Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polacy źle oceniają rząd, trochę lepiej - premiera

Polacy źle oceniają rząd, trochę lepiej - premiera

Wyświetlaj:
OPOLANKA / 213.17.145.* / 2007-05-18 20:13
Mamy rok 2007! i co?i nic pusta!Ludzie przejżyjcie na oczy i pozwulcie na to aby życ w państwie iluzji!!!!mam serdecznie dość i chce mi się krzyczeć na całe gardło!!!!! PANIE PREZYDENCIE,PANIE PREMIERZE cłłLło wy robicie z naszym krajem!!!!!!co robicie dla swojego kraju i dla ludzi którzy wierzyli w was i w to że bedzie lepiej,ale sie zawiedli!!JA bardzo sie dawiodłam!to wstyd aby mie można bylo zyć godnie we wlasnym kraju,tylko trzeba jechac zagranice żeby czegoś się dorobić a nie wegetować!!!!PANIE PREZYDENCIE,PANIE PREMIERZE Ja chętnie oddam moją wyplate w kwocie 898,49netto i wypłate mojego męża w kwocie 1050,27zł netto i chciałabym aby panowie za te dochody GODNIE żyli!! bo ja musze za to zapłacic za mieszkanie ktore wynajmuję bo nie stac nas na zaciągnięcie kredytu,posłac dziecko do szkoly-(12letni syn) zapłacić wszystkie rachunki i przetrwać do następnej wypłaty!!!CZY TO MA BYC GODNE żYCIE??WSTYD ABY W TYCH CZASACH CZLOWIEK MUSIAł SOBIE ODMAWIAć WIELE żECZY,PODSTAWOWYCH żECZY!!!!Mój mąż musi wyjechać do Holandii aby zarobić na mieszkanie,bo u nas wciąż kredyty udzielane są dla bogatych. UBOLEWA NAD WAMI!!
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-12-29 21:32
Autor tego notatki przez roztargnienie(!), a może ze względów dyplomatycznych, nie pokusił się o padanie poziomu wykształcenia osób pozytywnie bądź negatywnie wypowiadających się na temat jakości pracy prezydenta. A szkoda, bo takie dane mówią same za siebie. Co do rosnącego poparcia dla rządu Kaczyńskiego i prezydenta to osobiście jestem sceptykiem i uważam, że te 6% i 4% wzrostu to uzyskane zostało dzięki xx% respondentów rekrutujących się z przedziału wiekowego 60 i więcej lat z wykształceniem podstawowym. Wiem, że ludzie w tym wieku są bardziej tolerancyjni dla innych i stąd te wyniki. Może jednak i u nas będzie lepiej, ponoć w nadchodzącym 2007r ma być najmniesza aktywność słoneczna?
Czego i ja życzę wszystkim forumowiczom i twórcom Money.pl w nadchodzącym 2007r!
marek19-53 / 83.24.46.* / 2006-12-30 00:56
Z Pana wypowiedzi wynika, że wzrosła nam gwałtownie liczba osób po 60. z wykształceniem podstawowym. To przeczy statystyce.

I jeszcze jedno. W formie zarzutu srwierdził Pan, że ludzie ci są bardziej tolerancyjni. Dziwny zarzut. Wszak liberalizm (a za takiego Pan się chyba ma ) oznacza tolerancję, wolność.
Czy dzielenie na wykształconych i nie nie jest brakiem liberalizmu.
Jeżeli wzrost poziomu wykształcenia (często wątpliwy) oznacza spadek tolerancji to ja dziękuję za takie wykształcenie. Jeżeli tzw. "wyższe wykształcenie", najczęściej w pierwszym pokoleniu, oznacza pogardę dla rodziców to ja też dziękuję.

Zna Pan anegdotkę o fraku ? Leży dobrze, ale dopiero w trzecim pokoleniu, To samo dotyczy wykształcenia. Pozdrowienia dla wykształciuchów i innych absolwentów Wyższych Szkół Marketingu, Ekologii i Zarządzania.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-12-29 22:17
Miało być " tej notatki.."

Najnowsze wpisy