Forum Forum finansoweInne

Polbank pod lupą. Łamie prawo?

Polbank pod lupą. Łamie prawo?

Money.pl / 2009-01-28 09:23
Komentarze do wiadomości: Polbank pod lupą. Łamie prawo?.
Wyświetlaj:
AWW / 212.160.172.* / 2009-02-02 11:01
Działania Polbanku są patologiczne również w kontaktacah z klientami.
Blisko rok temu Polbank zaprzestał wypłacać mi transze kredytu hipotecznego.
Od tamtego czasu brak odpowiedzi na reklamacje, pisma. Co miesiąc przychdzą tylko listy z informacją o wysokości rat kredytu do zapłacenia.

Polbank przeztał opowiadać na pisma Rzecznika Konsumentów w mojej sprawie.

Podobno w takiej sytuacji jak moja jest więcej osób.
Czy naprawdę nie da się nic z tym zrobić? Gdzie my żyjemy?
stary pracownik 17 / 83.24.27.* / 2009-01-31 22:48
faktycznie tak jest ze musimy sie przyznawac kto jest czyja rodzina, ale nie w tym lezy problem. co ich obchodzai z kim ja jestem w wolnym zwiazku??? a poza tym "kar nie ma" , ale jak przychodzi co do czego to juz tak dobrze nie jest!!!!
zzzz2111 / 82.210.189.* / 2009-01-29 20:12
miałem nie przyjemnośc pracować w tym banku okreslę to tak Pracownicy oddziału tak naprawde sa odcieci od centrali a wypowiedzi Kazika Stańczyka to jakiś dziwny bełkot ponieważ doskonale wię że w polbanku osoby na wyższych szczeblach pracują rodzinami :) ale jak by pracownik na niższym szczeblu związał się z kims mniej wiecej na swoim stanowisku to ....
Polbank nie płaci pracownikom za nadgodziny są problemy z odbiorem tych godzin cieszę się że już tam nie pracuje!!!
Poza tym odradzam ten bank :)
Leticia / 83.31.16.* / 2009-02-27 15:36
Ha ha ha a co R.P.O na to jeżeli dyrektor zatrudnia swoją kochankę ?
ciołek / 87.105.239.* / 2009-01-29 09:46
Z Polbankiem współpracuję już 3-ci rok i jestem mile zaskoczony obsługą i traktowaniem mnie jako klienta.Hasło banku,że wszystko po ludzku sprawdza sie od początku dzialalności.Grupa młodych ludzi,która prowadzi ten bank jest w tej chwili w pelni profesjonalna i tylko życzyć sobie tego,żeby tak zostało!Nie chciałbym wracać do korzystania z usług banków starszej generacji,bo jak o tym pomyślę to mnie w dołku ściska.Tak było i jest nadal.A czy łamie prawo pracownicze?To już nie moja sprawa-kontrola banku to wykaże .
Irekss / 80.48.71.* / 2009-01-29 15:55
człowieku w pracy ci kazali to napisać??? polbank to największa szmira z jaką miałem do czynienia. NIc nie działa, zawsze na nie, niczego nie da się załatwić, zero pomocy klientowi, tylko własne chore i bezprawne wymagania. Polbank to oszuści, pracownicy niewykwalifikowani, a jescze bardziej tępi ich przełożeni np. kierownicy odziałów, najlepszy przykład to kierowniczka na pl. Kościuszki 6 we Wrocławiu, z taką arogancją, impertynencją, hamstwem i głupotą jeszcze się nie spotkałem, okrobne babsko, a na dodatek bezczelne. Reszta tej grandy w Warszawie, pilnuje tylko stołków i liczy słupki, te śmieszne hasła, że wszytko dla ludzi mogą sobie wsadzić, wiecie gdzie..., ten pseudo bank to naprawdę inny bank hehe
Ireks / 80.48.71.* / 2009-01-29 15:36
Co za kretyńska laurka, człowieku kto ci kazał to napisać??? polbank to największa szmira z jaką miałem do czynienia. NIc nie działa, ze wszytkim problem, zawsze na nie, nikompetentni pracownicy, a jeszcze bardziej niekumaci ich kierownicy w odziałach, najelepszy przykład to kieowniczka na pl. kościuszki 6 we Wrocławiu, to dopiero agentka, pierwszy raz się spotkałem z taką bezczelnoscią i ignoracją w banku.
Lotar / 89.171.95.* / 2009-01-28 23:57
Niech się zajmią innymi rzeczami-pytanie o koneksje rodzinne nie jest niczym zdrożnym,Pracodawca winien wiedzieć czy nie ma jakiś szczególnych układów miezy pracownikami,Inaczej rodzi się nepotyzm.Nikt nie pyta czy ze sobą sypiają tylko czy są krewnymi.A jeśli ktoś wstydzi się swoich krewnych i próbuje to ukryć to jest dziwne,bo ma w tym jakiś interes.A POLBANK ani nie jest lepszy,ani gorszy niż inne banki w Polsce.Kto na niego psioczy niech trzyma pieniądze w PKOBP lub PKOSA.To dopiero banki,w których wszystko działa jak trzeba-tylko klientów mają zupełnie w d...użym poważaniu jak i ich pieniądze,
jwp / 83.24.2.* / 2009-02-24 09:34
a wlasnie ze pytaja kto z kim spi... i co ty ns to? nie wiesz to nie pisz!! a pko to najwiekszy po prl-owski syf jaki tylko moze byc. lecz sie dziadu
Host / 78.88.207.* / 2009-01-28 23:04
Polbank EFG to bardzo ciekawa instytucja finansowa. Bank który naprawdę może szczycić się hasłem "Po prostu inny bank".
Ale zastanówmy się dlaczego tak jest. Czy dlatego, że wyróżnia się pozytywnie na tle konkurencji? Czy dlatego, że dba o dobro swoich klientów? Czy dlatego, że dba o swoich pracowników?
Otóż niestety nie! Polbank to taki bank w którym załatwić jakąś prostą sprawę graniczy z cudem. Polbank to miejsce w którym panują chyba jakieś negatywne warunki dla pracy systemów informatycznych (non stop awaria). System Polbank 24 to już totalny dramat, nigdy nic nie można zrobić. A jeśli chodzi o podejście do klienta to panuje pod tym względem istny chaos! Nikt nic nie wie i każdy od wszystkiego umywa ręce.
Kadra menadżerska tego banku to klika ludzi którzy z bankowością mają nie wiele wspólnego i pilnują tylko swoich ciepłych posadek nie licząc się z dobrem swoich pracowników o klientach już nie wspominając!!!
Pod tym względem to naprawdę "inny bank".
klient Polbanku / 81.15.171.* / 2009-01-29 11:04
Zgadzam sie z opinia w 100% Powiem więcej Przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne zlecone z datą przyszłą w Systemie Polnak24 wychodzą z Banku dzień po terminie a operacja jest zaksięgowana z datą zleconą. Czy ta praktyka Banku ma na celu obracanie naszymi pieniędzmi bezpłatnie (bo z 1 dzień Bank nie musi naliczać odsetek). Tym Bankiem powinien się też zainteresować Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów a także Urząd Nadzoru Bankowego,
hghgrljhlkdrjhldr / 188.47.98.* / 2009-08-02 23:56
pracowałem w tym banku, jak dla mnie koszmar, tak jak piszecie ludzie dostaja sie po znajomosci, a nawet przez łóżko, kierownictwo nic nie robi ylko zwala robote na pracowników, centrala nic nigdy nie wie a ty swiecisz oczyma przed klientem, a otrzymac odpowiedz od nich to graniczy z cudem.....robia am dobre pranie mózgu, ogólnie ie polecma tego banku, 80% pracowników jest niekompetentna, premie wypłacja jak chca, trzeba sie o wszytko prosić, delegacje wpłacaja po poł roku, nawet bilet musisz sobie sam kupic, a koszuli nie zobaczyłem do dziś, a tmosfera w mojej placówce do niczego bo kierownik jest.........naszczescie juz mnie tam nie ma.
jcór / 193.201.139.* / 2009-01-28 11:03
"aby wujek aprobował kredyt swojego kuzyna"
siedzę i myślę... czyj wujek?
Zielarz / 2009-01-28 11:26 / Uparty Gracz Giełdowy
Dyrektora Stańczaka
:D
Ekononista999 / 199.67.203.* / 2009-01-28 09:23
Przede wszystkim chodzi o to, zeby malzonkowie nie zrobili razem jakiegos przekretu. Poza tym wyjdzie na jaw kto dostal sie po znajomosci:)
Mam konto w tym banku i ciesze sie z tego posunienia.
BARDZO DOBRY POMYSL!!!
Ziomek / 213.134.184.* / 2009-01-28 21:57
Jak masz tam konto to uciekaj....
bo ci wojek czy szwagier nie pomoże
Zielarz / 2009-01-28 09:58 / Uparty Gracz Giełdowy
Kijek ma dwa konce. Moze byc to tez srodek nacisku na pracownika. Przykladowo chcesz podwyzki i grozisz odejsciem, pracodawca sie nie zgadza i na twoja grozbe odejscia grozi tez zwolnieniem tej drugiej osoby ...
a co do polbanku to tez mam tam konto ale na szczescie nie "glowne". To straszny szajs, naciagacze i niekompetentni pracownicy - tak w duzym skrocie.
bobo57 / 77.252.32.* / 2009-01-28 09:30
Poczekaj aż Tobie w pracy wprowadzą oświadczenie do podpisanie kiedy ostatnio robiłeś loda kierownikowi i dlaczego...
zenia 82 / 195.14.4.* / 2009-01-28 09:35
Szkoda, ze te pomysły są niezgodne z prawem.
zenia 82 / 195.14.4.* / 2009-01-28 12:20
To jest ironiczna wypowidź krystian83,
Bo jak widac w naszym pięknym kraju różni ludzie wpadają na różne ciekawe pomysły, ale jakoś nikt nie kwapi się żeby były one zgodne z prawem...bo po co!!
I w pełni się z Tobą zgadzam; a co wiecej jak już zatrudniają ludzi o tych samych nazwiskach to chyba można się domyslać, że to rodzina - niekoniecznie tak musi być, ale jest to prawdopodobne i wylkuczyć w takim przypadku tego nie można.
pirek / 87.207.113.* / 2009-01-29 20:25
Kierownictwo tego beznadziejnego banku jak widać jest mało bystre i musi mieć "czarno na białym" kto jest czyją rodziną, bo sami nie potrafią do tego dojść. Ale oni zatrudniają tylko ze swojej rodziny, więc "muszą" wiedzieć. Przyjęliby do pracy naszą kadrową - ona wie wszystko o wszystkich i to bez ankiet!
krystian83 / 77.222.238.* / 2009-01-28 11:04
Już widzę "zieniu82" jak piszesz w takim oświadczeniu z kim sypiasz i kto jest Twoją bliską przyjaciółką - no bez przesady! Rozumiem, że czasem zasadne jest podać małżonka lub dzieci, ale reszta to nasza prywatność i pracodawcy nic do tego!
diasek / 87.205.84.* / 2009-01-28 23:33
Polbank jest spoza unijnej mafii i widać za bardzo im przeszkadza . Mam parę groszy u nich , bo dają najlepsze warunki w Polsce !
To bardzo przeszkadza pejsatym.
A elektronika chodzi wolno, bo ma podwójny system zabezpieczeń - słyszeliście, zeby im ktos zdjąl kasę z kont jak w tych unibankach ?
krystian83 / 77.222.238.* / 2009-01-29 18:20
"Diasek" a od kiedy to Grecja nie należy do Unii??
mavi / 83.19.173.* / 2009-02-02 13:39
ja slyszalem. Ich wlasna pracownica :) bylo o tym dosc glosno
pirek / 87.207.113.* / 2009-01-29 20:29
I znowu widać, że w Polbanku zatrudniają mało bystrych ludzi - nie znają swoich szefów z Unii.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: