Forum Forum dla firmDotacje

Policzyli, jakie jest prawdopodobieństwo upadku Grecji

Policzyli, jakie jest prawdopodobieństwo upadku Grecji

Wyświetlaj:
Polska w kolejce / 79.185.185.* / 2012-06-05 15:20
Wszyscy wiedzą i bez agencji ratingowej że Grecja na 100% wyleci ze strefy euro. Nikt nie będzie w nieskończoność dawał Grekom na przejedzenie setek miliardów euro. Poza tym w kolejce do pomocy właśnie stoją Cypr, Hiszpania i Portugalia. Za jakiś czas Polska dołączy do bankrutów. Odsetki od długów Polski wynoszą o wiele więcej niż dochody z PIT. Na razie będą dobijać ludzi podatkami.
Huragan / 94.158.235.* / 2012-06-05 15:05
Co tak mieszają ci analitycy i wróżą z komputera. Grecja nigdy nie zgodzi się na swoją walutę,którą można będzie tylko kręcić jak papierem na wietrze w zależności
skąd powieje (podobnie jak złotym). We wspólnocie jest siła, ale to niektórym bardzo przeszkadza.
Ewiak Ryszard / 62.87.248.* / 2012-06-05 14:56
Dlaczego tak mówię? Otóż, mam zaufanie do Biblii i jej proroctw. Jedno z nich zapowiada powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). To z kolei oznacza finansowo-ekonomiczne i geopolityczne trzęsienie ziemi. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, ale też UE i NATO. Końcowym rezultatem będzie powrót wojennych baz rosyjskich do wielu krajów dawnego bloku wschodniego. To będzie już ostatni sygnał ostrzegawczy przed nadchodzącą globalną wojną jądrową, o której mówi Księga Objawienia (6:4).
rexR / 62.87.247.* / 2012-06-05 15:18
To teraz proszę o podanie wytłumaczenia dla minionych już klęsk, katastrof, wojen i upadków, w oparciu o cytaty z Biblii i jej proroctwa. Posiadasz takowe? Skoro przesądzony jest los strefy euro (wg. Biblii), to znaczy że do ww. musiały istnieć odpowiednie proroctwa, i że Ty jesteś w stanie uzasadnić ich prawdziwość. Zadanie łatwe, w końcu to już było i łatwo dorobić... :-) dobrać odpowiednie cytaty.
Potrafisz to zrobić, czy wypiszesz znowu coś o niedowiarkach, którzy teraz szydząc nie spodziewają się zagłady (nie zwracają uwagi na znaki, aż nadto oczywiste), a ta na nich spadnie jak grom z jasnego nieba i zaskoczy niewiernych i ignorantów?
Potrafisz?
Ewiak Ryszard / 62.87.248.* / 2012-06-05 16:18
To nie jest forum teologiczne. Szczegóły na ten temat można łatwo znaleźć w sieci. Co prawda, w języku polskim moje szczegółowe opracowania zostały usunięte, oczywiście nie przeze mnie. Podobnie postąpili moderatorzy na forach teologicznych niemal na całym świecie. Nie wszystko jednak zostało skasowane. Poza tym, samemu też można to przeanalizować (Daniela 12:10). Ludzie z różnych środowisk, którzy nie znali żadnych wcześniejszych (błędnych) interpretacji, sami zazwyczaj szybko wyciągali właściwe wnioski.
rexR / 62.87.247.* / 2012-06-05 16:57
Czyli zgodnie z przewidywaniami. Coś było ale źli ludzie usunęli. Łatwo można znaleźć :-) i łatwo można wyciągnąć właściwe wnioski, czyli żadnych konkretów.
Nie prosiłem o dyskusję teologiczną, a o fakty z historii i odpowiednie przepowiednie, niebudzące wątpliwości związki. A co dostałem? Psinco.
I jeszcze jedno, skoro to nie forum teologiczne, to po co się tu wypowiadasz? Załóż swoje, teologiczne lub inne i tam propaguj swoje wizje.
Podejrzewam, co zresztą sam zauważyłeś, że nikt tego nie chce ani czytać, ani publikować i dlatego pakujesz te swoje dyrdymały o Danielu tu, gdzie każdy komentarz jest publikowany. A ponieważ pasuje ten Daniel to wszystkiego, bo jak każdy tego rodzaju tekst jest pozbawiony jakichkolwiek odniesień umożliwających ich jednozanczne przyporządkowanie do czasu i miejsca, to nawet na forum o lalkach Barbie będzie "na temat".
A opracowania wydaj w formie książki, trudno je będzie usunąć. Nie zapomnij o zapieczętowaniu.
abecadlo / 158.52.254.* / 2012-06-05 14:36
ciekawe jak Ci wróżbici policzyli to prawdopodobieństwo :P dla mnie sprawa jest jasna - jeśli Grecy się wystraszą i uwierzą w ten cały armagedon po wyjściu z UE to zagłosują na proeuropejskie ugrupowania i będzie po sprawie. Jeśli się nie wystraszą to może być różnie - ale dla samej UE to może być pierwszy klocek z domina więc zarówno Niemcom/Francuzom jak i całej reszcie wyjście Grecji z UE jest nie na rękę.

Najnowsze wpisy