 14:05
No, ja tez z tego aspektu nigdy nie byłam zadowolona i dlatego zawsze na wyjazdach uzywanie komórki ograniczałam do minimum... :/ A co zrobic, jak coś się stanie i z telefonu trzeba skorzystać?

Jak dokładnie działa ten Simx? Ty z tego korzystałeś? Można mieć u nich tel. na kartę czy tylko abonament wchodzi w grę?
kicker / 2012-02-23 10:20
Ja akurat nie korzystałem (jeszcze), ale moi znajomi maja karty Simx i stąd kojarzę to. Simx to taka karta typu pre-paid, oferują tanie połączenia międzynarodowe, nie musisz mieć abonamentu.
Eleonora22 / 2012-02-09 14:42
Zadowoleni?! Ale chyba nie z T=mobile,czy z Orange?! Bo jak dla mnei to najgorsi operatorzy telefonii komórkowej!!
kukiz90 / 2012-01-19 21:10
To mało kogo chyba zaskoczy, operatorzy naprawdę się starają przyciągnąć klientów coraz większymi atrakcjami, jedni dodają konsole xbox do oferty, inni - ostatnie nowości z rynku telefonów - jak Orange. Ciekawe jak długo ten trend się utrzyma

Najnowsze wpisy