Forum Polityka, aktualnościPolityka

Politycy opozycji krytykują Nelly Rokitę

Politycy opozycji krytykują Nelly Rokitę

Money.pl / 2007-09-22 11:48
Komentarze do wiadomości: Politycy opozycji krytykują Nelly Rokitę.
Wyświetlaj:
tompot / 2007-09-22 16:46 / portfel / Bywalec forum
Nie wiem dlaczego wszyscy się tak egzaltują osobą Nelly Rokity. Przecież ona nie ma żadnego poparcia.
KoP / 2007-09-22 21:43 / Bywalec forum
To czy ma poparcie, czy go nie ma zdecydują wybory.
ToJojo / 87.206.176.* / 2007-09-22 22:32
czyżby miała jednego popierającego? KoP zadziwiasz mnie.
Czym przekonała ciebie do siebie?
KoP / 2007-09-22 11:48 / Bywalec forum
komentarze polityków to czysta obłuda i zawiść. Pani Nelly jest osobą dorosłą i jest to jej świadomy wybór, nieważne dobry czy zły, ale jej. Czy ktoś krytykuje np. kandydowanie pana Napieralskiego, choć jest on fałszywym obłudnikiem, bardzo miernym politykiem?.
ToJojo / 87.206.176.* / 2007-09-22 22:52
KoP bądź obiektywny. Nie lubisz Napieralskiego? Ja też nie. Ale porównywanie go z frau Nelly to lekka przesada.
===robert=== / 83.26.116.* / 2007-09-22 15:43
pytanie kim jest Nelly? czy ma coś do powiedzenia? czy wie czego chce? czy po prostu chce zaistnieć... wiele wskazuje ze chce po prostu błysnać bo ma taką szanse ... działania nie bardziej obłudne niz innych polityków choc ponoc mamy prawo i sprawiedliwość
dupa blada / 87.105.132.* / 2007-09-22 17:18
No to stary olej to i nie rozpisuj sie o niej skoro taka nic nieznaczaca. A moze cos w tym jest, ze moze zamieszac i to bardzo wyborcom skoro media (wszystkie, nie tylko te niby tuby wladzy) pisza o niej dzien w dzien. Mowienie, ze owa pani pcha sie na sile, a nic nie znaczy jest w sprzecznosci z tym, ze cokolwiek powie odbiaja sie to w mediach.
XXL / 80.55.78.* / 2007-09-22 19:24
Odbija się w mediach bo to nie jest jakaś tam Nelly, tylko żona Jana Marii , przecież to oczywiste.
KoP / 2007-09-22 21:41 / Bywalec forum
wnioskuję, że Twoja żona też nic nie znaczy. Jako kura domowa jest nikim, zerem. Tak?? Dziwne rozumowanie.
XXL / 80.55.78.* / 2007-09-22 22:56
pieprzysz trzy po trzy
ToJojo / 87.206.176.* / 2007-09-22 22:50
Nie wiem KoP jak twoja żona (może mąż), ale moja nigdy nie zrobiłaby z siebie i mnie pośmiewiska. Współczuję Janowi Rokicie. Nie zagłosuję na frau Nelly, bo jest strasznie naiwna i głupiutka (I am sorry Mr Rokita). Cwaniaki z pis cynicznie używają jej przeciwko Janowi (wyeliminowali go z gry!) i przeciwko PO, a ona myśli, że jest genialna i dlatego robi karierę. Wszystko zawdzięcza Janowi a wycięła mu taki numer. Myślę, że nawet nie zdaje sobie sprawy co zrobiła. Smutne to. No ale gawiedź ma używanie i jest sensacja.
Zagłosujesz na frau Nelly? Nie wierzę.
dupa blada / 87.105.132.* / 2007-09-23 09:43
Nikt nie musi od razu na nia glosowac. Ale jak slysze w mediach, ze to PIS zalatwil Janka poprzez zone to nie wiem, czy faktycznie ludzie to piszacy sa, az takimi glabami (zareczam, ze jednak chodzi tutaj o zdyskredytowanie PIS'u wmawiajac ludziom cos co nigdy nie mialo miejsca) i czy glupcy jak np. ty (sorry za okreslenie, ale jest najbardziej trafne) sa w stanie uwierzyc w to, ze w zdrowym malzenstwie (oczywiscie ja tego nie moge wiedziec, ale wnioskuje po rozsadku jaki kieruje sie pan Rokita, co by nie mowic facet jest lebski), ze ktos z zewnatrz przyjdzie i przekabaci jedno z nich.
Stary takie rzeczy to tylko w basniach i mitologiach mozna wyczytac.
A caly ten zamet, ze niby PIS "zwyciezyl" z Jankiem o zone jest tylko w jednym celu.
Czy przypominasz moze sobie co sie stalo zaraz po wyborach w 2005. PO od poczatku krzyczalo: potrzebne sa jeszcze jedne wybory. Na poczatku kazdy na to lal, ale po pewnym czasie ludzie zaczeli mowic: "no moze faktycznie tak byc powinno". Tuaj mamy to samo: wmawiaj ludziom pewna rzecz przez dluzszy czas, a po pewnym czasie ludzie zaczna w to wierzyc, stanie sie to dla niech czyms oczywistym, normalnym bo przeciez dzien w dzien slyszeli juz o tym od dluzszego czasu. I nie wazne jest, ze nijak sie to ma do rzeczywistosci, ziarno zostaje zasiane, teraz tylko nalezy poczekac na plon. I nie pomoze tutaj nawet zapewnienie panstwa Rokitow, bo przeciez ty, czy tobie podobni wiedza lepiej.

Najnowsze wpisy