Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polityka migracyjna w Europie. Polska dostała 69,3 miliona euro na pomoc uchodźcom

Polityka migracyjna w Europie. Polska dostała 69,3 miliona euro na pomoc uchodźcom

Wyświetlaj:
eugeniusz1000 / 185.87.137.* / 2015-08-13 20:24
..tylko czlowiek "nie przewidujacy wlasnych czynow i skutkow/ choroba znana/ moze prowadzisc taki
rachunek . Zaczne od zmiennych ilosciowych , dodam jakosciowe , optymalny stan przewidywalny .... ,
naliczone skutki i mamy .... no prosze o rachunek dla spoleczenstwa , moze tak z opozycji , moze z PSL , z moze z koalicji aby nie bylo banicji. Moze tak konkretnie , "do pracy rzadzacy Polacy "/wg. hasla /wczorajszego/
b-52 / 95.41.235.* / 2015-08-13 19:33
Ja sobie nie życzę adnych emograntów!!!!!! Pownio być referendum.
Jowita 121 / 37.47.5.* / 2015-08-13 18:22
A ja Polka najzwyczajniej w świecie pytam : co to jest 69 mln euro w skali przyszłościowej na 2000 emigrantów.? Czy nasi rządzący to jakaś żydowska zbieranina wykonująca rozkazy Bloomberga (Bloom,a), czy też ludzie myślący i przewidujący, jak również odpowiedzialni za Polaków, którzy przecież wystarczająco wycierpieli ? Chciałabym, aby ktoś z zarządzających odpowiedział mi na to bardzo proste pytanie. Jeśli żydzi rozpętują wo ny, to niech sami rozwiązują problemy z nią związane - dla mnie istoty myślącej , jest to oczywiste i nieodwołalne. Polacy się nie zgadzają na takie rządzenie, brak odpowiedzialności ze strony administracji państwowej to potworna ułomność i won od władzy. Po co wy tam jesteście? Zasadnicze pytanie: czy to dzieje się w naszym interesie , czy innych , bo tak zarządził główny herszt Bloom? Mnóstwo Polaków żyje w biedzie i nikt dotychczas nie rozwiązał polskiego problemu, a usiłujecie rozwiązać światowe? Przecież najgorszy kmiot z Afryki śmieje się z Was w kułak (kmioty żydowskie u władzy, bo sami się wybraliście , dzięki rezerwowym kartom wyborczym - jak dotychczas bywało. Polacy, prawdziwi Polacy - mają tego serdecznie dość i spadać.!!!!!!
Jacinto / 82.164.215.* / 2015-08-13 18:14
Jak mamy nowego Prezydenta to niech nam pomoże i zrobi referendum. Czy Polacy chcą uchodżców z Afryki i zobaczymy wtedy, a nie na siłę przywozić tych ludzi do Polski bo można na tym zarobić kasę. Myślę tutaj o naszym rządzie. Mieszkam w Norwegii i widzę na co dzień co oni wyprawiają. Jak wchodzi rodzina do autobusu to jest dwoje rodziców i przynajmniej czwórka dzieci i wszystko na socjalu. A spróbuj zwrócić im uwagę to od razu jesteś rasistą.
ZK590 / 37.128.101.* / 2015-08-13 18:08
jeżeli Unia chce u nas zainstalować tych bezdomnych to niech im zapewni miejsca pracy i to płatne nie w takiej wysokości jak Polakowi. Przekazane pieniądze znikną, przepadną jak kamfora a oni przejdą na utrzymanie podatników.
madrala / 84.60.11.* / 2015-08-13 17:46
Teraz pare milionow dostaniemy, a za pare lat wydamy miliardy na walke z terrorystami . A oni napewno juz do siebie nie wroca. A integracja bedzie wygladac jak na zach. Europy. Nie wspominajac o tym ze nie bedzie mozna dzieci poslac do szkoly. Ale jak znam polska mentalnosc to skusza sie barany.
asassaasa / 83.8.100.* / 2015-08-13 17:45
Chcą Allaha to ja bym ich całymi rodzinami tam słał gościu nie zdążył by bramy otwierać takie by miał branie po prostu kałach wiadro naboi i ognia ????
masocha / 77.252.56.* / 2015-08-13 17:40
Mniej więcej się opłaca jak weźmiesz dzieci z domu dziecka dostaniesz 6 tys. a wydasz 2 tys. reszta twoja !
jasioradom67 / 93.105.176.* / 2015-08-13 17:23
piszecie,że dostanie pieniądze,bzdura dostanie z naszych wpłat,a potem przejdą na polskiego podatnika,żadnych emigrantów wyznających islam,precz z tymi barbarzyńcami,wczoraj widzieliśmy co wyprawiają,naród polski powinien zaprotestować,precz z nimi
tiaa / 95.91.248.* / 2015-08-13 17:23
Obiecuje wpier......ol kazdemu emigrusowi ktorego spotkam na ulicy.nie jestem rasista ale do takiej sytuacji jaka byla we wloszech a teraz we francji nie wolno dopuscic.dlatego wpier...ol za wczasu i niech sie pakuja w samoloty zanim jeszcze pomysla o jakichs rozrobach w polsce.
billy / 89.71.55.* / 2015-08-13 17:23
Niech Unia zabierze te pomoc razem z imigrantami
qwerty625 / 46.113.173.* / 2015-08-13 16:57
Nożownik ze Szwecji to erytreiczyk któremu groziła deportacja.
anty obcym i NWO / 5.172.247.* / 2015-08-13 16:35
Dlaczego mamy za darmo oddawać cząstkę Polski, za którą było przelane tyle polskiej krwi. I tak obcy nie będą walczyć za Polskę. Wystarczy, że jak Izabela Katolicka zrobiła porządek to uciekli do Polski i nam ją psują przez tyle wieków. Parszywce nawet mówią, że byli tu zanim powstało państwo POLSKIE. Teraz po szyldem NWO pchają do nas multi kulti i wytworzyć bałaban aby im łatwiej się ogłupiało rdzennych Polaków.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy