Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Politycy o Kamińskim: Nie można żyć w schizofrenii

Politycy o Kamińskim: Nie można żyć w schizofrenii

Wyświetlaj:
życzliwy / 83.12.11.* / 2009-11-02 12:04
A mnie się najbardziej podoba to ,że Rząd ma problem z kodeksem pracy
tak jak wszyscy pracodawcy.Może wreszcie ktoś zrozumie jak to jest , jak nie można zwolnić złego pracownika , bo ma za sobą prawo.
acomitam / 83.25.184.* / 2009-10-29 06:13
Agentura sprawująca rzeczywistą władzę w Polsce mu tego nie daruje. Hazard hazardem, ale jak on w ogóle śmiał ruszyć temat stoczniowy? Przecież tam kręci się takie lody, przy których automaty do gier to kieszonkowe dziecka z podstawówki. A gdy w grę wchodzą interesy "grupy trzymającej władzę", trup musi słać się gęsto.
prawiezaratralalala / 77.254.151.* / 2009-10-28 21:24
Przeczytałem zeznania powyższych czterech osób i poczułem się jak po przeczytaniu Trybuny Ludu w latach 60-tych. Zwyczajne deja-vu.
Coś równie durnego przeczytałem dziś na onecie:

"Psychoterapeutka Mira Dziekańska szuka przyczyn instrumentalnej, odartej z uczuć relacji Moniki z mężczyznami. – To ucieczka przed negatywnymi emocjami, które wiązałyby się z zaangażowaniem – mówi Dziekańska. – Uprzedmiotowienie samej siebie jako mechanizm obronny przed przeżywaniem przykrych emocji w związku ze sprzedażą własnego ciała w naturalny sposób przenosi się na spostrzeganie odbiorcy usługi - najczęściej mężczyzny - jako przedmiotu transakcji, a nie podmiotu społecznej wymiany dóbr – dodaje."

I tam i tu wyuczona, profesjonalna paranoja. Świat bez Boga schodzi na psy.
man13 / 2009-10-28 22:15 / Tysiącznik na forum
To jeszcze poczytaj i żyj w nieświadomości:
http://www.tvn24.pl/-1,1626110,0,1,rzad-odslania-tarcze_-a-gdzie-dokument-ja-powolujacy,wiadomosc.html
MN4 / 217.96.42.* / 2009-10-28 15:43
Po owocach poznacie.

A owoce jakie są każdy widzi. To znaczy nie widzi, bo nie ma dowodów. Są za to haki.

Żałosne zbieranie haków przez ludzi odpowiedzialnych za walkę ze złodziejami i bandytami. Żałosny brak profesjonalizmu. Nawet dziennikarze lepiej zbierają dowody niż nasi specjaliści medialni.
issael / 188.33.30.* / 2009-10-28 14:46
Schizofrenia jest widoczna po obu stronach barykady .. ba nawet po wiecej niz obu.
Czwarta władza (media) zachowuje sie jak niewolna kurtyzana bezwzględnie trzymana na długim pasku.
Pasek chocby najdłuzszy (im dłuższy tym wiekszy pozór niezaleznosci i obiektywizmu) bedzie zawsze paskiem i oznaka zniewolenia.
Po dostało nauczkę (bolesna) najwidoczniej obiecało poprawe, teraz media (od trzymajacego/trzymających pasek) dostały kolejne wytyczne i je realizuja.
A pospólstwo ma igrzyska i ładenie sie pieni ups pieniaczy.
Zdzich / 2009-10-28 22:02 / Bywalec forum
Zgadzam się, że media są trzymane na pasku i to takim, co się sprzedaje na dzień dzisiejszy, a dzień dzisiejszy to, co kupuje lud żądny igrzysk, Dziś jest Kamiński, Tusk a jutro będzie ktoś inny. I dopóki nie znajdzie się ktoś inny media będą ten temat wałkować dotąd aż znajdzie się inny temat. Nie wiew jak to będzie medialnie, ale dziś usłyszałem o żonie pana Hofmana. Ale czy to będzie medialne to rzecz wyników telefonicznych przeprowadzonych na umówmy się obiektywnych obywatelach. Właśnie dostałem taki SMS „Czy ZUS powinien zbadać sprawę zwolnień lekarskich odpowiedz na numer 7126 tak lub nie koszt 1,22 z podatkiem VAT” nie wiem o co chodzi ale większość odpowie na pewno tak. I to będzie podejrzewam następnymi igrzyskami.
dziad z pod lasu / 83.20.38.* / 2009-10-28 14:45
Dziękuję panu Kamińskiemu za udostępnienie ludziom nagrań czołowych polityków.Czekam na rewanż od pani Pitery.
Cspostrzegawczy / 2009-10-28 14:12 / Tysiącznik na forum
Jeśli prawo nie obowiazuje, a Tusk decyduje co jest prawdą.
Jesli wszyscy już boja się premiera, bo Tusk gwiżdże na przepisy prawne, by sprawdzić swoją siłę i nic mu nie jest, to teraz mając już wszystkie służby ma władze autorytarną .
Czy społeczeństwo się obudzi, jeśli teraz dziennikarze boją sięinwigilacji i cenzurują wypowiedzi ?
milosnik PiS / 2009-10-28 14:26 / Bywalec forum

Czy społeczeństwo się obudzi,

Chyba się nie obudzi, gdy larum grają naziści, przepraszam - narodowi socjaliści, z PiS...
arch / 2009-10-28 15:06 / Tysiącznik na forum

Chyba się nie obudzi,

IPN chce tymczasowego aresztowania przebywającego w Szwecji byłego stalinowskiego sędziego, 80-letniego dziś Stefana M., przyrodniego brata naczelnego "Gazety Wyborczej" Adama Michnika.
http://wiadomosci.wp.pl/kat, 1342,title,IPN-chce-aresztu- dla-bylego-sedziego-Stefana-M, wid,11586159,wiadomosc.html
man13 / 2009-10-28 21:03 / Tysiącznik na forum
A nic o Pinochecie nie słyszałeś w IPN-ie? A o jego naśladowcach?
Marconetti / 95.16.133.* / 2009-10-28 12:23
Przecież od razu widać, że to klasyczna schizofrenia bezobjawowa. Jak ktoś nie rozpoznaje objawów to niech trochę pogoogla.
rozwado / 2009-10-28 11:23 / Tysiącznik na forum
Klopotek oderwal sie dawno od codziennej rzeczywistosci i nie wie co jest co i jak wyglada.
man13 / 2009-10-28 12:28 / Tysiącznik na forum
A co powinien powiedzieć, to co widzą wszyscy obserwatorzy?
przezlornetkę / 87.205.240.* / 2009-10-28 18:28
po lewej stronie, bliżej cmentarza, niedaleko stacji benzynowej - obserwujący
man13 / 2009-10-28 22:17 / Tysiącznik na forum
http://www.tvn24.pl/-1,1626110,0,1,rzad-odslania-tarcze_-a-gdzie-dokument-ja-powolujacy,wiadomosc.html
myślący / 80.239.242.* / 2009-10-28 10:33
większość z komętujących sama nadaję się do badań u psychologa.jak i całe pis
Cuda / 83.21.247.* / 2009-10-28 10:37
Myślący, już Ty lepiej nie komętuj...
aco / 77.254.55.* / 2009-10-28 18:02
a niech "komętuje"!, przecież jest myślący, niczym nasz ukochany maniuś .
man13 / 2009-10-28 21:07 / Tysiącznik na forum
Boli wywiadowców PiSiorów, oj boli......
sceptyk / 2009-10-28 10:04 / Tysiącznik na forum
Nie dziwota, że sralon usiłuje obrzucić Kamińskiego tym, w czym sam siedzi. Bo obrzucony Kamiński przestaje być wiarygodny, więc Zdzisie, Grzesie, Donki i cała ta wesoła rywinowsko-michnicza klika będzie mogła znowu bezkarnie kraść.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-10-28 09:18
Ten, który dzieli okrągłostołową ferajnę na PO, PiS, SLD i PSL, ten jest w sidłach zastawionym na Polaków przez eskimoso-bolszewię, zainstalowaną tutaj, jeszcze przez Stalina!!!
Gdyby Kamiński był spoza układu okrągłostołowego to:
1. Nigdy nie dostałby się na to stanowisko.
2. Gdyby, jakimś cudem, udało mu się sprzeniewierzyc okrągłostołowej ferajnie, zginąłby w wypadku samochodowym lub podobnie jak Gruszka z PSL, dopadłby go, na ten przykład, paraliż.
Kamiński w tej chwli za swoją zgodą, robi za kij, którym to kijem okrągłostołowa eskimoso-bolszewia, mąci wodę!!! I tyle w temacie!!!
Używajcie proszę, szarych komurek bo inaczej nie będziecie wiedziec, kiedy wasze ręce będą w nocniku a kiedy w owym nocniku, bedzie wasza głowa!!!
kociewiak / 83.16.240.* / 2009-10-28 09:03
robi sie sieczke,robi sie magiel,male klamstwa,male prawdy a suma -sumarum ma byc zupa polityczna tak aby glupi obywatel nie wiedzial
prawdy a prawda jets tylko tam gdzie jest dobry polak z PIS-u
-to smieszne ale takie myslenie ma ta partia.
Panie Kaminski nowe prawo bedzie mowilo ze kazdy szef CBA musi poddac sie badaniu u psychologa -o bedzie pewne ze prawda ma podstawy prawdy,ze ta prawda jest prawdziwa,nieprawdaz
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2009-10-28 09:03
Jak powiedział pewien klasyk: Mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, lecz po tym, jak kończy. Ten koniec jest nadzwyczaj żałosny.
loteriafantowa / 87.205.240.* / 2009-10-28 18:30
plus zasada oko za oko, ząb za ząb? Co to za księga zawierająca te święte słowa?
man13 / 2009-10-28 21:05 / Tysiącznik na forum
Biblia jedynego Boga Katolików.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-10-28 09:29
Przeprzaszam bardzo! A kogo poznaje się po tym jak zaczyna? Bo wiemy już, że mężczyzn - nie!
Ów cytat z owego, pożal się Boże, klasyka ma taki sens, jak bycie komuchem na usługach moskali.
Sens ma: Jeżeli już zacząłeś to zawesze staraj się skończyc!!!
man13 / 2009-10-28 12:31 / Tysiącznik na forum

A kogo poznaje się po tym jak zaczyna?

Księdza.
Nigdy nie kończy......
niesamowite / 77.254.55.* / 2009-10-28 18:04
wiesz to maniuś zapewne, jako tzw. bezbronna ofiara, ale żeby to trwało do dzisiaj
arch / 2009-10-28 09:18 / Tysiącznik na forum
Pazywiom uwidim !
Podobnie tak jak procesów jakie wytoczyli byli funkcjonariusze WSI .
W istocie w ponad 20 orzeczeniach Sądy oddaliły pozwy byłych żołnierzy WSI przeciwko Macierewiczowi, gdyż nie potrafili oni wskazać nieprawdziwych informacji zawartych w Raporcie, który jako dokument urzędowy cieszy się domniemaniem zgodności z prawdą.
Zdzich / 2009-10-28 08:35 / Bywalec forum
Prawda jest taka, że szef silnego CBA na konferencji prasowej wił się jak uczniak przyłapany na nieodrobionej pracy domowej. Powtarzał kilkanaście razy w swej konferencji, że aparat państwowy wszystko robi, żeby pozbawić go wiarygodności, że jest zaszczuty i zastraszany. Pan Kamiński miał czas na odrobienie lekcji, ale nie odrobił do końca, z odrobionej lekcji tylko usłyszeliśmy o boiskach Orlik a po za tym wszystko już jest znane i nie nam jest oceniać prawdę o tym czy premier lub szef CBA kłamią. To jest sprawa dla prokuratora nie dla obywateli. Polacy wysłuchiwanych konferencji z jednej strony czy drugiej nie są sędziami. Nie usłyszałem od Pana Kamińskiego, od kiedy wiedział o toczącym się śledztwie przeciw jemu. Nie usłyszałem, dlaczego nie poszedł z aferami do prokuratury, o których tak długo dywagował na konferencji. Usłyszałem od Pana Kamińskiego ile zarobiło państwo na przetargach budowy boisk Orlik, natomiast nic nie wiemy o kosztach akcji CBA i tego nigdy się nie dowiemy. Pan Kamiński twierdzi, że nie jest już pracownikiem CBA. W moim odczuciu to Pan Kamiński się rozmija z prawdą. Co innego jest zwolnić ze stanowiska a co innego jest odwołać ze stanowiska i jak słyszałem, bo nie widziałem pisma do Pana Kamińskiego od premiera, było odwołanie go ze stanowiska a nie zwolnienie? Choć skutek jest taki w jednym czy drugim przypadku przestaje być szefem CBA, ale w pierwszym przypadku pozostaje w firmie natomiast w drugim przypadku nie jest już w firmie. I to też jest do rozstrzygnięcia przez sąd a nie przez obywateli. Sumując konferencję Pana Kamińskiego, było wystąpienie, które miało pokazać, jaki jest Pan Kamiński prawy obywatel a rząd na czele z premierem jest „Bee”. Pan Kamiński opowiadał półprawdy i te prawdy, które miały dołożyć rządowi. Cała gra była na to by w społeczeństwie wszczepić niepokój, zamęt. Wystąpienie Kamińskiego było w całym znaczeniu opowiedzenie się polityczne za Pis-em.
POLO6 / 2009-10-28 21:35
totalna bzdura -zobaczymy co wyjdzie jak PO wszystko zgarnie wtedy to bedzie państwo zlodziei-Skad taka pewnosc ze to nie Tusk kłamie on sie nie liczy z nikim a pamietam jak był w opozycji jak szczekał o demokracji gabinecie cieni planach rzadu-i co wyszlo -g..wno nawet rzadzic nie umie cudok - a jak było nocna zmiana to co on tam robil z drugim cudokiem "Bolkiem"Takze gosciu zostaw Kaminskiego w spokoju i popoatrz co twoi cudoki zrobia z tym krajem
man13 / 2009-10-28 22:17 / Tysiącznik na forum
http://www.tvn24.pl/-1,1626110,0,1,rzad-odslania-tarcze_-a-gdzie-dokument-ja-powolujacy,wiadomosc.html
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy