Forum W wolnym czasieLifestyle

politechnika poznańska wasze opinie

politechnika poznańska wasze opinie

sabek / 2012-01-23 11:15
Witam.Jestem w klasie maturalnej technikum elektronicznego, maturę zdaję z matematyki poziom podstawowy.Chciałbym dostać się na Politechnikę Poznańską na kierunek Elektrotechnika albo Automatyka , zna ktoś progi punktowe na te kierunki, ilość osób na miejsce i jakie mam szanse dostania się z maturą podstawową z matmy?
Wyświetlaj:
kil / 79.173.53.* / 2013-06-06 15:35
Odradzam, odradzam, odradzam. Zmarnowane 5 lat, pracy brak (budownictwo), każdy miał swoje WIDZIMISIE. Jak są traktowani studenci? Szkoda słów, naprawdę. Zarówno większość prowadzących jak i osób na stołkach mają Ciebie za przeproszeniem za gówno. Nie wiem, kto dał tym ludziom takie stanowiska, ale porównując choćby z UE jest wielka przepaść w podejściu do studenta. Na pewno drugi raz mój wybór padłby albo na inne miasto, albo na inną uczelnię, na pewno nie PP.
annanonim / 194.31.34.* / 2013-02-26 08:51
Najlepiej pomyśl o studiowaniu/praca za granicą.Politechnika Poznańska jak i większość polskich uczelni pozostawia wiele do życzenia. przez polską propagandę w której chcą nam wmówić jacy to jesteśmy z******** na tle świata, jakie to nasze uczelnie są dobre...nic nie mówi się o gniazdkach bez prądu, traktowaniu studentów jak szmaty, braku wiedzy i dobrej woli ze strony wykładowców. Studia to nie miejsce gdzie się czegoś nauczysz, gdzie się rozwiniesz. Dlatego radzę każdemu żeby nie marnował czasu i od razu próbował ułożyć sobie życie za granicą.
on7372 / 2012-01-24 11:15 / Bywalec forum
njalepiej jakbys zdawal jeszcze rozszerzona;/

Najnowsze wpisy