Forum Forum finansoweBanki

Polbank - po prostu inny bank

Polbank - po prostu inny bank

Klient100 / 2008-10-16 17:04
Reklama rzeczywiście oddaje poziom obsługi w tym banku! Żenada. Już od miesiąca z powodu zaniedbań banku, braku kompetencji pracowników itd. itp. nie mam wypłaconej ostatniej transzy kredytu hipotecznego do dewelopera! A w umowie mam 7 dni na wypłatę... Taki mały szczegół.
Zaraz deweloper rozwiąże ze mną umowę i tyle będę widzieć moje długo oczekiwane mieszkanie...
Ciekawe czy jestem sama, czy są też inne osoby w ten sposób potraktowane przez wspaniały grecki bank!!!
Wyświetlaj:
miro72 / 83.18.63.* / 2008-10-17 14:55
Witam, ja z kolei nie moge wybrac swoich pieniedzy w funduszu inwestycyjnym polbanku, bo niby maja problem z systemem..

O co chodzi z tym polbankiem?
gib / 83.18.248.* / 2008-10-17 15:37
Ja rowniez od miesiaca nie moge doczekac sie transzy. Poprosilem o pomoc prawnika, jesli wezwanie do zaplaty nie pomoze sprawa skonczy sie w sadzie.
lakis007 / 2008-10-17 23:01
coś mi się wydaję że nie mają kasy na transze kredytów i dlatego wstrzymali przyjmowanie wniosków
tara55 / 83.26.205.* / 2008-10-18 23:19
oczywiscie nie maja gotowki i dlatego co tydzien ukazuje sie nowa coraz wyzsza oferta lokat,ja osobiscie juz raz wpłaciłam im piniadze na lokate dolarowa i miałam okropne przeprawy bo niby pracownik sie pomylił i przewalutowali mi na złotówki ,oczywiście nie zgodziłam się ale na wypłate swoich srodkow czekałam tydzien zamiast trzy dni,no cóz ich strata bo mnie juz tam nie zobacza,miałam lokate tez w Getinbank i nie miałam tam problemów .

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: