Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Politolog Ireneusz Krzemiński wyjaśnia dlaczego nie doszło do koalicji PO-PiS

Politolog Ireneusz Krzemiński wyjaśnia dlaczego nie doszło do koalicji PO-PiS

Wyświetlaj:
jaroslaw / 194.30.179.* / 2005-11-03 09:14
Szczególnie jeśli wynika z własnego głębokiego przekonania nie zaś ... jest realizacja zamówienia. Przykre jest jednak jeżeli człowiek o wysokim standardzie intelektualnym posługuje się prymitywną erystyką. To jest obraźliwe dla odbiorców. Nie uważam, abym czymkolwiek upowaznił p. Ireneusza Krzemińskiego do takiego mnie traktowania.
Andrzej / 212.14.5.* / 2005-11-03 09:06
Chyba, że z gazety wyborczej lub trybuny. A to przepraszam. :-)))
P.S. Apeluję o odrobinę szacunku do czytelników money i przeprowadzanie wywiadów z profesjonalistami.
kangur / 194.4.130.* / 2005-11-03 08:50
Myślę, że osoba kreującą się na naukowca powinna mieć nieco bezstronności. Ja osobiście jestem zdegustowany działaniami PO (na którą głosowałem). Zachowują się jak obrażone panienki, a nie jak ludzie, którym powinno zależeć na kraju.
gruby / 212.186.144.* / 2005-11-03 08:28
Proszę p.Krzemiński wymienić na jakie ustępstwa było stać PO, dlaczego Komorowski nie zrezygnował dla dobra koalicji, dlaczego tak namawiano Kaczyńskiego na premiera, daczego od ii tury wyborów PO nic nie mówi o programie.
gm / 83.16.165.* / 2005-11-03 08:14
Trudno nie zauwazyć że PiS uprawia propagande na miare niejakiego Ge.... Jak trzeba są solidarni społecznie , za chwile prawie liberalni , troche Lepperowi troche PO . Słowa,słowa słowa. Jedyne co jest pewne to maja dobrze PR z uwzględnieniem faktu że ludzie pamiętają wypowiedzi tylko z ostatnich dwóch dni
flyman / 80.53.78.* / 2005-11-03 00:07
Obydwie partie sa winne porazki rozmow koalicyjnych (troszeczke z wieksza winna PiS-u).Liczylem na to ze naprawde sie jakos dogadaja i razem zrobia cos dla Polski.Teraz niestety zamiast PO-PIS mamy SAMO-PIS.Rzad pana Marcinkiewicza przetrwa ok roku.Nastepne wybory pewnie wygra PO (ciekawe z kim zrobia koalicje?).Wyborcze obietnice PISu niezbyt dobrze rokuja polskiej gospodarce ( np. zamach kaczek na NBP).Z strony pana Marcinkiewicza bylo widac maximum wysilku zeby ta koalicja powstala,niestety pan J.Kaczynski (kierujacy wszystkim z tylnego siedzenia) mistrz destrukcji wszystko rozwalil.Pewnie stwierdzil ze Lepper jest mniej wymagajacy i dlatego blizej mu do niego.Ciekawe co za poparcie rzadu Marcinkiewicza najslyniejszy polski mulat dostanie?Za poparcie L.Kaczynskiego dostal juz stanowisko wicemarszalka.Kiedys myslalem ze pan Płażyński jest jeszcze ok ale tez sie sprzedal za stanowisko wicemarszalka wzamian za poparcie L.Kaczynskiego.Smutne.Racja ze PO jest w szoku po podwojnej przegranej.Gdyby weszli do rzadu popelnili by sepuku.Mieli dostac malo wplywowe resorty MSZ i MON na ktore mialby przeciez glownie wplyw prezydent-elekt Kaczynski.Co do ministerstwa finansow,ktore rowniez mialo przypasc Platformie,po roku tak straci na znaczeniu bo ustalanie budzetu ma zostac przeniesione do kancelari premiera.
gruby / 212.186.144.* / 2005-11-03 08:33
wszystkiemu winien nie Kaczyński i Lepper ale po prostu Tusk, to on zabronił Rokicie wejścia do rządu, na co liczy- napewno nie na program, który nagle przestał mieć znaczenie, tu chodziło o co innego, po co była Tuskowi potrzebna prezydentura -
Łukasz / 62.87.243.* / 2005-11-03 10:14
" co ty ...... wyprawiasz! Ja Cię z tąd .........." powiedział Tuskdo Rokity gdy ten kontaktował sie z Marcinkiewiczem w sprawie następnego spotkania. źródło " 3 listopada str. 4 "Gazeta Polska"
Andy / 83.31.246.* / 2005-11-03 17:49
też mi źródło! Tuba PISu z Sakiewiczem na czele, który usunął Wierzbickiego z Gazety
flyman / 80.53.78.* / 2005-11-03 21:46
Nom! "Gazeta Polska" twardo opowiada sie za Kaczynskimi i ostro jedzie na Platforme.Przeczytalem pare ich arytkulow i bleee...
Jar / 83.25.36.* / 2005-11-02 23:04
Ten komentarz jest ŻENUJĄCO STRONNICZY; proszę nie traktować mnie i innych użytkowników money.pl jak głupców...
z góry dziękuję :)
jam / 81.219.203.* / 2005-11-02 21:16
Czytam te komentarze i zastanawiam się kto je pisze. Chyba część z Was żyła dotychczas na księżycu i tydzień temu wylądowała w Polsce. Ludzie!!! Jedyną uczciwą obietnicę jaką polityk może złożyć wyborcom to to, że trzeba nam wszystkim ciężko pracować żeby było lepiej. Już pierwsze decyzje ministrów siłowych pokazują o co Kaczorom chodziło. Dorwać się do władzy wyciąć w pień wszystkich co myślą inaczej, czyli TKM do kwadratu. Do resortów siłowych poszli wszyscy doradcy prezydenta Warszawy. Ciekawe jak Kaczory uzasadnią konieczność komisarycznego zarządzania stolycą. No bo przecież nie mogą pozwiolić, żeby im się to wymknęło z rąk.
Do tych, którzy boja się kaczyzmu: ludzie, spoko!! Za pól roku Kaczory skłócą się ze wszystkimi i będziemy mieli spokój!!
A Panu Krzemińskiemu gratuluję! Argumenty, których używa są niestety prawdziwe, czyli kon jaki jest każdy widzi (chyba, że ma klapki na oczach).
Łukasz / 62.87.243.* / 2005-11-03 09:25
TKM - teraz k....wa my - tak J. Kaczyński skomentował to co się stało po przejęciu władzy przez AWS. A tak bardziej konkretnie to działania między innymi pana Tomaszewskiego....
W powyższym poście nie ma nic prócz paniki rozsiewanej przez media...
Przypomnę też że Kaczyńscy mieli od zawsze jedną partię - Porozumienie Centrum, któe się nie rozwaliło tylko przekształciło w PiS. Gdzie więc jest kłótliwość bliźniaków , któą się im wmawia???
Przypomnijcie sobie multum znikających postsolidarnościowych partii ROAD, UD, UW, ZChN, KPN, BBWR, RdR 1, RdR2 , KLD, SKL, i masę innych... politycy przechodzili z jednych do drugich i już nawet nie pamiętamy kto gdzie był ... czy ktoś pamięta jakie partie tworzył lub współtworzył np A. Macierewicz???
A KAczyńscy od maja 1990 roku JEDNĄ partię któa się nie kurczy tylko rośnie i skupia coraz więcej polityków prawicy...
GDZIE TA KŁOTLIWOŚĆ?????
Co złego jest w tym że politycy bliscy Kaczyńskim pomagali im w Warszawie a teraz będą pomagać w rządzie???
gruby / 212.186.144.* / 2005-11-03 08:37
Kaczki mają i chcą realizować program nie są idealni ale chcą coś zmienić a nie obrazić się, jedyny program PO teraz to zrobić wszystko żeby Kaczuchą się nie powiodło, a co z Polską i co dalej
Marek / 83.24.22.* / 2005-11-02 20:26
No cóż. Politolog czy PO TEOLOG.
Różnica jest w bezstronności.
Marek
ROYA / 83.24.178.* / 2005-11-02 20:26
Do porozumienia nie doszło z powodów prozaicznych - Tusk zobowiązał się komuchom do zadbania o ich interesy stąd walka o tzw. resorty siłowe a bez znaczenia dla PO okazały resorty finansów , skarbu , gospodarki i inne , powód drugi to porażka zarówno sejmowa jak i prezydencka po prostu zabrakło stołków dla wszystkich chętnych, powód trzeci to zmierzanie do polepszenia wyniku SLD w ponownych wyborach bo chyba ten przygłupi politycznie Tusk nie będzie zawierał przecież koalicji z PIS
Politolog powinien widzieć te tematy a także domaganie się od przegranego ( PO ) równowagi ( czyli więcej władzy niż wygrany PIS ) i forsowanie swojego marszałka bez bycia w koalicji tylko to potwierdza a Panu Krzeminskiemu niech spadną łuski z oczu na temat PO i niech docenia w szerszej perspektywie towarzyszy z moskwy
a / 212.186.144.* / 2005-11-03 08:41
i jeszcze to że od miesiąca nie usłyszałem od PO nic o programie, tak nigdy publicznie Komorowski nie powiedział ani słowa dobrego o PiS, jak polityk pożal się boże mógłbyć marszałkiem, a Niesiołoski przecież to oszołom pamiętacie
Kulek / 80.53.172.* / 2005-11-02 21:42
Widać, że popierasz w pełni poczynania PIS. Ja nie jestem ania za PO ani za PIS. W całej kampani PIS nie podał nic konkretnego jak zamierza doprowadzić do polepszenia sytuacji gospodarczej. To co robi już po wyborach też nie wróży nic dobrego - wręcz przeciwnie. Mówi się jedno robi co innego a winę zwala się na przeciwników. Tak już było - nic nowego
Kacper / 83.243.106.* / 2005-11-02 23:53
dlaczego mówisz, że PIS nie podał nic konkretnego, program PISu w zasadzie jest podobny do progr PO. Ja gdybym sugerował się wyłącznie aspektem wizji gospodarczej w programach obu partii, to pewnie wybrałbym PO. Zawsze gospodarczo byłem za liberałami. Ale tutaj chodzi o coś więcej, nie fascynuje mnie wcale Europa, ani jej gospodarka ,bo niestety kuleje. Boję się wręcz całkowitego uzależnienia Polski od Brukseli, zresztą to się po części już dokonało. Nie ufam naszym liberałom, tak samo jak nie ufam socjalistom (tym z nazwy nie z programu - u nas akurat ci z nazwy nigdy socjalistami nie byli). Nie chcę się teraz rozwodzić, po prostu mam zaufanie od braci Kaczyńskich, i tyle. W brew wszystkim oszczerstwom i insynuacjom na ich temat, z których niektóre są wręcz komiczne, np. takie jak chęć zdobycia władzy - bo to im się najczęściej zarzuca :-). Bądźmy poważni, nie dajmy się ogłupić. Kto widział kiedykolwiek kogoś kto rządził a nie miał władzy ??? To nawet w demokracji nie jest możliwe, na litość.
pozdrawiam
Kacper
ps trochę zaufania do Kaczuszek życzę, tak dla lepszego snu i samopoczucia w ciągu dnia
Jarek / 159.10.4.* / 2005-11-02 19:48
Kaczki powinny zminic nazwisko na Lisy.
Wygraly bo wszystkim naobiecywaly.

Czym prostszy narod tym bardziej jest podatny na populistyczne hasla.

Zobaczymy czy nam to wyjdzie na dobre, czy bedziemmy za 4 lata ciagle w tyle europy tak jak teraz jestesmy.

PO slusznie nie weszlo do tej koalicji, zobaczymy jakie bedzie poparcie PISu za cztery lata.

Zobaczymy ile mniejsc pracy przybedzie i jak bedzie wygladala gospodarka.

Kazda opinia jest stronnicza, moja, wasza i Ireneusza Krzemińskiego. Dlatego jest oppinia!

Budujcie sobie to solidarna polske, ja wlasnie wyjazdzam, oferte pracy
zaakceptowalem jesze przed wyborami, i cale szcescie. Nie niebede zbieral truskawek,
nie bede nianika, niebede tez zasowal na budowie...

Dlatego mlodzi mniejcie odwage i zostawcie ta socjalna polske
i zacznijcie zyc i pracowac na siebie i swoje rodzinny.
Latajacy Holender / 62.40.47.* / 2005-11-09 18:08
Ja mieszkam zagranica i zgadzam sie na powrot do kraju pod nastepujacymi warunkami:
1. Bezrobocie mniejsze niz 10% wszystkich aktywnych zawodowo w wieku 18-65 lat.
2. Podatek liniowy PIT lub zblizony do liniowego w wysokosci 15-20%
3. Inflacja roczna maksymalnie 3%
4. Ograniczenie korupcji w administracji panstwowej i sluzbie zdrowia poprzez egzekwowanie zakazu zatrudnienia w takich instytucjach osob skazanych w prawomocnych procesach. (Powolanie Andrzeja Leppera na stanowisko Wicemarszalka Sejmu swiadczy o tym, ze Izba Nizsza Parlamentu bedzie cyrkiem i teatrem a nie miejscem uchwalania "dobrego prawa", ktore ma byc przestrzegane przez wszystkich obywateli?
Kolega z Polski na tak postawione warunki odpisal mi, ze to Polsce zajmnie co najmniej 15 lat.
kaja / 83.31.17.* / 2005-11-17 20:02
niestety nie mogę spełnić twoich warunków-nie wracaj
ewa / 83.26.110.* / 2005-11-02 23:51
Popieram w 100%.PIS powinien skreslic ze swojej nazwy prawo bo niewiele ma z nim wspolnego.Kaczynscy to histeria rozliczeniowa przy jednoczesnej bezwarunkowej ochronie swoich zwolennikow a gospodarka,ktora powinna byc priorytetem ,zejdzie na daleeeeki plan i znowu nie ruszymy z miejsca.Ci,ktorzy tego nie rozumieja sa zacofani .
K / 87.207.202.* / 2005-11-03 20:06
Bez paniki
Lech Kaczyński już 2 razy udowodnił, że jest sprawny w działaniu: jako Prezes NIKu i jako minister Sprawiedliwości.
Może mu się uda i tym razem.
tad / 82.160.7.* / 2005-11-03 08:45
Myślę , że jesteś zacofany i wydaje Ci się ,że rozumiesz.
Kacper / 83.243.106.* / 2005-11-03 00:23
dlaczego powtarzasz jak za przeproszeniem małpka (to nie jest epite, tylko porównanie) jakieś hasła z ulicy. Gdzieś to już słyszałem: histeria rozliczeniowa, co to znaczy? dobre, dzisiaj raczej w histerię wpadają ci , którzy mają być rozliczani, a to daje się zauważyć bardzo (a nawet razi w oczy i uszy). A o co chodzi z tą bezwarunkową ochroną swoich zwolenników. Ja jestezm zwolennikiem, ale nie liczę na żadną ochronę. Liczę przede wszystkim na większy poziom uczciwości, a w to że on będzie większy nie wątpię. Jezeli chodzi o gospodarkę, to wierzę, że będą postępy, przypomnę , że liberałowie już mieli swój czas i reformy były o....... i to takie , że hej. Niektóre porfele co najwyżej się zreformowały (pozytywnie oczywiście)
Dlaczego uważasz, że jak ktoś nie rozumie Twoich obaw, to jest zacofany. Ja starałem się na prawdę, się starałem zrozumieć i nie dałem rady, jestem zacofany, a może jestem po prostu głupi, a może to wszystko jest zupełnie inaczej??????
Uwaga teraz ja: jak ktoś tego nie rozumie jest zacofany!
pozdrawiam
Kacper
Kacper / 193.109.244.* / 2005-11-02 18:56
jak większość autorów komentarzy do artykułu, ja równiez nie zgadzam się panem Krzemińskim, uważam, że jest to artykuł stronniczy bez odrobiny obiektywizmu. Moim zdaniem od samego poczatku PO nie chciała koalizji z PIS bez względu na wyniki wyborów i to widać na każdym kroku.
Najbardziej przeraża mnie ogromne uzależnienie środków masowego przekazu od biznesu. Zwłaszcza tych kształtujących opinię publiczną. W tej chwili mamy doczynienia z niespotykaną chyba jeszcze do tej pory zbiorową nagonką na Kaczuchy i nie wierzę, że to wszystko tak po prostu z wewnętrznej potrzeby dziennikarzy, że ta uważają , tak widzą świat. Nigdy nie byłem amatorem teorii spiskowych, ale to juz jest przesada
Marek / 83.24.22.* / 2005-11-02 21:07
Ja zastanawiam się tylko, co PO litolodzy, media no i sam Tusk by zrobili, gdyby Lepper na miał 15 % głosów i nie wszedł do sejmu jako 3-cia (przypominam TRZECIA siła).
Jak by biedacy uzasadnili swoje postępowanie.
jGazz / 83.26.164.* / 2005-11-02 19:52
No cóż by powiedzieć na taki stek bzdur? Pan Krzemiński mówi o faktach i trudno z nimi sie nie zgodzić, a pan vel Kacper już o faktach zapomina, natomiast insynuuje, uprawia teorię spisku, nie dokumentuje z wydarzeniami, które miały miejsce. Panie Kacper nie wystarcza insynuować czy obrzucać epitetami. Trzeba wciągnąć głęboko powietrze, przymknąć choć na chwilę oczy i nabrać dystansu do komentowanego artykułu.
Trochę więcej politologii dosadnej a nie obrzucanie przeciwników epidomiologizmami, jak np teorią spisku.
Czy fakt powiedzenia ..."moim zdaniem"... bez uzasadnienia ma sens? Chyba nie, a może raczej mało znajdzie chętnych słuchaczy!? Tak nawiasem mówiąc źle że nawet poplecznicy PiS- u uprawiają tę samą metodę: Zakrzyczeć i powiedzieć że to nieprawda, i o biecać ... tylko co? gruszki na wierzbie?
Strach mnie ogarnia czytając wypowiedzi, nie tylko PiS-owców ale też PO-powców! Nie można dyskutować na zasadzie...mnie to się nie potoba i już, a jeżeli Ty masz inne zdanie jesteś zły... Panowie i Panie poczekajmy jeszcze trochę! Może pomyliliśmy się my wszyscy i oby tak było ?! Pozdrawiam
Kacper / 83.243.106.* / 2005-11-02 23:34
Panie jGazz, nie wydaje mi się, żebym kogoś obrzucił epitetami, czy coś insynuował (to znaczy coś na pewno sugeruję , ale wyrażam w ten sposób swoje zdanie - do tego służy chyba to forum). Fakty dobrze znam ,a od dokumentowania zdarzeń to ja raczej nie jestem, są od tego ludzie , którzy robia to zawodowo (historycy dziennikarze, ...), jak by tak każdy w swoim komentarzu chciał powtarzać po kolei wszystkie fakty to przecież nikt by juz tego nie czytał.
Pan Krzemiński ubiera fakty w swoją interpretację , Pan tak jak i ja również nie przytacza faktów w swojej wypowiedzi, a wydaje mi sie, że insynuacje też w Pańskiej wypowiedzi można by odnaleźć. Przecież mówiłem, że amatorem teorii spiskowych nie jestem. Ale jednak mam oczy i uszy i rozum i chyba swoje zdanie bez dłuższych wywodów wyrazić mogę ?.
tym razem przepraszam za długi wywód, więcej nie będę. :-)
pozdrawiam
Kacper
Krzysztof / 83.18.243.* / 2005-11-02 23:07
"--Może pomyliliśmy się my wszyscy i oby tak było ?! .."
Czyli im gorzej tym lepiej? Od razu widać, że jGazz to prawdziwy Polak. Gratuluję.
A / 82.177.34.* / 2005-11-02 16:27
Agitka na rzecz PO !
Wiolka / 84.10.199.* / 2005-11-02 22:31
OCZYWIŚCIE ŻE AGITKA. Zauważmy jak bardzo Tusk i jego partia chcą oczernić Kaczyńskich (świadomie piszę w liczbie mnogiej, bo prawie w każdej debacie z udziałem niedoszłego prezydenta Tuska przewija się sformułowanie "bracia Kaczyńscy") oraz ich wyborców. Wyraźnie pan Tusk (chyba drugi "jedyny godny" urzędu prezydenta) traktuje jak idiotów ponad 50% tych, którzy poszli do urn i każde jego wystąpienie dosłownie ocieka jadem. Cóż, pan Tusk nie może pogodzić się z porażką... (Urażona duma... Oficjalne sondaże i akcja agitacyjna naszych mediów doprowadziły do tego, że lider PO czuł się już gospodarzem Pałacu Prezydenckiego - o, przepraszam, Belwederu - a tu taka porażka. Głupio...).
Uważam, że nie wystarczy wygrywać z klasą, lecz miarą klasy człowieka jest to, w jaki sposób umie się pogodzić z przegraną. Donald Tusk nie umie...
I o ile przed wyborami miałam dylemat na kogo głosować, teraz cieszę się, że prezydentem został Lech Kaczyński, a Tusk z całą swoją partią niech w tym własnym jadzie się kiszą. Szkoda tylko, że media w zdecydowanej większości nadal popierają tego przegranego.
Ciężko będzie przeforsować cokolwiek PiSowi jeśli każda propozycja spotka się z protestem ze strony PO (i to nie "dla dobra Polski" lecz dla zasady, bo przecież "PO pozostanie w opozycji"). Przykre, że przyszło nam żyć w takich czasach, kiedy własne ego i chora duma oraz ambicja jest stawiane znacznie wyżej niż dobro kraju.
karol / 87.207.202.* / 2005-11-03 05:35
A mnie się wydaje, że chodzi o WSI i inne służby specjalne. Zauważcie w którym momencie Tusk powiedział zdecydowanie: "Jesteśmy w opozycji"
Kacper / 83.243.106.* / 2005-11-03 00:12
to chyba wynika z tego , ze za PO stała w dużej mierze finansjera, a niestety tak to już jest, dziennikarz to nie do końca zawód wolny (raczej frywolny ),
Marek / 83.24.22.* / 2005-11-02 20:57
W dodatku okropnie prymitywna. A te pytania p. Wancel.
PO litologia na poziomie ...................... no np. damskich czasopism
Julia / 83.168.96.* / 2005-11-02 16:21
WSI panikuje i sie rozklada. Nawet na forum nie widac "nieznanych komentatorow" per analogia do "nieznanych sprawcow" z SB. Prezydent i rzad beda wsciekle atakowani przez rozne mafie, razwietke i dyzurnych sprostytuowanych ałtorytetów oraz sprzedajne media. Te przekupne kanalie powiedzia wszystko co im oficerowie prowadzacy kaza. Uzasadnia kazdy idiotyzm i kazda brednie. Łajdackie media juz pokazaly swoja twarz reklamujac wrecz otwarcie Tuska. Ziarno zostalo posiane i wzjedzie. Polska bedzie oczyszczona z szumowiny ktora robi co moze aby ratowac swoja skore. Wierze w to gleboko i prosze wszystkich aby nie byli nieswiadoma tuba propagandowa. Wystarczy tylko chwile pomyslec aby uswiadomic sobie gdzie sa nasze interesy !!!
mery / 83.26.110.* / 2005-11-03 00:06
No coz nic dodac nic ując,mamy do czynienia z klasycznym wyborcą PIS.Agitka jak z anteny radia Maryja.PIS układa sie tez z kryminalistami(samoobrona)ale to zapewne ci nie przeszkadza a naszym interesem jest rozwoj gospodarki jednak niektorzy zyja tylko odwetem
Kacper / 83.243.106.* / 2005-11-03 00:53
weź pod uwagę Mery, że "klasycznych wyborców PIS" musiało być wielu skoro to jednak PIS wygrał. Ja na przykład Radia Maryja nie słucham , a zgadzam sie z Julią. Ciekawe jak to sie stało, może jakiś przypadek. Co do Lepera mam o nim takie same zdanie jak Ty, to kryminalista, ale pewnie wielu może trochę innego formatu znalazło by się i w PO. Czemu powtarzasz po kimś te brednie o układaniu się z samoobroną, przecież wybór wicemarszałka sejmu po jednym z każdego ugrupowanie to tylko realizacja jednego z wyborczych haseł, tak zrobili jak mówili.
A ja bym jednak chciał się dowiedzieć , jak na prawdę zginął Karp, o co chodziło w tych wszsytkich scenogramach z rozmów (chronowskiego itp), w których bohaterami byli miedzy innymi nasz kochany prezio, belka i inni.
Chciałbym, żeby padł blady strach na tych co budują autostrady w polsce dwa razy drozej niż np. w Niemczech a gorszej jakości, co budują mosty w Warszawie dwa razy drożej niz powinny kosztować.
Chciałbym , żeby wreszcie w Polsce zadziałało prawo dbające o interesy wszystkich, a nie różnorakich mafii prawniczych, paliwowych, energetycznych.
eh, jak by tak się udało
rozwiązanie WSI to byłby dobry początek, przynajmiej trochę by ich osłabiło i wprowadziło zamęt w szeregach.
Potem może media by wreszcie załapały o co chodzi?
Polacy uświadamiajcie się , a bedzie lepiej!
:)
K / 87.207.202.* / 2005-11-03 19:42
Kolego Kacper,
Nie bądź naiwny. Przecież media są bardziej nasycone agenturą niż każda inne sfera. Widziałeś chyba jakie były "obiektywne" w kampanii wyborczej. Jak pożal się Boże, profesor Krzemiński.

Najnowsze wpisy