Forum Forum finansoweInne

Polisolokaty to problem wart 50 mld zł. PiS zapowiada uwolnienie z niewoli

Polisolokaty to problem wart 50 mld zł. PiS zapowiada uwolnienie z niewoli

Wyświetlaj:
annamartyna / 31.182.88.* / 2016-05-12 12:41
Za lichwę Kodeks Karny przewidywał 3 lata więzienia,ale to było przed ll wojną światową.Mamy21 wiek ,ale przepisy prawa ,sposób działania instytucji mających chronić obywateli,jak w lX wieku wilczego kapitalizmu.
trzeźwy / 212.191.133.* / 2016-05-12 11:25
Jeśli bank wymaga, żeby podpisywać jakąś umowę/dokumenty to oznacza ewidentnie, że coś kombinuje. Zwykła lokata nie wymaga podpisywania niczego i możesz ją sobie założyć i zlikwidować przez internet.
Dla własnego dobra nigdy niczego nie podpisuję w banku i unikam jak ognia wszelkich "produktów bankowych" obwarowanych umowami. Nikt nie jest w stanie ocenić umowy po jednym przeczytaniu, bez konsultacji z prawnikiem, tak wiec podpisywanie takiego czegoś w banku jest samobójstwem. I tylko chciwość może to uzasadnić, ale nie usprawiedliwić.
gość niedzielny / 83.19.174.* / 2016-05-12 10:38
Bierecki na jesieni zostanie szefem KNF , to dopiero ściema , taki złodziej i oszust ale okradł większość starszych katolików którzy za namową księży lokowali swoje oszczędności w polskim SKOKU , ale się nie skarżą bo dojne państwo zwróciło. Bierecki to skarbnik PIS-u wszyscy o tym wiedzą i włos mu z głowy nie spadnie dopóki Jarosław ma z tego zysk.
JARA / 89.174.108.* / 2016-05-12 09:18
Kolejna grupa ludzi, która nad rozum przedkłada pazerność. Czy my za to mamy płacić jako zwykli podatnicy ?
NoName123 / 91.196.10.* / 2017-01-22 10:05

Kolejna grupa ludzi, która nad rozum przedkłada pazerność. Czy my za to mamy płacić jako zwykli podatnicy ?

Ja jako podatnik mam w banku czuć się bezpiecznie (nie chodzi tu w cale o bezpieczeństwo bezpośrednie, że ktoś wyciągnie broń i zacznie strzelać). Ale przede wszystkim o bezpieczeństwo prawne. Mam czuć że pani w banku (przy ladzie) mnie nie naciągnie na kasę. I to ma zapewnić państwo za pośrednictwem KNF (który nic nie robił w tej sprawie). Właśnie za to płacimy podatki.
Ja ci powiem że mój tata dał się nabrać na poliso-lokaty które były oferowane jak LOKATY. Pani w banku podglądała rachunki ROR starszych osób i dzwoniła nachalnie wciskając kłamstwa że się niczym nie ryzykuje. Banku rzeczywiście nie ponosił żadnego ryzyka. Ale to się jeszcze okaże.
Jest dużo osób w starszym wieku które te poliso-lokaty podpisał niewiedzą że są oszukiwane.
Poczytaj fora.
az599 / 217.28.153.* / 2016-05-12 09:07
To pracownik banku czy firmy ubezpieczeniowej jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli oszukuje klienta nie informując go w sposób dla niego zrozumiały, że wpłacenie pieniędzy na daną usługę może doprowadzić do utraty pieniędzy lub ich części- powinien je zwrócić. Automatycznie. Państwo jest od tego, aby przypilnować takie rozwiązanie sprawy, bez długiego postępowania sądowego.
Hanna627 / 217.17.45.* / 2016-05-12 08:56
znowu pojawili się Polacy lepszego i gorszego sortu..................
zezeol / 188.146.137.* / 2016-05-12 08:35
zadna pułapka. po prostu pazernie chcieli zarobic kase i uciec przed podatkiem . a ze nie da sie uciec przed oplatami rzadu lub banku jednoczesnie to musza zaplacic. a ten wilk to utopil SKOKi a teraz sie chce mscic na KNF ze mu to wytyka
Hjjjjj / 46.77.124.* / 2016-05-12 08:34
Pewnie że powinni tym ludziom pomóc. Pomoc dla nich jest ważniejsza niż pomoc frankowiczom.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Piotr2212 / 85.14.108.* / 2016-05-12 08:33
Taaaa..... Frankowiczom nabitym w kredyty spekulacyjne też obiecywali a teraz Bankster Morawiecki blisko rządu już szykuje deale dla Banksterki
Iksiński190 / 83.23.7.* / 2016-05-12 08:32
brawo Jarosław, zrób porządek z banksterami. Ja już się uwolniłem od tego dziadostwa zwanego polisolokatą, ale kosztowało mnie to 2 tysiące złotych, dla niektórych tylko, dla innych aż 2 tysiące złotych
kol642 / 83.15.18.* / 2016-05-12 08:08
Dla tego nie trzymam kasy w banku , nie lokuje w nich swoich pieniędzy oprócz tych paru groszy , którymi robię opłaty przelewem.
wikk / 5.226.70.* / 2016-05-12 07:32
Jeśli potężni gracze twierdzą że etyka w biznesie to teoria dla naiwniaków to pora aby któryś z nich został pociągnięty do odpowiedzialności i upadł. Przypomnę że w USA DB zapłacił ponad 1 mld USD a prezesi dostali zakaz pracy w USA za stosowanie niedozwolonych praktyk. Niezależny sędzia nie zastanawiał się czy bank upadnie i zadbał o interes oszukanych klientów banków. Niestety Polska to nie USA
henryk wielki / 109.95.115.* / 2016-05-12 07:21
Nie chcecie bankow? zlikwidować, nie chcecie firm ubezpieczeniowych? zlikwidować
anndi / 176.97.81.* / 2016-05-12 06:35
Zadajcie sobie jedno z********* ważne pytanie , kiedy banki zarabiały dla was pieniądze ? - odpowiedź NIGDY . Banki graja waszymi pieniędzmi ale sami nie ponoszą nigdy żadnego ryzyka to wy tracicie swoje oszczędności .
No i " III filar " tzw . własna emerytura to wałek jakich mało , więc jak ktoś liczy na emeryturę to niech zapomni o jakichkolwiek pieniądzach . Przez pięć lat odkładałem jak ten naiwniak na własną emeryturę jak się zorientowałem ,że te pieniądze po prostu znikają z konta . PIĘĆ LAT BANK WYSYŁAŁ PISMA O TYM JAK SUPER LOKATA IDZIE ,ŻE CORAZ WIĘCEJ JEDNOSTEK PRZELICZENIOWYCH NA KONCIE I JAKIE TO SUPER NOTOWANIA I KOLOROWE WYKRESY - TYLKO FIZYCZNIE CORAZ MNIEJ MOICH PIENIĘDZY !!!! Z 12tys udało mi się odzyskać 7 tys.
tylewtemacie / 24.246.19.* / 2016-05-12 05:27
w ktorym kraju na swiecie polisa na zycie to inwestycja ? firmy ubezpieczeniowe to poprostu prosty zarobek dla firmy ktora sie na naiwnych bogaci i daje prace innym aby zlikwidowac bezrobocie - to takie legalne pranie brudnych pieniedzy i kolejny sposob na inflacje
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: