Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Policja zamknęła największą w Polsce sieć wymiany nielegalnych plików

Policja zamknęła największą w Polsce sieć wymiany nielegalnych plików

Wyświetlaj:
Mateusz P / 62.108.160.* / 2007-04-18 02:14
Jestem administratorem tej sieci i policja, o czym nie pisza w tym artykule zabrala rowniez dyski z legalnym oprogramowaniem z sewerow i routerow bedacych wlasnoscia Politechniki. Serwery posiadaly system operacyjny linuks. W chwili obecnej 1000 osob jest pozbawionych Internetu z tego powodu poniewaz wszystkie serwery zostaly ogolocone z dyskow.
Rektor wydal oswiadczenie mowiace iz wejscie funkcjonariuszy nastapilo z naruszeniem prawa, cala tresc na stronie politechniki koszalinskiej.
Poza tym 35 terabajtow jesli podzielimy przez 60dyskow + 10 laptopow daje nam rozmiar 500GB na dysk - gawarantuje ze 90% dyskow mialo duuuzo mniejsza pojemnosc, zatem dane tu przedstawione sa grubo przesadzone.
Pozdrawiam Mateusz
wszystko legalnie / 83.3.209.* / 2007-04-17 18:32
jaka moze grosic kara za 10 G mp3 i 40 G filmów w avi????
CrunkStyler / 83.18.69.* / 2007-04-17 21:20
Jestem z Koszalina studiuje na tej uczelni... i z tego co mi wiadomo to rektor zgodził się tylko na przeszukanie w sprawie narkotyków a policja wykorzystała to jako ogólną rewizję i przeszukali także pod względem nielegalnych plików. Według mnie jest to skandal ponieważ doszło do nadużycia prawa. Mogę także powiedzieć że na drzwiach akademików znajduje się pismo na którym rektor czarno na białym podkreśla to co wyżej powiedziałem. Dziękuję i myślę że jeżeli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć to nie tylko powinien rozmawiać z policją w Koszalinie.
Arthajd / 83.21.173.* / 2007-04-21 22:29
Wejść pod pozorem szukania narkotyków a zabrać sie za sprawdzanie komputerów pożałowania godne .

Najnowsze wpisy