Forum Polityka, aktualnościKraj

Politycy o karze śmierci. "PiS to hipokryci"

Politycy o karze śmierci. "PiS to hipokryci"

Money.pl / 2011-11-26 12:55
Komentarze do wiadomości: Politycy o karze śmierci. "PiS to hipokryci".
Wyświetlaj:
katowski / 78.31.155.* / 2011-12-01 20:56
„Rozliczenie ze zdrajcami kraju” (bo tak nazywają to Norwegowie) polegało na represjach wobec członków partii faszystowskiej Nasjonal Samling (Zjednoczenie Narodowe), urzędników w kolaboracyjnym rządzie i kobiet, które miały kontakty seksualne z Niemcami, a także ich dzieci z tych związków. 30 członków reżymu Quislinga, z nim samym na czele zostało rozstrzelanych. 17 tysięcy osób skazano na kary więzienia, a kilkadziesiąt tysięcy zostało ukaranych grzywnami.
Przynaleźność do NS do dzisiaj niesie wywiera piętno na tych którzy jeszcze żyją, i na ich potomkach. Wszelka działalność polityczna tych osób jest nie do pomyślenia, są traktowani jak trędowaci
Norek4.7 / 83.8.10.* / 2011-11-27 08:14
"I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom"
Lysy 25 / 77.255.145.* / 2011-11-27 00:43

Jacek Kurski z Solidarnej Polski popiera karę śmierci. Przyznaje jednak, że jej wprowadzenie w Polsce nie jest możliwe i że groziłyby nam za to poważne konsekwencje. - Z Rady Europy wylatujemy od razu - stwierdził Kurski.,

To taka Rada Najwyższa Związku Radzieckiego.
Niby po co mamy w niej być?
I tak razem z Mumią Europejską niedługo zbankrutuje i rozleci się...
pincio / 2011-11-26 19:32 / Bywalec forum
Typowe bicie piany by było o czym rozmawiać w mediach przez jakiś czas. Idealny temat zastępczy.
Jem na co nie stać / 178.212.50.* / 2011-11-26 17:07
De walo, Za CO siedziałeś ? , Źle Ci było na wolności ? Lepiej jadłeś ?
paróweczka / 83.6.49.* / 2011-11-26 18:05
Za głupotę siedział- normalny to raczej by za to nie beknął- za brak przystosowania się do życia w społeczeństwie:)
deWalo / 80.50.235.* / 2011-11-26 17:30
A czy ja się ciebie pytam za co ty będziesz siedział? Jak już tam trafisz to się osobiście dowiesz gdzie było lepiej i gdzie się lepiej stołować. Mogę cię jeszcze zapewnić że jak PiS dojdzie do władzy, to twoje szanse na kryminał zwiększą się o 100%
leloGordat / 83.6.49.* / 2011-11-26 16:42
za napad z użyciem broni(A TAK SOBIE SAMA WYPALIŁA) kumpel dostał 7 lat ,siedział 3 wyszedł na wolność i śmieje się z tego opowiadając jak było w p****** .ciężko wspomina tylko aresztowanie jak oberwał od policji po cywilu dalej bajka.wrócił napakowany i tłusty jak dzik.TO MA BYĆ KARA > JAK BY TOBIE KTOŚ WJECHAŁ DO DOMU ZE ZRYTĄ PSYCHĄ I BRONIĄ W RĘKU A DOTEGO BY STRZELAŁ - TO BYŚ SIĘ W PIERWSZYM MOMENCIE ZESRAŁ A POTEM CHCIAŁBYŚ ŻEBY GOŚĆ SPĘDZIŁ TAM RESZTE ŻYCIA
deWalo / 80.50.235.* / 2011-11-26 17:04
To czy bym się w pierwszym momencie zesrał na widok strzelającego twojego kumpla, to tego nie wiesz, po prostu nie sądź innych po sobie. A jeśli dostał 7 lat, to teoretycznie mógł wyjść po 3,5 jako pierwszy raz karany, ale w praktyce po 4 do 4,5. Jednak w przypadku zbrodni z użyciem broni, musiałby z tych 7 odsiedzieć co najmniej 5 lat, i to pod warunkiem że ma multum kasy na przekupienie sądu penitencjarnego. Powinieneś opowiadać bajki dzieciom na dobranoc. No, mogę jeszcze w to uwierzyć jeśli mieszkacie z kumplem w innym kraju, gdzie prawo nie jest tak surowe jak w Polsce.
paróweczka / 83.6.49.* / 2011-11-26 18:01
ZESRAŁ BYŚ SIĘ NA PEWNO - a dostał 7 i wyszedł po 3 - piszesz jak znawca tematu tylko zapomniałeś co tam robiłeś.
deWalo / 80.50.235.* / 2011-11-26 18:41
Zabierając głos na tym forum myślałem że będę rozmawiał z kimś dorosłym, ale teraz widzę że nie ma z kim, a rozpisywanie się o rodzajach kredek i kształtach najmodniejszych tornistrów mnie nie interesuje, dlatego dziękuję za dyskusję i spadam. Pozdrawiam wszystkie dzieci:-) szczególnie te z wybujałą fantazją
leloGordat / 83.6.49.* / 2011-11-26 19:01
zrozumiałeś że nie masz racji;)
onucka / 83.11.100.* / 2011-11-26 16:10
Pic na wode -Kaczynski chciał tylko przegonic Ziobre w gloszeniu głupich pomysłów Teraz Ziobro mysli czym -jakim głupszym pomysłemn zaskoczyc Pis
deWalo / 80.50.235.* / 2011-11-26 17:38
Mnie tylko dziwi to, że prezes pozbył się Zbigniewa, nie ma w tym żadnej logiki: to tak jakby Stalin pozbył się Dzierżyńskiego.
Oszolomowaty / 89.229.85.* / 2011-11-26 18:14
Kolejny POsraniec widzący w Kaczyńskim Stalina i Hitlera. Jak te szmaty dziennikarstwa POwskiego porównują - takie teraz tam standardy maja. A, bron Boże, coś wspomnij o wyborze Merkel na kanclerza Niemiec - szmaty cie zaraz rozszarpią. Lepiej POpatrz na to co robi tusk -mistrz intrygi niby .. (chociaż dla mnie to raczej kukła manipulowana przez służby).
Swoja drogą - rok za używanie nielegalnego Windowsa? To świadczy o prawie w Tuskolandii - gówniarzy wsadzają do paki za takie coś a przekrętasy za miliardy chodzą nietykalni. Gdybyś nieco czytał to wiedziałbyś, ze PIS chciał kary za takie przestępstwa obniżyć a za te poważne podwyższyć. Chcieli zabierać majątki za korupcje (do dziś nie wolno) ... Mieli już projekt zmian kodeksu i go oficjalnie ogłosili. Ale skąd to możecie wiedzieć - od tych szmaciarzy POdziennikarzy ...?
deWalo / 80.50.235.* / 2011-11-26 18:29
Ja przyrównuję do Stalina Kaczyńskiego, nie ciebie, jego zwolennika, i nie zniżam się do twojego poziomu obrzucania niewzruszającymi mnie przezwiskami innych forumowiczów. A reagujesz tak bo cię prawda w oczy kole, a rok za Wina dostałem za rządów PiSu i obalałem ich władzę głosując przeciwko nim w zakładzie karnym w 2007 roku. A jak ja jestem gówniarzem to ty już musisz być staruszkiem:-) A dla twojej wiadomości: na PO też mam wyjeebane tak jak i na wszystkie inne partie, ale nie ukrywam że na twoją najbardziej:-) W ogóle to mnie rozśmiesza to z jakim zacietrzewieniem maluczcy bronią swoich idoli partyjnych, którzy nic nie robią w waszym interesie, tylko wszystko pod siebie, a kolor ich sztandaru jest bez znaczenia hahahaha
Oszolomowaty / 89.229.85.* / 2011-11-26 22:54
W 2007 roku siedziales już , t o kiedy cie złapali ? W 2005 ? Nie kojarze aby wtedy az tak mocno piratów scigali. Ale mniejsza z tym - tutaj masz sprawę z 2008 roku (17 letni chlopak zagrozony 5 latami ), to już było za twojego wspaniałego PO które tak dzielnie wspomagałeś ...
http://www.dobreprogramy.pl/lat-za-nielegalnego-Windowsa,Aktualnosc,8470.html

Możesz się teraz wyżyć i POrównac TUSKa do Hitlera - wtedy sie swoim poczuciem sprawiedliwości wykażesz...
Swoja drogą - porównywanie Kaczyńskiego do Stalina świadczy o stanie psychicznym i umysłowym takim samym jak tego pana co poszedł i zastrzelił za nic Rosiaka. Może powinni cię znów wsadzić dla bezpieczeństwa? Chociaż w Tuskolandii to raczej nie możliwe - za zabicie PISowca nawet na nagrodę możesz liczyć ...
deWalo / 80.50.235.* / 2011-11-26 15:41
Taki prezes Kaczyński rzuci hasło: nasze Sądy dają przeciętnie tyle lat za to, a tyle lat za tamto, i to wystarczy za argument na zaostrzanie kar. A ja twierdzę że to są bzdurne, przez nikogo nie sprawdzone przeciętne długości wyroków. Przecież tego nie da się wyliczyć, komu by przyszło do głowy zbierać informacje z wszystkich wokand w Polsce i obliczać taką średnią? On (Kaczyński) bredzi albo celowo kłamie zaniżając tą średnią, co jest w jego stylu. Sam byłem karany, i wiem jak zbyt wysokie kary padają w polskich sądach. Wystarczy zacząć od sankcji, gdzie normą jest przedłużanie ich co najmniej do 6-ciu miesięcy, a kilkuletnie areszty tymczasowe w tym państwie prawa to nic nadzwyczajnego. Gdy odbywałem karę w ZK Tarnów, to zawsze do śmiechu doprowadzały współwięźniów osoby spotykane na spacerniku, ukarane wyrokami od 6-ciu mies. do 1,5 roku za jazdę po pijanemu na rowerze. Ja dostałem 1rok pozbawienia wolności za korzystanie z pirackiego Windowsa. A nie zliczę osób które ponosiły kary bez udowodnienia winy, uzasadnione standardowym „domniemaniem sądu”. A o wprowadzeniu kaesa myślę tak: najlepiej przyda się to narzędzie rządzącemu Polską oszołomowi typu pana prezesa albo jakiemuś innemu szaleńcowi, do usuwania z placu boju niewygodnych ludzi.
dgen / 2011-11-26 15:31 / Tysiącznik na forum
hipokryzja to jest obciążanie kosztami 4 lat nieudacznictwa (ponad 300 mld zł większy dług) polskie rodziny -
poza tym każdy więzień w POlsce ma zagwarantowane 3 posiłki dzienne, w tym jeden ciepły, ustalony limit węglowodanów i tłuszczu.......niektórzy ze względów zdrowotnych mają specjalne diety żywieniowe. Tymczasem jak ostatnio podały instytucje międzynarodowe pond 20% dzieci w Polsce jest niedożywione a 12% emerytów i rencistów żyje poniżej minumum socjalnego.........
to jest właśnie hipokryzja gdy takich ludzi zmusza się do "zaciskania pasa" strasząc kryzysem i powrotem kaczyńskiego
Zadupiała wieś / 178.212.50.* / 2011-11-26 17:14
Gdyby ogłoszono referendum w sprawie kary śmierci 80% byłoby " ZA". Czy to znaczy, że 80 % procent to hipoktyci ? To jest zdrowy odruch społeczeństwa we własnej obronie !
deWalo / 80.50.235.* / 2011-11-26 16:02
Byłem więźniem i mogę cię zapewnić że lepiej jeść to co mają do dyspozycji zacytowane przez ciebie głodujące dzieci w Polsce, niż jak to ładnie określiłeś: "zagwarantowane 3 posiłki dzienne, w tym jeden ciepły, ustalony limit węglowodanów i tłuszczu.......niektórzy ze względów zdrowotnych mają specjalne diety żywieniowe" Nie wiem czy mam z tego śmiać się czy płakać, jesteś tak żałośnie naiwny jeśli chodzi o twoją wiedzę na temat żywności w więzieniach polskich. Możesz pisać że kryminaliści zasłużyli sobie na to, ale nie pisz bzdur ich dobrym odżywianiu na skarb państwa, bo nie masz o tym najmniejszego pojęcia. Jesteś nafaszerowany złą propagandą, może się tam kiedyś znajdziesz to wtedy poznasz prawdę, i szczerze ci życzę żeby wtedy nie było nadal kary śmierci.
Oszolomowaty / 89.229.85.* / 2011-11-26 22:56
Ty nie masz pojecia co jedzą biedne dzieci w tym kraju, POsrańcu. Napchany widokiem pań i pawików z TVN style takie macie pojecie o tym kraju, jak świnia o księżycu ...
jf48 / 77.236.25.* / 2011-11-26 14:34
Propozycja kary śmierci powinna być uzupełniona o co najmniej kilka nazwisk osób – kandydatów do tej kary śmierci a także proponowane terminy wydania wyroków sądowych. Jednakże kara śmierci w RP powinna się przede wszystkim należeć za przestępstwa o charakterze gospodarczym, np.
• Ponad ćwierć wieku temu nasz Starszy Brat, światowej klasy polityk z byłej PZPR, niejaki prof. Zbigniew Messner doprowadził gospodarkę PRL’u do sytuacji, że w sklepach był tylko ocet,
• Ponad ćwierć wieku temu nasz Starszy Brat, gen W.Jaruzelski, światowej klasy polityk z byłej PZPR, napadł zbrojnie na bezbronnych POLAKÓW za co nasz Starszy Brat Br. Komorowski zaprosił go na uroczystości zaprzysiężenia prezydenta RP!!!,
• Ponad ćwierć wieku temu nasz Starszy Brat, światowej klasy polityk z byłej PZPR, niejaki prof. L. Balcerowicz doprowadził gospodarkę RP do wartości zerowej, m.in. przez wprowadzenie trzy a nawet czterocyfrowej inflacji. A kiedy znacznie wcześniej tow. Wł. Gomułka proponował podwyższenie cen bułek o 1 grosz to wówczas utracił posadę I sekr. PZPR. Za wykonanie takiego zadania nasz Starszy Brat, były prezydent RP Izaak Stoltzman uhonorował tego polityka najwyższym odznaczeniem państwowym,
• Kilka lat temu nasi Starsi Bracia doprowadzili do tego, że RP przystąpiła do UE na warunkach określonych przez Niemców a nie przez POLAKÓW. Polska przegrała w ten sposób trzecią wojnę z Niemcami jednak bez użycia wojsk przez Niemców. Niestety ale żaden z naszych Starszych Braci nie wyemigrował do Niemiec pomimo tego, że taki przywilej mają teraz wszyscy POLACY a w tym również nasi Starsi Bracia.
Jaką karę przewiduje P. Kaczyński w w/w przypadkach. Przecież w każdej chwili gospodarka RP może ogłosić upadłość.
inflacja / 80.50.235.* / 2011-11-26 15:52
Jakbyś poznał trochę lepiej działalność swoich Starszych Braci, to dowiedziałbyś się, że Leszek Balcerowicz w ciągu półtora roku doprowadził do zdławienia hiperinflacji z poziomu 685,8% (1990) do 60% rocznie
cik / 95.160.205.* / 2011-11-26 14:08
kaczynski to chory czlowiekon nie zyje w otaczajacej nas rzeczywistosci-on nie wie co sie dzieje w polsce w europie w swiecie -on to pod wplywem prochow widzi to inaczej-nie powinno sie zwracac ,ani komentowac jego wypowiedzi-bo to wszystko jest przesiakniete nienawiscia i zemsta-dlatego myslacy odchodza z tego ugrupowania
Nix69 / 195.14.4.* / 2011-11-26 15:44
Gdyby głuPOta mogła się unosić, to bez obciążników byś nie chodził.
dgen / 2011-11-26 15:32 / Tysiącznik na forum
z tego wynika, że to kaczyński zadźgał nożem rasiaka a nie były działacz peło
Oszolomowaty / 89.229.85.* / 2011-11-26 14:18
W popisie powinno być Ryrzard C. zabójca Rosiaka. Dużo takich mend jak ty POmedia wychowały?
Tomasz z Londynu / 81.106.106.* / 2011-11-26 14:04
Halicki to klakier PO wystawiany na mównicę zawsze kiedy trzeba Prawo i Sprawiedliwość krytykować.
Modlący się / 178.212.50.* / 2011-11-26 14:03
Boże tylko TY możesz nas uratować przed bandytami, zbrodniarzami i gwałcicielami !
zby79 / 2011-11-26 13:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Z Rady Europy wylatujemy od razu

Ta instytucja ma marginalne znaczenie.

Poseł PO Andrzej Halicki nie wierzy w szczere intencje PiS w tej sprawie.

Ale wierzył w intencje Tuska w sprawie kastracji pedofilów?
SmyczNaJarka / 62.159.100.* / 2011-11-26 13:41
... przez 2 lata nie wprowadziło w życie?

Ależ hipokryta, nagle sobie przypomniał o karze śmierci.

A to wszystko po to, żeby przykryć dzisiejszy zjazd pisoubeków.
jt / 78.8.235.* / 2011-11-26 16:00
A Ty,pajacu nie zajmuj się tym co mogło być,tylko napisz czy jesteś za,czy przeciw każe śmierci i to jakoś sensownie uzasadnij,....o przepraszam,Ty i sensowne uzasadnienie to niemożliwe.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy