Forum Polityka, aktualnościKraj

Policja opublikowała zdjęcia chuliganów z 11 listopada

Policja opublikowała zdjęcia chuliganów z 11 listopada

Wyświetlaj:
runnfast / 94.42.189.* / 2012-11-13 09:34
NAJWIĘKSZA INWIGILACJA SPOŁECZEŃSTWA W UE !

PRUSZKÓW NIEWINNY !!!

BLOGER SKAZANY !!!

A gen PAPAŁĘ ZABIŁ ZŁODZIEJ SAMOCHODU, KTÓRY CHCIĄŁ MU UKRAŚĆ DAEWOO ESPERO ! :-)))))))

TAKIE MAMY PAŃSTWO ! to znaczy nie mamy państwa, mamy dyktaturę oligarchów magdalenkowych .
FFDSF / 85.237.164.* / 2012-11-13 08:47
NIELUBIMY LOBUZOW A CZEMU INNA GAZETA PISZE O PROWOKATORARACH - GAZETA POLSKA -JAK TO MOŻLIWE
3gz3kutoR / 89.230.79.* / 2012-11-13 09:16
Na internecie są różne filmy, na których pokazani są ci sami osobnicy.
1 Stoją w grupie jednemu z pod rozpiętej kurtki wystaje część koszulki z napisem policja.
2 Sytuacja jak z ćwiczeń prewencji. Ci sami policjanci rzucają w kordon policji flarami i petardami (można natknąć się na film gdzie widać jak zaopatrują się prosto z radiowozu.
3 Prowokatorzy chowają się za kordonem prewencji, a później razem z nimi atakują tłum.
Marsz został w ten sposób przerwany, poprzez sztuczną awanturę stworzoną przez policję.
Niestety większość tego co idzie do policji, to osobnicy nie mający godności ani patriotyzmu, zwykłe karaluchy. Bezmyślne marionetki, które robią wszystko bez zastanowienia.
artur@@@ / 109.243.63.* / 2012-11-13 09:29
Pracowałem w firmie, która wykonywała dla policji usługi techniczno-informatyczne i niestety muszę potwierdzić Twoje słowa odnośnie kadr policji. Najgorsze, że dowódcy są słabi intelektualnie, a przy tym butni. Inteligentnych ludzi można spotkać jedynie w pionach kryminalnych, no i czasem ktoś się gdzieś zawieruszy, ale to wyjątki.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-11-13 08:36
I prawidłowo. Z tym tylko, ze moze jak debos albo inny POnadinteligent wyjasni, dlaczego POprezydent POdpisał gniota na temat demonstracji, w kórej zezwala się na noszenie zakrytych twarzy ...? Ja tego nie POjmuję ale to efekt mojej oszołomowatości ... Nie doczytali mu tego fragmentu czy jak...?

Najnowsze wpisy