Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Polityka prorodzinna najlepsza w historii Polski". Prezydent się chwali

"Polityka prorodzinna najlepsza w historii Polski". Prezydent się chwali

Wyświetlaj:
okłamywany / 176.97.54.* / 2015-04-08 14:49
to jakieś kpiny???
już 5 rodzina moja żegna się z krajem
wolą pracować na uchodźstwie nisz w naszym kraju
okradanym
opluwających wszystkich tylko nie po rządzących...
Polsko obudź się i pójdź na głosowanie byle nie nasz kochany przez lud prezydent...!!!!!!!!!!!
as78909 / 91.145.144.* / 2015-04-08 14:48
czy on wie i rozumie to co bredzi-kiedy w koncu napisze swoja ksiazke albo nakreca film pt,,,bul to wielki gajowy-ludzie by ze smiechu przy kielichu jaja poroosadzali
antykomor / 193.192.177.* / 2015-04-08 14:45
Co za BUC,nigdy nie był i nie będzie przynajmniej dla mnie prezydentem tego chorego kraju!!!!!!!!!!!!
Modarok / 95.108.98.* / 2015-04-08 14:45
Mój kuzyn pracuje i mieszka od 10 lat w Londynie. W Polsce mieszka jego żona z dwoma synami. On przylatuje do domu z Londynu przeciętnie raz na dwa miesiące, na parę dni. I tak będzie do samej emerytury. To prawda budują się pod Koninem, będą mieli ładny dom z ogrodem, wszystko za jego pieniądze, bo żona zarabia w Polsce grosze, 1600 zł na miesiąc. Ale co to za życie takie małżeństwo na odległość. Ona go stale podejrzewa, że tam w Londynie ją zdradza, atmosfera między nimi nie jest dobra. Chłopcy praktycznie wychowują się bez ojca. Taki dobrobyt zapewniło Polakom PO/PSL.
kusznierowska / 2015-04-08 14:45
Ja bardzo ale to bardzo współczuje mojej córce. Moja sytuacja gdy byłam w jej wieku była o wiele lepsza niż jej teraz. Z wykształcenia jestem mgr inż elektrykiem, księgową i nauczycielem. Nigdy nie pracowałam w zawodzie, bo nie mogłam po studiach dostać pracy. Od 10 lat na bezrobociu z małymi przerwami. Mam dosyć swojej sytuacji ekonomicznej.
Księgowe mnie nie chcą, szkoły obecnie przeżywają niż demograficzny, więc też w tym roku już nie mam pracy, a inżynier ze mnie żaden, bo nie pracowałam w zawodzie.
Walczę o byt co nie bardzo mi wychodzi i tyle.
Jeśli Pan Prezydent ma na myśli swoją rodzinę to pewnie ma rację, bo w PRL- u jako histaryk miałby niewiele.
Odyseusz448 / 178.159.162.* / 2015-04-08 14:45
LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był żydowskim okupantem podszywającym się pod Polaka pod bardziej lub mniej zmienionymi nazwiskami i chciał zniszczyć naród polski, pracując na zlecenie obcych wrogich służb to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło w Polsce trwa cicha wojna zmuszając do uchodźstwa przeszło 3 milionową rzeszę Polaków!!!!!!"dla państwa najtańsza( czytaj: najlepsza) jest rodzina bez dzieci" - herr Donald TuSSk to właśnie tym sposobem Naród Polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI !!!! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem.ZA ZNISZCZONE ZAKŁADÓW PRACY, ZA SPROWADZENIE POLAKÓW DO POZIOMU TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ W NAGRODĘ OD UE(to nic innego jak reaktywacja III Rzeszy) bo "Polacy muszą być tak biedni, by sami chcieli dobrowolnie jechać na roboty do Niemiec, bez łapanek"Generalny Gubernator nazistowskich Niemiec Hans Frank.
qwr / 178.36.180.* / 2015-04-08 14:42
chyba rodzina Komorowskich żyje lepiej, niegdyś Szczzynkiewiczów !!!
crazy699 / 91.197.88.* / 2015-04-08 14:41
Prezydencka rodzina ma się najlepiej tylko więc chyba os tylko mówi.Dlaczego tyle ludzi młodzieży ucieka z Polski co? Ponieważ nie ma tu przyszłości dla młodych mieli coś zrobić z umowami o dzieło i zlecenie? I nic nie zrobili. Dlaczego kobiety w Polsce nie mogą dostać normalnej umowy tylko na śmieciówkach pracować.
I po co tu głosować i tak się nic nie zmieni poza tym,jednym prezydentem tylko. Wprowadził jakieś durne ulgi dla ludzi co mają dużo dzieci,żeby chodziły do teatru przecież to jest śmieszne zamiast dać ulgi np na żywność czy ubrania i książki.Szkoda tylko tych pieniędzy co idzie z naszych podatków na nich.
Co mają zrobić młode kobiety które nie mają pracy w Polsce ? Polska gospodarka ekonomiczna już coraz bardziej upada. Zamiast po obniżać podatki to coraz więcej sobie biorą i za co za siedzenie i zmienianie jakiś konstytucji praw które były lepsze na jakościowo gorsze.Lecz jest teraz coraz mniej ludzi co się decydują na dzieci nie długo to się jeszcze zmniejszy o 100 kroć ale czy wtedy jak zostaną sami emeryci w kraju to nie utrzymają tych wszystkich posłów hehe.Ciekawe czy jakby ktoś z rodziny prezydenckiej pracował na umowie" śmieciowej " czy wtedy by coś zrobił.'Politycy zamiast myśleć o państwie żeby miało się lepiej troszczą się tylko o siebie więc nie warto na nich głosować.Bo tylko obiecanki cacanki i nic więcej. Powinniśmy my internauci zrobić z nimi porządek jakiś protest który by pomogł.Jak dla mnie głosowanie to strata czasu.Głosowałam tylko raz w życiu i więcej nie bd wolę w tym czasie pójść na spacer.
Kitkuju / 95.108.98.* / 2015-04-08 14:53
Widzisz misiu, źle robisz nie idąc głosować. Bo rodziny wszystkich urzędasów z nadania PO/PSL polecą bardzo licznie do głosowania, no i oczywiście zagłosują na swoich, czyli znowu wygra PO/PSL i Komorowski, jako prezydent. A to, że frekwencja będzie niska to ich będzie mało obchodziło. Będą krzyczeli radośnie, że znowu naród ich wybrał. Nie rozumiesz tak prostych zależności?
ingha / 83.9.245.* / 2015-04-08 14:40
Pan Komorowski mówi chyba o swojej rodzinie, która nie miała się tak dobrze nigdy wcześniej..... Gość jest oderwany od rzeczywistości !!!!!
Jac844 / 89.71.120.* / 2015-04-08 14:40
Kużwa szczynukowicz bydlaku, przestańcie wkużwwiać ludzi kanalie piepszone!!! Dobrze to jest ale wam, złodziejom przy korycie wy świnie piepszone
Jurgen7 / 87.207.126.* / 2015-04-08 14:40
Ten człowiek działa celowo na szkode Polski i Polaków , stara śie tylko żeby miała dobrze elita i PO, a reszte społeczeństwa traktuje jak bydło i niewolników do pracy za 1500 zł , on wręcz śmieje śie ludziom w twarz, to jest człowiek bez sumienia, pozbawiony jakichkolwiek zasad, to jest typowy "Polak i wspaniały katolik" Kuklinowski z Potopu to przy nim mięczak !!!!!!!!!
" Wara od poskich sądów / 83.18.174.* / 2015-04-08 14:38
taaaaaa , rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem dostaje 1.000,- miesięcznie, "nasz" p. komorowski na kolacje wydaje 1.300,-. Kto pisze takie brednie( ktoś opłacany)"Polityka prorodzinna najlepsza w historii Polski.Prezydent się chwali
picnic 56 / 212.160.74.* / 2015-04-08 14:35
Takie wizyty, to pisz wymaluj rodem z PRL.

Najnowsze wpisy