Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Polityka prorodzinna najlepsza w historii Polski". Prezydent się chwali

"Polityka prorodzinna najlepsza w historii Polski". Prezydent się chwali

Wyświetlaj:
MANIEKS78 / 62.29.136.* / 2015-04-08 01:32
PRAWDA JEST TAKA ŻE TO ZA KADENCJI KOMOROWSKIEGO WPROWADZONO KARTE DUZEJ RODZINY SA ZNIŻKI ZWROT PODATKU WIEKSZY COS SIE ZMIENIŁO WCZEŚNIEJ NAWET TEGO NIE BYŁO PEWNIE ZE ZAWSZE MOZE BYĆ LEPIEJ ALE POCZATEK DOBRY SZKODA TYLKO ZE NA KONIEC KADENCJI
vox popula / 31.61.138.* / 2015-04-08 02:06
Po pierwsze - na klawiaturze masz taki klawisz jak "Caps Lock" - jeżeli go używasz aby cokolwiek obwieścić - to tylko wrzeszczysz - za wrzaskiem nic się kryje w sensie treści , bo kto wrzeszczy to znaczy, że nie ma żadnych argumentów a tylko hałasem próbuje zatuszować pustkę - "kartę dużej rodziny" - jakie zniżki ???i jaki zwrot podatku i dla kogo większy ??? (raczej udogodnienia dla królików) wprowadził Sejm, a Pan Prezydent raczył nie przeszkadzać bo pewnie był w tym czasie na polowaniu, albo na zbiórce harcerzy i opowiadał im facecje rodem z włościańskiej szlachty jak to dobrze jakiś pan szlachcic podwładnego traktował bo nie dał mu batów za to, że ukrył worek zboża dla rodziny - weż Ty się Maniek puknij w czoło , albo nie ćpaj tyle -halo, halo ! - tu XXI wiek i wybory na Prezydenta RP , a nie na szaraczkowego szlachcica na kilkudziesięciohektarowych włościach - w BULU pogrązony Tobie to dedykuje -prawda jest taka, że doskonałym kontrkandydatem dla Twojego faworyta będzie Miś Uszatek - przynajmniej dzieci go autentycznie lubią :)
biedny polak przez małe "p" / 185.26.182.* / 2015-04-08 01:41
Mam jedno dziecko i jest mi ciężko związać koniec z końcem. Majątku nie zarabiam jak większość z elit rządzących. Tak więc niech ich piekło pochłonie, życzę im życia za średnią krajową, by to co naodkładali na tajnych kontach zjadły myszy :(
rodak / 172.56.22.* / 2015-04-08 01:27
Ku.... gdzie on zyje ????? Chyba rodziny oslow z po.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Tautus / 31.61.138.* / 2015-04-08 01:26
Czy już do końca zdurniał??? Chyba że ma na myśli starozakonnych. Widocznie ciągnie wózek swego kumpla Geremka który oficjalnie powiedział że Zydom w Polsce powinno być lepiej niż Polakom.
zajac34czub / 85.196.108.* / 2015-04-08 01:24
i proszę .. NIC nie robiąc tyle zrobił

a skąd wziął się wzrost SAMOBÓJCÓW w ostatnich latach ????
naród / 185.26.182.* / 2015-04-08 01:48
Samobójcy rozpoczęli się od rządów wielkiego Wałęsy następnego prostaka.
szogun ho ho ho / 83.23.230.* / 2015-04-08 01:24
Zagłosuję na Andrzeja Dudę, jedyną osobę z jedynego ugrupowania politycznego realnie zagrażającego wielokrotnie skompromitowanemu Bronkowi Szczynykowiczowi vel komorowskiemu. Resztę wystawianych egzotycznych polityków uważam za pionki wystawiane przez cwaną hydrę ,,PO-PSL-SLD'' i ich po UBeckich mediów w celu rozcieńczenia elektoratu realnie zagrażającemu hrabiemu Brunkowi z rodu Szczynukowicz.
nie popieram komuchów / 185.26.182.* / 2015-04-08 01:44
Prosze nie agitować to następne złodziejskie ugrupowanie a Panem K na czele, fe .
wbgh / 185.26.182.* / 2015-04-08 01:24
WBGH Też wyjechałem z POlski PO tym jak mi urząd skarbowy zrobił kontrolę i zniszczył dobrze prosperującą firmę. ImPOrtowalem z Anglii sprzęt firmy ,,hzelock,, Stwierdził, ze w książce przychodów i rozchodów ilość ,,błędnych,, wpisów przekracza 3% i zabrał mi przysługujace ustawą, zwolnienie POdatkowe.Dostałem dodatkowo karę z UKS za próbę oszustwa. Kontrole miałem na POczątku lutego, a w maju już było POzamiatane. Księgę prowadziła wynajęty ksiegowy z bura POdatkowego. Nie bawiłem się wtedy w
żaden wat i wyłudzanie, bo sie nie opłacało. Chciałem uczciwie pracować i spać sPOkojnie. nie dało sie, US zablokował mi konta bankowe złotowe i dewizowe, zajął należności, towar w składzie celnym i magazynie. PO resztę przyszedł Komórnik z POlicją i osiłkami do domu w niedzielę w dzień I Komunii syna. W domu była rodzina i goście, Nie słuchali żadnych próśb i wyjasnień, Zabrali z domu wszystko co miało wartość, elektronikę,sprzęt użytkowy. Jak syn POchował piloty od sprzetu RTV, to mnie
skuli kajdankami i straszyli syna ,że ojca mu wsadzą do więzienia za utrudnianie egzekucji, dzieciak ze łzami w oczach oddał schowane piloty. Zabrali oczywiście też komputer synowi i rower jaki dostał na komunię. Zostawili mu zegarek na ręku i smiali sie , ze komunijny zegarek to świetość. Syn do dzisiaj ma traumę przed myślą o załozeniu firmy jakiejkolwiek w POlsce, bo stoi mu egzekucja przed oczami! Rodzina chciała na egzekucji odkupić sprzęt od komórnika, ale już PO 2 tygodniaćh PO drugiej
licytacji wszystko sprzedali za 30% wartości minus koszty i prowizja dla US. Nawet mnie nie POwiadomili o licytacji, a moje odwołanie do Sąd rozpatrzył PO pół roku. Odwołałem się też do NSA na nieprawidłową kontrolę i działalność UKS. PO 9 miesiacach żona odebrała pismo z Warszawy z departamentu prawnego, ze ilość błedów w KPR może być do 5% i wnioski POkontrolne są nieprawidłowe, a kontrola błędnie przeprowadzona. Zniszczono mi firmę na zamówienie, bo później się dowiedziałem, że w tej samej
lokalizacji ktoś inny prowadzi POdobną działalność i handluje tym samym sprzetem co ja. Nie chciało mi się już grzebać w tym bagnie, bo byłem już POza POlską! Sciągnałem rodzinę i wszyscy żyjemy na obczyźnie, ja tęsknię za krajem, ale oni choć przyjechali PO mnie już nie i nie wrócą już do POlski. Reasumując musiałem na szybko zapłacić 500 000 zł zabranego zwolnienia POdatkowego( dzisiaj uważam , ze to był bubel prawny, albo pułapka na POdatników i hak dla kontrolerów z UKS) i widzę, że
niewiele się zmieniło ! 11 ludzi straciło prace, bo księgowego nie liczę ( on nie POniósł zadnych konsekwencji jak i kontrolerzy, ani komórnicy) w sumie straciłem ok 2 milionów złotych nie licząc zysków jakie ja i POdatków dla państwa których nie dostało. Oczywiście do tego zatrudnienie, ZUS i płace dla ludzi. Dzisiaj państwo POlskie wisi mi pół miliona zł wraz z odsetkami, towar na ok 200 000 zl dwa samochody osobowe, dostawczak ,,sprinter,, sprzęt z domu.o Deresji i koszmarach , jak ktoś
mocniej zapukał do drzwi nie będe wsPOminał , bo tego się wycenić nie da. Trauma POzostanie do końca zycia. Tak dba Rąd o swoich obywateli, bo jak sobie sam nie zbudujesz ,,zielonej wyspy,,, czy,,drugiej Japonii,, to na pewno od Tuska i Wałensy jej nie dostaniesz!
dupcia / 37.31.104.* / 2015-04-08 01:45
wystarczy ogladac program panstwo w panstwie
Łowca Szogunów / 75.110.37.* / 2015-04-08 01:23
Jak Wałęsa mówił o 2 Japonii, to myślał o tym Szogunie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pitt880 / 89.68.55.* / 2015-04-08 01:18
Ten człowiek nie wie już co bredzi !!!
azol / 83.144.80.* / 2015-04-08 01:16
albo taki wredny cymbał albo oślepił go czołg z Belwederu.
prorodzinny / 178.43.165.* / 2015-04-08 01:15
prorodzinna dla 460 darmozjadów z nadania ...
s********* !!!
presydend / 94.78.180.* / 2015-04-08 01:09
Pewnie myślał o swojej rodzinie a, że yntelygencją nie grzeszy to wyszło jak zawsze. Chcieliście drugą Japonię? To macie swojego szoguna.
Gliwiczanin / 188.123.208.* / 2015-04-08 01:04
Jedynym wyjściem a by coś zmienić jest pójście na wybory i głosowanie za innymi niż przydup z PO.
Dzięki rządom PO mając pracę (z wypłatą 1400zł na rękę) nie stać mnie na utrzymanie siebie, a co dopiero rodziny! Moi rodzice dzisiaj po wychowaniu czwórki dzieci muszą spłacać kredyty, które nabrali wciągu ostatnich lat by móc włożyć coś do garnka.
Luna6 / 77.254.38.* / 2015-04-08 01:02
chwali się? chyba ośmiesza...chyba polityka rodzinna zwierząt w lesie się poprawiła bo coraz więcej jeleni i bobrów.

Najnowsze wpisy