Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polityka rodzinna. NIK krytykuje działania państwa

Polityka rodzinna. NIK krytykuje działania państwa

Wyświetlaj:
oliwia363 / 88.77.54.* / 2015-07-15 20:43
Ale za to jest pro dla polityków- oni maja wszystko ,reszta narodu -nic!!! Banda pasożytów siedzi na stołkach i korzysta z przywilejów nic nie wnosząc swoją "niby" pracą. Kraj jest tak zapuszczony,zniszczony,zacofany ,że trzeba by chyba cudu ,żeby to nadrobić przez nastepne dziesieciolecia.
polak123 / 5.172.247.* / 2015-07-15 16:30
prorodzinna polityka skonczyla sie w 1989r
gdy wladze zagarneli zdrajcy,cwaniacy na uslugach zachodnich judaszy
draq / 94.40.45.* / 2015-07-15 14:44
Prorodzinna polityka? W Polsce nie ma nawet wsparcia dla zwykłego obywatela żeby coś dostać trzeba być dużą firmą (też nie Polską bo znajdą coś i podadzą do sądu tak jak CD Project Red) która będzie dostawać więcej niż gdyby była z Polski.
Real / 188.0.35.* / 2015-07-15 10:30
Ludności w Polsce ubywa - to jest fakt, ale za 45 lat nie będzie nas 30 milionów ale zaledwie kilka milionów. Pozostaną tylko ci,którzy z jakichś powodów nie mogli stąd wyjechać i oczywiście klasa polityczna, bo przecież ktoś musi rządzić - mało inteligentne ale cwane pasożyty.
wis1 / 83.9.144.* / 2015-07-15 08:28
W Polsce być ubogim (biednym) i mieć dzieci to jest przestępstwo a karą za to że jesteś biedny z dziećmi jest ich odebranie i umieszczenie w rodzinach zastępczych. I tu jest wedle prawa w tym kraju OK. państwo płaci takiej rodzince zastępczej po 1500 na głowę zamiast dopomóc biednej rodzinie mniejszą sumą i pozostawić dzieci przy rodzicach.Nie piszę tu o patologi. Proszę pamiętać biedny w Polsce mający dzieci to przestępca. Wypowiedź swoją oparłem na programie Pani Jaworowicz. Oto jest program prorodzinny w Polsce.
werk / 83.9.144.* / 2015-07-15 08:02
W Polsce nigdy za czasów demokracji nie było polityki prorodzinnej i nie będzie i niech nikt się nie dziwi że tak jest bo niby komu ma na tym zależeć.Od 15 lat nigdy nie widziałem dodatku rodzinnego i nawet nie wiem ile on na obecne czasy wynosi a tylko dla tego że na głowę w mojej rodzinie jest o 3 złote brutto więcej niż przewiduje to jakaś tam ustawa stworzona przez durni w sejmie.A przecież z brutto nikt nie żyje i tu każdy co ma więcej niż 2tyś i cztery osoby w rodzinie to niech zapomni o rodzinnym.
AMAZONKA / 46.227.36.* / 2015-07-14 23:30
Gdzie ona jest ta pomoc , bo ja chyba ślepa jestem . Rodzinne - zero nie mogę dostać, bo jakiś próg sobie rząd wymyślił , aby jak najmniej rodzin skorzystało. Państwowy gabinet stomatologiczny najbliższy jak Kopacz zaczęła rządzić zamknęli w Gąbinie i dziwne że próchnice dzieci mają . MASAKRA
ET / 31.11.223.* / 2015-07-14 21:30
coś NIK źle prowadzi kontrole przecież nasi rządzący dążą do jak największej ściągalności mandatów, i kontroli skarbowych żeby ich rodzinom żyło się w dostatku
ET / 31.11.223.* / 2015-07-14 21:19
2013? a czy to nie pani Kopacz dyrygowała służbą zdrowia?
lesoo / 195.128.135.* / 2015-07-14 21:17
Po dba o politykę pro rodzinną w Grecji na Polaków już im nie starcza pieniędzy = Ludzie czy nami rządzą Polacy bo śmiem twierdzić że NIE. PO i PSL dla Polaka są okupantem i grabieżcom.
Sylwia5 / 83.6.166.* / 2015-07-14 20:08
Obcych trzeba jak najszybciej usunac z polskiego parlamentu i polskiego rzadu. Wtedy bedzie lepiej.
VAV720 / 92.94.228.* / 2015-07-14 19:18
Po co Polakom dzieci "przecież większość z nas(ja też) to idioci lub złodzieje, bo pracuja za mniej niż 6 tysięcy"... Poza tym po co wychowywać dzieci ,a później patrzeć jak pracują na umowach sieciowych( jak ich rodzice) lub patrzeć jak dzieci wyjeżdżają w poszukiwaniu normalnej pracy za granice kraju...?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gargulec / 83.8.231.* / 2015-07-14 17:29
W tym kraju nie ma nic,prócz biedy i bezrobocia.Tylko rządzący próbują lansować dobrobyt.
K.M. / 91.212.165.* / 2015-07-14 13:59
Ja również mam trójkę dzieci ale w wieku przedszkolnym. Zarabiam 1600 zł (jako pielęgniarka) miesięcznie a mój mąż 2000 zł. Wyprawka do przedszkola, ubrania, obuwie wszystko X 3 a nie wspomnę o lekach jak dzieci zachorują to są kolosalne wydatki. Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy pójdą do szkoły. W naszym kraju rodzinom żyje się bardzo ciężko. Zyjemy w ciągłym stresie bo nie starcza do do końca miesiąca.
XY579 / 89.74.217.* / 2015-07-14 12:47
Zgadzam się z ustaleniami kontroli NIK w pełni, bo jakkolwiek rząd PO i minister Kamysz więcej robi na rzecz pomocy rodzinie ale działania te są wyrywkowe, doraźne i niesystemowe i nie wpływają na wzrost dzietności. Poza tym moim zdaniem pomoc nie trafia do najbardziej potrzebujących.Matka samotnie wychowująca dziecko, posiadająca wykształcenie średnie i pracująca na pełnym etacie już kilkanaście lat lecz zarabiająca ciągle najniższą krajową praktycznie pozbawiona jest jakiejkolwiek pomocy państwa. Podobnie zresztą małżonkowie zarabiający najniższą krajową z jednym dzieckiem nie mają pomocy państwa i nie mogą sobie w Polsce pozwolić na więcej dzieci. Pomoc otrzymują często rodziny patologiczne, które przepijają lub trwonią środki a dzieci głodują. Poza tym państwo wspiera bogatych, dobrze zarabiających, którzy nie potrzebują becikowego ani ulgi prorodzinnej czy darmowego podręcznika .W dodatku jeśli jedno z małżonków zarabia powyżej 85 tyś. zł. i zamiast zapłacić podatek wg stawki 32 % mogą się wspólnie rozliczyć i skorzystać na stawce podatkowej 18 %. Minister Kamysz nie zgadza się z raportem NIK, bo mówi, że jak teraz PO coś robi to NIK krytykuje działania rządu a wcześniej latami nic się nie działo w polityce rodzinnej było dobrze i nie było raportów NIK. Po prostu pod kierownictwem pana Kwiatkowskiego wreszcie NIK zaczął coś robić i wprowadzać do tematyki kontroli problemy istotne dla społeczeństwa i informuje o ich wynikach nie tylko sejm ale i społeczeństwo!.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy