Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polityk PO: Nie postawimy się Brukseli, weta nie będzie

Polityk PO: Nie postawimy się Brukseli, weta nie będzie

Wyświetlaj:
bsf / 77.253.117.* / 2012-10-25 23:21
POstawimy się tylko rodakom aby harowali na Nas i nasze rodziny.Życie na koszt PoOdatnika to najlepiej wychodzi POwcom.
maks33 / 2012-10-26 12:36 / Bywalec forum
a komu wychodziło źle? każda ekipa rządząca mam wrażenie, że na tym opierał swój głowny program i to tzreba przyznać, ze całkiem dobrze im wychodzilo
lukaszduran / 2012-10-25 22:35 / Bywalec forum
Szanowni Państwo!

KOMUNIKAT SPOŁECZNY INICJATYWY SPOŁECZNEJ REFORMATORZY RP

1. Strona Inicjatywy została tymczasowo przeniesiona na mój prywatny adres www.reformatorzy.duran.com.pl
2. Wystosowano pisma jak w załącznikach, komentarz zbędny, wystarczy przeczytać.

Żeby nie było - to nie atak na Kościół tylko merytoryczna krytyka "duchownych"

http://www.duran.com.pl/docs/pdf/pismo-statut-krk.pdf
http://www.duran.com.pl/docs/pdf/pismo-przymusowy-celibat-episkopat.pdf
http://www.duran.com.pl/docs/pdf/pismo-przymusowy-celibat-gosc-niedzielny.pdf
http://www.duran.com.pl/docs/pdf/pismo-przymusowy-celibat-fronda.pdf
3. Zwracam się z prośbą do Internautów o podanie numeru NIP Partii Politycznej Ruch Palikota, gdyż w Sądzie Okręgowym w Warszawie nie posiadają takich danych jak NIP, REGON czy numer KRS Partii.
4. W oparciu o Art. 2 oraz Art. 68 ust. 2 Konstytucji RP zostanie wystosowany wniosek do Sądu Najwyższego o zniesienie indywidualnego oskładkowania osób prowadzących rolniczą i pozarolniczą działalność gospodarczą.
5. Wystosowany zostanie również wniosek do Sądu Najwyższego o zmianę brzmienia Konstytucji RP ze względu na to, iż niektóre jej zapisy są szkodliwe społecznie.


Z poważaniem
Łukasz Duran
lukasz.duran@gmail.com
!,! / 83.27.209.* / 2012-10-25 17:34
.
senio21 / 37.190.148.* / 2012-10-25 17:14
PO to szubrawcy i zdrajcy interesu Narodowego Naród Polski ich nie obchodzi .Są na ż0łdzie Merkel i Putina
Coins / 109.173.150.* / 2012-10-25 13:03
POdpisza wszystko co im dadzą nawet jakby mieli wplacic te 300 mld. Sprzedawczyki.
Wykałaczka / 46.113.36.* / 2012-10-25 08:58
Na brzegu popodal krzaczka, mieszkała.....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-25 08:45
A to znowu Kaczynski winny ...? Winny tego , ze tusk kolejnej obietnicy (300 mld zł) nie spełni ....? Czy ktoś z elektoratu PO mógłby mi wyjasnić, dlaczego POmedia maja ten elektorat za absolutnych idiotów?
Albo inaczej - może mi ktos z POelektoratu wskazać , jak to sie tusku gryzł z Cameronem (wg. POmedii)? Bo w innych krajach oprócz tuskolandu cisza o tym absolutna? A może chodziło o gryzienie Cameronowi nogawki przez tuska?
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-25 09:15
Szkodnik Kaczyński robi co może, raczej co umie. Tyle się w życiu nauczył. Trudno oczekiwać, że zacznie budować skoro przez całe życie niszczył. Wielu ludzi z Solidarności nie potrafiło się przestawić z kontestacji na kreację, z burzenia na budowanie.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-25 11:13
Widzę,ze jednak sa podsatwy dla których POmedia traktują swoich czytelników tak jak to opisałem ...
jam to ekonomista / 2012-10-25 11:24 / Bywalec forum
to co można powiedziec o pislamistach? Jak was bidaki traktują pismedia?
Pisuariat stękał i kwiczał gdy doszło do zmniejszenia składki do OFE, grzmiał że rząd skoczył na kasę. A teraz co proponuje? Wybór miedzy OFE i ZUS szacując przy tym, że 20% wybierze OFE. Co to oznacza? A no to, że liczą że kilkadziesiąt mld (z tego co już zostało przekazane) przejdzie z OFE do budżetu państwa i tym sposobem będą mogli fundować swoje debilne pomysły - typu lokata na dziecko.
Ale to nie wszystko gdyż pisuariat twierdzi, że przy takich założeniach będzie to korzystne dla budżetu państwa. Spójrzmy więc jak to będzie wyglądać w kolejnych latach, skoro obecnie 10% wartości składek emerytalnych ląduje w OFE, a pis szacuje, że 20% osób wybierze OFE, to upraszczając, do OFE będzie wpływać 2 razy więcej kasy niż obecnie. A wiec jeśli teraz z tego tytułu powstaje luka w ZUSie w postaci bodajże około 7 mld, to po propozycji pisu będzie to 14mld. No ale skoro Jarek do wyliczeń używa czegoś takiego jak liSzydło to o czym tu rozmawiać.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-25 13:06
Ty sie lepiej zajmij POsrancu liczydem Rostowskiego i wspomnij o długu jaki nam dołożył w ciagu 5 lat wraz z tuskiem. Kiedy zacznie się odchudzanie administarcji ..? Nawet nie chce mi się pisać z toba - tak jak napisałem - nie bezpodstawnie POmedia maja was za przgłupów wciskając wam bajki o winie kaczynskiego za brak kasy z uni obiecanje przez tuska. Jaki prezydent taki elektorat, zaiste ...
jam to ekonomista / 2012-10-25 13:27 / Bywalec forum

Ty sie lepiej zajmij POsrancu liczydem Rostowskiego

po co mam się tym zajować i dyskutować z tobą o tym skoro ani ty ani ja na PO nie zagłosujemy? Szkoda czasu.
Chcesz żeby rządził pis to spróbuj mnie przekonać do ich pomysłów. No chyba, że JEDYNYM twoim argumentem przemawiającym z PIS są kiepskie rządy PO, to ok wtedy zrozumiem dlaczego nie potrafisz o ich planach mówić.
pomo dore / 2012-10-25 11:50 / Tysiącznik na forum
ale czym sie podniecasz? wczoraj zarzucałes mi ze lamentuję nad grożbą nałożenia kar przez KE za ciągłe opóźnienia we wdrażaniu dyrektyw a nie nad karami faktycznie nałożonymi a dziś dla odmieny ty lamentujesz nad PROPOZYCJAMI polityka, OPOZYCYJNEGO polityka, który RACZEJ NIE MA SZANS na przejęcie władzy wyliczasz ile to HIPOTETYCZNIE straciłby budżet gdyby te PROPOZYCJE polityka, OPOZYCYJNEGO polityka który RACZEJ NIE MA SZANS na przejęcie władzy jakimś cudem (posiadanie większości parlamentarnej zwykłej do przegłosowania i tej większej do odrzucenia veta prezydenta) weszły w życie
jam to ekonomista / 2012-10-25 12:04 / Bywalec forum

wczoraj zarzucałes mi ze lamentuję nad grożbą nałożenia kar przez KE za

dlaczego znowu kłamiesz? Zarzucałem, że lamentujesz nad, twoim zdaniem, NAŁOŻONYMI karami. I tutaj jeszcze cytat z mojego posta: "teraz możesz lamentować o GROŹBIE nałożenia kary." a jak najbardziej zachęcałem do lamentowania odnośnie groźby kary i sam nawet do tego się dołączyłem, cyt: "Podsumowując, też jestem wkurzony na zaistniały stan rzeczy"
jam to ekonomista / 2012-10-25 12:07 / Bywalec forum
ciąg dalszy bo coś mi ucięlo posta:

zaistniały stan rzeczy (czyli na groźby kar).
Takze błagam cię, zacznij czytać ze zrozumieniem!!!

A co do kolejnej części twojego posta, to tak, lamentuję nad propozycjami pisu, choć wolałbym po prostu z kimś kompetentnym o tym podyskutować, ale nie ma chętnych do tego. A robię to z prostej przyczyny, skoro co niektórzy chcą jednego kiepkiego polityka zamienić na drugiego kiepskiego to ja nie widzę w tym sensu i chcę żeby, któryś z oszołomów pomógł mi ten sens znaleźć.
Poza tym uważam, że pis ma szanse wygrać wybory, a czy będzie zdolny do utworzenia rządu to jest już znacznie mniej prawdopodone.
W każdym razie ja jestem otwarty na rozmowę o pomysłach opozycji, z tego względu, że warto wiedzieć wiecej i dostrzec różne opcje, zwłaszcza że na kogoś pasowałoby zagłosować, a skoro jestem pewien że nie oddam głosu na PO to oczekiwałbym od zwolenników innych frakcji, że chociaż spróbują przekonać mnie do swoich parti.

a tak btw można wiedzieć kogo ty byś zaproponował?
co by uzgodnić pojęcia / 178.37.135.* / 2012-10-25 10:45
MN4-kochany, w którym roku zakończyło się burzenie polskiej gospodarki?
senio21 / 37.190.148.* / 2012-10-25 17:31
Nie bój się o wynik następnych wyborów- Ruskie serwery już są gotowe do kolejnego fałszerstwa
jam_to ekonomista / 95.160.43.* / 2012-10-25 18:41
póki pis nie będzie miał 100% to zawsze wybory będą zafałszowane
co by uzgodnić pojęcia / 81.219.113.* / 2012-10-25 14:04
Przychylam się.Następna 5latka to była odbudowa NRD za importowaną wodę gazowaną i jajka niespodzianki.Potem tąpnięcia jak w każdej importującej gospodarce.+

Najnowsze wpisy