Forum Polityka, aktualnościKraj

Polityczne wydarzenia roku

Polityczne wydarzenia roku

Money.pl / 2007-12-27 07:41
Komentarze do wiadomości: Polityczne wydarzenia roku.
Wyświetlaj:
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-29 10:41
Niewątpliwie politycznym wydarzeniem, które okazało się bardzo inspirujące do kreowania nowych obyczajów parlamentarnych było samobójstwo pani Barbary Blidy. Po raz pierwszy w historii polskiego parlamentaryzmu, sejm uczcił na stojąco minutą ciszy pamięć osoby podejrzanej o udział w aferze, która w trakcie procesu zatrzymania popełniła samobójstwo. Sejm jednak jest bardzo niekonsekwentny. Wszak w aresztach co roku kilkoro lub kilkanaścioro podejrzanych osób z własnej i nieprzymuszonej woli powiększa grono aniołków - i żadnej żałobnej fety w parlamencie nie było i nie ma. No - ale mamy precedens. Może coś się zmieni. Nie chcę jednak aby mnie postrzegano wyłącznie jako bezdusznego cynika. Dlatego apeluję do polityków: ciszej nad tą trumną. Przestańcie się bawić w hieny cmentarne i polityczne profity ciągnąć z cudzego pogrzebu.
arch / 2007-12-27 10:45 / Tysiącznik na forum
obiecane cuda .
...................... / 213.158.197.* / 2007-12-27 07:41
- mroczne czasy autorytarnego reżimu Kaczyńskich
- wyreżyserowana wstrząsająca konferencja łapówkary

niezłe, niezłe, nienajgorsze... ;-)
(chcę więcej ;-)
marek19.53 / 83.24.25.* / 2007-12-27 13:48
Tak, te "mroczne czasy" - w domyśle oczywiście "kaczyzmu" to kwintesencja programu PO-lewicy.
Na więcej jak widać wzmóc się nie mogą.

A człowiek by się spodziewał, że wart zapamiętania będzie "ostry start" nowego rządu.=i przynajmniej ogłoszenie programu .
cxz / 87.205.172.* / 2007-12-27 16:46
Jaki program? Przecież przed wyborami wypadł z kieszeni przewodniczącego i wiatr go gdzieś zniósł. Do tej pory szukają. Na szczęście zawsze mogą liczyć na bratnią pomoc LiD.

Najnowsze wpisy