Forum Polityka, aktualnościKraj

Politycy komentują: Kaczyński przesadził

Politycy komentują: Kaczyński przesadził

Money.pl / 2011-02-27 20:04
Komentarze do wiadomości: Politycy komentują: Kaczyński przesadził.
Wyświetlaj:
sanmarinooprea / 79.188.238.* / 2011-02-28 07:45
Platforma zmieniła Polskę w PRL z [posłusznymi jej służbami i organami. PO jest gorsza od PZPR ! Gdyby tak dać jeszcze sikorskiemu władzę i oręż to z radością by rozpoczął to do czego publicznie wzywał, :wyrżnąłby watahę "

Sikorski jest chyba ministrem tego rządu, i to on mówił,że "trzeba wyrżnąć watahę" zlikwidować opozycję.
kaczorek ma motorek / 2011-02-28 19:58 / Tysiącznik na forum
To akurat powiedział publicznie Poseł PO Niesiołowski i to przed zamachem a jego słowa stały się prorocze. Również zabójca psów PiS-u przed czynem był u Niesiołowskiego ale ponoć się minęli . Z czasem okazało się że owy zabójca był członkiem partii PO.
Platforma Obywatelska temu nie zaprzecza jednak podaje że wcześniej usunęła go z lisy członków PO.
A mi się wydaje że usunęła ale z datą wsteczną .
J. Kaczyński na każdym kroku udowadnia swoje racje i opiera je o konkretne argumenty .
Politycy komentują: Kaczyński przesadził tak robią bo jest im niewygodny a dziś mamy kolejny przykład jego racji : Arabski cenzuruje dziennikarza i naciska ze skutkiem na Prezesa PAP
klocunia / 80.254.148.* / 2011-02-28 07:44
a moze JK da jakis dowod a nie bedzie tylko insynuowal
obrzucac blotem to latwa sprawa ale niska

jesli JK ma dowody niech pokaze i bedzie po sprawie, jesli nie ma to niech siedzi cicho
i by bylo jasne, nie jestem fanem PO
heniek14 / 77.252.32.* / 2011-02-28 08:32
Gdybyś wiedział na czym POlega demokracja,to dowody sam byś zobaczył.Nie jestem fanem Kaczyńskiego.
bywajzdrów / 79.188.238.* / 2011-02-28 07:51
każdego dnia i każdej porze to można zauważyć. Dlatego tak ta twoja partyjka spokojnie zadłuża Polskę i ją wyprzedaje na pchlim targu bez żenady. A geszeft buzka z PZU - Eureko jest tylko drobnym przykładem trzymania na smyczy organów ścigania państwa. Co tam strata kilkunastu milardów złotych, prawda ? Wspomnieć o Sawickiej ? a miro, zbycho, zdzicho, rycho i ta cała reszta cwaniaków.

Laptop Ziobry żył w na czołówkach wiadomosci tvn przez 3 miesiace !!! a wiesz co się stało z laptopem Szefa BBN, Prezydenta, Prezesa NBP , dlaczego nie ma ich jeszcze w Polsce ?

wkrótce karnawał się skończy i wyborcy PO zobaczą ile maja ich wnuki do spłacania po rządach PO.
kri / 83.31.9.* / 2011-02-28 02:31
Sz Forumowicze
W tematyce politycznej pojawiają się różne twory które chca zaistnieć, prawdopodobnie produkt medialny opanowany przez postmodernistów, którzy nie zyczą sopbie istnienia Państwa Polskiego w swej tradycyjnej postaci. Dlatego nie warto reagowac na prowokacje przez te twory. Konsumują one komentarze i potrawią nawet wybuchnąć (: ))
zby79 / 79.163.236.* / 2011-02-27 23:52

Dziwię się panu premierowi Kaczyńkiemu, który już chyba zapomniał, że za jego premierostwa był podsłuchiwany wicepremier, minister rolnictwa Andrzej Lepper, co doprowadziło do upadku gabinetu prezesa Kaczyńskiego.

Trudno nazwać opozycją ministra.
Zastanawia mnie skąd premier wiedział o tym, jakie pytanie zada dziennikarz PAP. Czy wszystkie pytania które dziennikarz chce zadać premierowi muszą być uzgadniane?
Rozsądny obywatel / 194.146.217.* / 2011-02-27 22:38
no i dobrze było a ja kiedyś pracowałem i zarabiałem 5tys. dziś w tej samej firmie zarabiam 1800 bo firma zainwestowała w systemy szpiegujące moją pracę i zamiast robić co do mnie należy musze robić tak by system szpiegowski wykazał że pracuje
Pracowałem wtedy i dziś też pracuje z tą różnicą że kiedyś wydajniej dziś robię daremne rzeczy .
Gdyby praca PO miała być tak udaremniona jak moja dziś byłoby lepiej w tym kraju.
Zagłosuje jak zawsze Na Pis oczwiście.
jezus chrystus z nazaretu / 188.221.79.* / 2011-02-28 02:09
uuu, cos ci notowania poszly w dol..
p o g o t o w i e / 77.254.227.* / 2011-02-28 04:14
Znowu zmniejszyles dawke.
Jak nie wrocisz do dawki zalecanej 20x rano + 20x wieczorem
to znowu bedziemy musieli przyjechac po ciebie.
ździcho / 213.146.39.* / 2011-02-27 20:39
No i proszę: Wet za wet. Jak się świnie (po obu stronach) nażrą z koryt, to się żrą miedzy sobą, która więcej zeżarła. A gawiedź dalej wierzy, że wreszcie przyjdzie ktoś uczciwy i biegnie owczym pędem do urn. Głosujcie dalej, a potem utrzymujcie skur.synów darmozjadów, którym pomogliście w karierach a sami głodujcie dalej...
zdziwiony gadzia / 192.251.226.* / 2011-02-28 18:25
towarzyszowi widać zwieracze popuściły. Nie należy za nadto obżerać się kiszką nadzianą cebulą bo się niesamowitym smrodem odbija. Waść, z racji luzackiego pochodzenia nie będziesz uczył, czy warto, czy też nie, głosować. Zostaw sobie dylematy gadziów. Znasz jakiegoś gadzia, który całymi dniami zastanawiałby się i deliberował, co starszyzna na spotkaniach Kris uchwaliła i czy ta zacna starszyzna nie jest przypadkiem złożona z pospolitych złodziei, lewusów wszelkiej maści, którzy w życiu nic nie zasiali, a zbierają kasę jakimś cudem..
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 20:46

czy ta zacna starszyzna nie
jest przypadkiem złożona z pospolitych złodziei, lewusów wszelkiej maści, którzy w
życiu nic nie zasiali, a zbierają kasę jakimś cudem..

Oczywiście, ze jest. I ta co jest teraz i ta, co chce wygryźć tę, co jest teraz. To te same tłuste wory słoniny, co podczas obrad sejmu bombardują się nawzajem wetami, a po obradach razem walą drogą gorzałę za Twoje pieniądze.

nie będziesz uczył, czy warto, czy też nie, głosować.

Będę. Nauka ponadgimnazjalna nie jest obowiązkowa. Nie musisz czytać tego, co piszę.
marynarz098 / 2011-02-28 01:14 / Tysiącznik na forum
.....mamy tu kontekst jasny i wyrazny.....a jezyk o ktorym rozmawialismy???Never ending story
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 20:47
No własnie. Spójrz na kontekst, o którym sam wspominasz.
marynarz098 / 2011-02-28 21:14 / Tysiącznik na forum
????przepraszam pogubilem sie.....zreszta niewazne, nie bylo moim zamiarem zmieniac siebie, ani innych.
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 21:23

????przepraszam pogubilem sie.....

Mówię o skur.synach, tłustych worach na najwyższych posadach państwowych i o skur.synach, tłustych worach, którzy chcą wygryźć tych pierwszych. Jedni i drudzy zasługują w pełni na takie epitety. Oto kontekst.

nie bylo moim zamiarem
zmieniac siebie, ani innych.

Słusznie. To daremny trud. Skutecznie robią to tylko te tłuste wory (po "obu" stronach) o których wspominałem. Mają ze sobą cały sztab speców od wywierania wpływu na ludzi, a ci lecą owczym pędem do urn.
marynarz098 / 2011-03-01 13:46 / Tysiącznik na forum
.......a tak tu sie zgodze, problem jest w tym ze kogos wybieac trzeba.........tylko kogo???

......moze lepiej, by ci sami przez jakis czas byli, chociaz 2 kadencje, bo tak co 4 lata nowe glodne geby do koryta podchodza, a wiesz jak to jest, ........gdy na poczatku pierwszy glod jeszcze nie zaspokojony.........tyle sie do geby wklada ze az bokami wychodzi.
Obama = terrorysta / 77.237.3.* / 2011-02-27 20:09
Media są stronnicze to fakt.

Tylko JKM - wolność, własność, sprawiedliwość.
PRL bis / 178.181.213.* / 2011-02-27 20:04
Redakcja Money przesadza ze swoją żałosną , durną indoktrynacją. "Nic" to jest te redaktor Money made by PZPR
knife / 95.49.190.* / 2011-02-27 23:36
No bo kaczynski czesto przesadza

Najnowsze wpisy