Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Polityczne gierki zaczynają irytować inwestorów

Polityczne gierki zaczynają irytować inwestorów

Wyświetlaj:
leone / 2006-09-27 17:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
decyzja o likwidacji funduszu !!!!!.
Radze pilnie obserwowac lub dac sobie spokoj do ogloszenia decyzji.
warren buffet / 2006-09-27 17:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na tym sie zarabia. jak ogloszą likwidacje - jeszcze dokupie
leone / 2006-09-27 18:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
z calym szacunkiem.Ja lubie adrenaline,ale np. za kolkiem
---:-)))
orzeł / 2006-09-27 17:37 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
dostałem dziś w dupę mocno i Orlica powiedziała dość koleżko kupujemy ziemię - nie mam więc wyjścia :)
jak kupię zaproszę Was i zrobimy pole namiotowe na weekendzik :) będzie wygodniej niż pod sejmem
jutro mam zamiar odrobić część strat dzisiejszych dzięki pbg
Ripley Holden / 2006-09-27 17:37 / Bywalec forum
Chyba słabe dane nie mają nic do naszych spadków. DJ idzie na szczyt wszechczasow.
Albo po prostu posty Kenobiego nie docierają za Wielka Wode :)
Swoja droga wydaje mi sie, ze jednak zatrzymaja sie na tym szczycie. Rosna juz dlugo bez korekty, a sam brak podwyzek stóp to jeszcze nie powod do hossy. Ale czy USA w ogole beda miały w najbliższym czasie wpływ na nasz rynek? Kapital zagraniczny i tak od nas ucieknie.
Kenobi / 2006-09-27 17:45 / Uznany malkontent giełdowy
Nie muszą - ja od nich je biorę. Nie wiem czy widziałeś dane n.t. spadku zamówień na dobra trwałego użytku, albo dużego wzrostu zapasów benzyny, a może n.t. sprzedaży nowych domów?
Ripley Holden / 2006-09-27 17:56 / Bywalec forum
Tak, widziałem. I dlatego właśnie napisałem, że nie będą piąć się już w górę, że na samej pauzie FEDu nie zbudują hossy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ja nie wiem wszystkiego.
brydzia / 2006-09-27 20:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
oni czekają do końca kwartału i zwałka
leone / 2006-09-27 17:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zagranicy juz od dawna nie ma.
kenobi jest tylko ciekawostka na tym forum.Mily facet,ktory nie gra na gieldzie,a bardzo mu zalezy na pochwalach i uznaniu.
USA dalej sie rozwijaja i beda sie rozwijac.sa i na dlugo pozostana najwieksza gospodarka swiata.
W tej chwili potrzeba nam wiekszosciowego rzadu PO,by takze u nas gielda non stop bila rekordy.
Kenobi / 2006-09-27 17:56 / Uznany malkontent giełdowy
Ciekawostką coraz bardziej oderwaną od rzeczywistości jesteś Ty. Zacięła Ci się ta płyta o wzrostach, a tu spada, tak jak ja zapowiadam. Nawet koniec kwartału nie pomaga, a co by było gdyby już się skończył? A skąd sobie ubzdurałeś, że ja nie gram?
leone / 2006-09-27 18:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam zacytowac Leppera tekst o pikusiu???
Lubie Cie i pisz sobie co chcesz,tylko sie nie osmieszaj i zachowaj umiar.
No i daj cos nowego.
Od czasu,jak zaczales wieszczyc spadki,gielda wciaz sie trzyma,a ja zarobilem juz na nowa 911-e
Ripley Holden / 2006-09-27 17:57 / Bywalec forum
Kenobi, sam napisałeś, że nie grasz. I nie pisz, że "spada jak zapowiadam", bo nie przewidziałeś tego kryzysu w koalicji.
Kenobi / 2006-09-27 18:13 / Uznany malkontent giełdowy
Coś Ci się poplątało, ten kryzys już trwa od odwołania Leppera, więc nic nowego, a że opozycja próbuje to wykorzystać do poprawy swojej pozycji chwytając się różnych sposobów to wpisane jest w ten kryzysowy scenariusz. Ja ogólnie przepowiadałem spadki, bo podobnie jak Ty, a także wielu analityków w Polsce i na Zachodzie wyciągam takie wnioski z dostępnych danych. Pisałem również, że wystarczy, że przyjdzie na rynek zła wiadomość i uruchomi wyprzedaż. Nie pisałem o szczególach swoich inwestycji, bo nie uważam za stosowne sugerować jaką pozycję w danym momencie zajmuję. Pozdrawiam.
leone / 2006-09-27 17:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
atak na wszystko,co zyje wokol.Ludzie z PiS przekroczyli pewien poziom zeszmacenia,ktory powoduje,ze teraz nie cofna sie juz przed niczym.
Jedyna nadzieja w PSL.W tym,ze jak poprzednio,Pawlak jednak nie zdecyduje sie na sojusz z PiS.
Sadze,ze rozumie juz,ze u boku PiS tak czy owak jego partie czeka zaglada.
obserwator / 195.136.116.* / 2006-09-27 20:25
Pewnie lepiej zostać premierem jak po likwidacji rządu Olszewskiego.
Navigare----- / 80.55.129.* / 2006-09-27 17:36
ogladam na tvn24 "genetycznego patriotę" p_osła Suskiego - brak mi słów....
warren buffet / 2006-09-27 17:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oby. oby. kazdy scenariusz inny niz PIS gielda przyjmie z optymizmem
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy