Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Polecane agencje pośrednictwa pracy

Polecane agencje pośrednictwa pracy

Dziobaczek22 / 2013-06-21 12:02
Witam.mam zamiar wyjechać za granicę Anglia,Belgia lub Niemcy.Czy znacie może jakieś sprawdzone biura pośrednictwa pracy?Może ktoś pracuje w tych krajach przez jakieś biura?Prosiłbym o pomoc.Pozdrawiam
Wyświetlaj:
lucccss / 185.70.182.* / 2016-05-02 08:44
Miałem największy problem z optymalizacją kadry podczas sezonu urlopowego. Zatrudniam akurat sporo kobiet, taka specyfika branży (usługi, prowadzenie pokazów produktów, itp.). Poszedłem po rozum do głowy i teraz zamiast stałych pracowników zatrudniam tymczasowych i to często zagranicznych przez agencję pracy worksol.pl. Zgłosiłem do nich konkretną potrzebę, odpisali wiarygodnie, dostałem kontakty do rzetelnych ludzi, w tym dwóch Ukrainek, z którymi współpracuję do tej pory. Nie musiałem absolutnie się zajmować dziwnymi formalnościami związanymi z legalizacją pobytu. Oni pracownika załatwiają i mu doradzają w sprawach pobytu. W razie czego zadajesz pytanie, oni szybko odpisują. Powiedzą, co należy zrobić krok po kroku. Uczciwa marka.
GodOfRock / 83.7.90.* / 2016-03-25 13:50
Skontaktuj się z eurokontakt.
Mój brat ciągle jeździ do niemiec z nimi. Jak skończe studia to pewnie i z nim się zabiorę.
Kasia;) / 95.40.3.* / 2016-03-22 23:50
Witam, poszukuje pracy za granicą z narzeczonym najlepiej w Anglii, moga byc rowniez Niemcy na produkcji lub coś w tym stylu. Wyslalismy chyba z 20 CV na prywatne oferty pracy ale nikt sie nie zglasza. Obecnie próbujemy przez agencje, czy polecicie jakas sprawdzona agencje?;)
majonezke3n / 2016-03-18 18:42
Witam wszystkich zainteresowanych lub tych co obecnie biorą udział w kursie w firmie Pana Krzysztofa Radomskiego "Norway Connections" (link do strony): http://norwayconnections.no/

Wraz z narzeczoną zapisaliśmy się na kurs do Pana Krzysztofa ze względu tak jak pewnie wielu, którzy nie mają znajomości w Norwegii a chcieli by tam wyjechać do pracy.

Ukończyliśmy 3 miesięczny kurs języka norweskiego w tej firmie, który rozpoczął się w październiku a zakończył się z początkiem lutego (ze względu na przerwy świąteczne itp. potrwało to dłużej). Ukończyliśmy jako jedyna para z 7 osób, które zaczynały kurs (jedni się rozmyślili w trakcie, inni nie nauczyli i nie podeszli do egzaminu). Bardzo dużo czasu poświęciliśmy na naukę, żeby języka tego rzeczywiście się nauczyć na oferowanym poziomie. Później podeszliśmy do egzaminu, który przeprowadzał Pan Krzysztof. Od 22 lutego Pan Krzysztof niby poszukuje nam pracy na terenie Norwegii (po kursie i zdanym egzaminie zgodnie z umową ma 2 miesiące na znalezienie nam zatrudnienia). Na razie mija pierwszy miesiąc. Pan Krzysztof przetłumaczył nam CV oraz listy motywacyjne na język norweski. Dostaliśmy jeden telefon w przecięgu tego miesiąca od Pana Krzysztofa z informacją, że jakaś firma jest zainteresowana i będą się kontaktować telefonicznie a później rozmowa przez skype. Telefonu żadnego do tej pory nie otrzymaliśmy. Za kolejny miesiąc będzie sprawa jasna czy hasło „znajdź stałe i legalne zatrudnienie z Norway Connections” w Norwegii jest typowym naciąganiem. Osobom zainteresowanym polecam poczekać, a tym, którzy rozpoczęli nowy turnus od 15 lutego, powinna zapalić się czerwona lampka.

Pozdrawiam
Arek220 / 83.9.57.* / 2016-03-16 16:14
Witam chce wyjechac razem ze swoja dziewczyna do holadii najlepiej na caly rok sezon dopiero sie zaczyna mozecie mi polecic jakies uczciwe biura co wszystko dokladnie wyjasnia i powiedza co za ile
ja@ / 78.10.146.* / 2016-04-10 09:13
Polecam agencje NL JOBS praca w holandi nawet jak niemasz na przejazd to nie trzeba sie martwic bo ci zaplaca w obie strony
komiko / 83.5.38.* / 2017-04-25 22:04
zgadzam sie,tez polecam ta agencje,praca glownie na szklarniach ale jest wszystko ok
RadekWu / 2016-02-19 00:21
Ja wyjechałem do Niemiec z http://www.humanpro.pl/ Wszystko dobrze zorganizowali, było profesjonalnie, bez żadnych obsuw z ich strony czy strony pracodawcy.
Shadow_Defender / 2016-02-08 17:57
Cześć wszystkim !

Polecane przez was agencje pracy w Holandii.

Chciałym podjąc pracę w Holandii wraz z koleżanką bez znajomości języka,doświadczenia.Jakie biura przez was sprawdzone - polecacie ? oraz jakich się wystrzegać ? Gdzie było wam źle ?
Dostałem propozycje wyjazdu z 2 agencji :

1.APN.
2. Duijndam International

Co o nich sądzicie ?

Pozdrawiam.
Annaaaa / 46.77.124.* / 2016-04-20 12:44
Hahah.
Byłam przez tą firmę. Praca i po pracy.
Warunki mieszkaniowe pozal się Boże.
Miałam pokój na piętrze na strychu gdzie stało lozko i szafka. Do pracy 80km. Codziennie o 4pobudka o 5 wyjazd aby na6byc. Wracasz o 5-6 zanim ugotujesz i ogarniesz wszystko jest 21-22 .
Mario1250 / 84.188.0.* / 2016-05-30 09:32
Witam wszystkich poszkodowanych. Konkluzja ogólna - Tempus IPD Ingolstadt to chyba najbardziej nieuczciwa firma leasingowa w tamtym rejone Niemiec, która wykorzystuje Polaków i innych obcokrajowców a na dodatek ich okrada. Przeżyłem to na własnej skórze i moi współlokatorzy także. |Lista zarzutów jest bardzo długa od niewłaściwej rejestracji w urzędzie finansowym poprzerz przestępczy układ z wynajmującym mieszkanie Josipem Sedlarem i okradaniu z wypałty. Potwierdzam prowizje za zaliczki wymuszane niejako na przyjeżdzających. Vermiter Josip Sedlar ukradł nam 400 Eur, biorąc zaliczkę i nie wystawiając pokwitowania - obiecał na drugi dzień na druku firmowym. Teraz twierdzi że nie dostał a Tempus zabrał nam z wypłaty twierdząc że nie zapłaciliśmy. Wypłatę odyzskałem po miesiącu płacąc kancelarii prawniczej za pismo i monit łącznie z groźbą sprawy sądowej. Każdemu podam namiary i sposób postępowania z tą złodziejską firmą. Żadna firma z Polski nie powinna z nimi współpracować i wysyłać pracowników, ponieważ jest tam niekompetetna obsługa i brak pomocy ze strony polskojęzycznych pracowników. Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych szczegółami bo napisałbym tutak książkę o nieuczciwych chwytach jakie stosuje firma TEMPUS- ma oddział także w Monachium. W okoloicy jest wielu pośredników rekrutujących do pracy, nie wiem czy są równie nieuczciwi ale zebrane opinie pozwalają powiedzieć - tylko nie Tempus IPD. Utrudniają nawet zmianę pracy jeśli chcesz normalnie odejść z wypowiedzeniem.Jednym zdaniem ZŁODZIEJE WRAZ Z JOSIPEM SEDLAREM Z CHORWACJI.
POZDRAWIAM, na życzenie podam kontakt mailowy przez faceeboka
asia984 / 91.240.30.* / 2016-03-20 14:21
Duijndam International

Dużo nie trzeba mówić. Oferują pracę, ściągają ludzi na miejsce. Wszystko pieknie ładnie przez 2 tyg, po tym czasie pracy zaczyna brakować, a nowi pracownicy dalej przyjeżdają. Siostra mojego męża pojechała i przez miesiąc pracowała po 2-3 dni w tygodniu. Pieniędzy wystrczało tylko na domek i na jedzenie. Rzucają ludźmi jeden dzień tu jeden tu. Nie polecam
gościuuu / 78.10.220.* / 2016-01-11 21:42
wydaje mi się, że uczciwą agencją jest Agencja AS z Częstochowy. Ja co prawda nie korzystałam z ich ofert, ale wiele osób sobie chwali. Warto też poczytać o nich na forum gowork
grażyna985 / 178.36.254.* / 2015-12-28 23:22
Hej a ja moge polecić Aktivmed 24 z Białej Podlaskiej. Jeździłam z nimi do Niemiec jako opiekunka i nigdy nie było problemów z ich strony.
Iwonka42 / 185.50.48.* / 2015-12-14 09:02
Polecam APN agencja Pracy w Opolu
Aliant / 81.190.218.* / 2016-01-21 18:15
Nie Polecam APN, w biurze w Polsce nie przekazano nam wszystkich informacji, jak bedzie wygladalo w holandii, tzn. podpisanie umowy, mieszkanie itp. itd. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
siwy111 / 94.254.144.* / 2015-12-02 12:16
Polecam VoornePutten, byłem dwa razy z nimi, i na pewno w przyszłym roku jeszcze raz do tej Holandii pojade. co do samej agencji to kase wyplaca terminowo, daja zakwaterowanie i wogole
Iwonka42 / 185.50.48.* / 2015-12-14 08:57
Na Youtub sa filmy jakie maskryczne mieszkania oferuje ta firma polakom !
koszmar / 80.238.74.* / 2016-03-02 15:37
absolutnie nie polecam vorneputten, mieszkania na koncu swiata, a placisz za nie krocie, na transport z pracy czeka sie czasem nawet dwie godziny, a sama praca to jeden wielki wyzysk
mariuszkolop / 149.156.89.* / 2015-11-19 14:18
Eurokontakt (strona to epser.com). Byłem z nimi ponad rok w pracy jako murarz. wszytsko w jak najlepszym porządku, kasa jest dobra, troche tępią ludzi, którzy się obijają w pracy, ale według mnie to dobrze, bo przynajmniej dostajesz kase za uczciwą pracę.
wo. / 89.161.23.* / 2015-12-04 22:50
Eurokontakt nie polecam, byłem we Francji tydzień i powiedzieli ze nie ma pracy i ledow odzyskaliśmy kase od nich
Mela366 / 83.0.144.* / 2016-06-03 18:01
Zobacz na warszawalokalnie.pl/praca/za-granica jest duzo ofert
Ani123 / 178.183.66.* / 2015-11-14 12:46
Agencja z Krakowa polecana prze mnie dla wyjeżdżających do Francji - byłam i zarobiłam, praca pewna, na miejscu osoba, która to wszystko organizowała i tłumaczyła, praca w fabryce przy pakowaniu. Adres internetowy mg-solutions.pl
asia1986 / 89.73.130.* / 2016-02-14 18:37
Witam, mogłaby prosić Cie o kontakt mail?
afll@o2.pl
Jestem z Krakowa,chciałabym wyjechać przez tą agencje za granice. Interesuje mnie parę spraw,a nie ma jak inf od kogos kto już pracował przez nich.
Asia
Maria602 / 85.14.101.* / 2015-10-21 16:36
polecam Silverhand
Iza Krawczyk / 80.52.156.* / 2015-10-05 10:54
Zarejestruj się na darmowym portalu z ogłoszeniami dla Polaków w całej Europie! http://praca.polskieinfo.eu/rejestracja.html

Najnowsze wpisy