Forum Polityka, aktualnościKraj

Politycy PO i PSL: Zmiany w rządzie w przyszłym roku

Politycy PO i PSL: Zmiany w rządzie w przyszłym roku

Wyświetlaj:
Edek-niemiec / 83.25.19.* / 2011-11-06 18:35
Białoruś w kilku dziedzinach mamy już dziś,Np.Pięciodniowe podsłuchy bez zgody sądu,Zakaz zadawania pytań rządowi(ustawa nie dobra i niezgodna z konstytucją,ale podpisana przez prezydenta).Odmowa reklamy w publicznej telewizji gazety krytykującej rząd(TV taka bogata ,że pieniądze nie są im potrzebne).
Brak krytyki rządu i patrzenia na ręce ,w zamian ciągły atak na opozycję przez media.
Wapniak / 2011-11-06 18:11 / Tysiącznik na forum
Zmienią fotele i garnitury. Ciekawe, czy buty też...
~Kris / 2011-11-06 16:00 / Tysiącznik na forum)
Ja czekam na Zmiany, ...nie na 'zmiany w rządzie'.

PO jest dziś w takiej sytuacji, jak PiS w 2005 roku: dostała od nas pełnię władzy - ale sądzę, że to już ostatni taki mandat zaufania dla tej partii. Mam nadzieję, że panowie rządzący zdają sobie z tego sprawę.
LESER / 193.142.210.* / 2011-11-06 15:41
DONEK ,,SŁOŃCE,,PERU JEST ODE MNIE LEPSZY!!!!!:):)
sibut / 85.198.196.* / 2011-11-06 15:21
Będą drastyczne ZMIANY ... POziomu zadłużenia !!!! - jakoś się trzeba zrewanżować tym i owym
Elektro Devil / 2011-11-06 12:29 / Tysiącznik na forum
Po co cokolwiek robic, mają wszystkie media. Przez cztery lata doszczętnie wypiorą mózgi swoich wyborców i zniszczą resztki jakiejkolwiek opozycji.

Idealną opozycja będzie Palikot.
Bedzie można się poprzekomarzać przy kawie w TVNie czy geje mogą adoptować dzieci lub czy transwestyci będą dotowani z budżetu i tylko takie problemy będą trafiać do opinii publicznej.

Tym czasem 4-ry lata to szmat czasu, aby nakraść z publicznych pieniędzy to co jeszcze zostało i zabezpieczyć rodziny. W końcu nikt nie wie czy te zapowiedzi o kryzysie w Europie się sprawdzą czy nie...
dgen / 2011-11-06 15:55 / Tysiącznik na forum
200% racji - nic dodać nic ująć !

Najnowsze wpisy