Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polityka zagraniczna Kaczyńskich może być zgubna

Polityka zagraniczna Kaczyńskich może być zgubna

Wyświetlaj:
mś / 193.151.55.* / 2007-03-08 10:56
Najmocniej przepraszam, ale nie mogłam powstrzymać się od dalszego komentarza. Skoro ktoś obraża naród-między innymi mnie- to jaki będzie miał stosunek wobec tych, którzy mają własne obszary i ludzi. Jestem obrażona, to mało powiedziane-powinnam zastosować słownictwo p. premiera, aby wyrazić moje uczucie w stosunku do określenia mnie "chołotą". Ale ze względu na inne, posiadane wychowanie przez koleiną "chołotę", czyli moich rodziców, się powstrzymam. A mianowicie : p. premierze - wypraszam sobie tego typu określenia - przeprosiny pana mam już w czterech literach- i basta. Nie interesują mnie inni, ze względu na opinię którą przedstawiłam poniżej. Precz od mojej osoby.
mś / 217.113.225.* / 2007-03-07 19:27
Już wiem, czemu jest tak, a nie inaczej ! Szkoda, że się myśli d..... , a nie głową. To jest jedyne dla mnie wytłumaczenie stosunku sąsiadów wobec naszego kraju i narodu. Faktycznie zakompleksiony, nie wyedukowany naród, jednym słowem CIEMNOGRÓD. A jak ma się to do głoszonej wiary z tak wielką liczebnością wiernych ?
krzysiek.l / 83.9.1.* / 2007-03-02 20:45
Niemcy sami daja powody zeby im nie ufac!
mś / 217.113.225.* / 2007-03-07 19:28
Proszę o podanie powodów .
Ryk Ciszy / 87.99.44.* / 2007-03-01 22:02
, ze Polska to , Polska tamto. Tyle mają długów wobec Polski kocmołuchy i jeszcze im sie cos nie podoba...
mś / 217.113.225.* / 2007-03-07 19:32
Jeśli chodzi o złużycie środków czystości i higieny intymnej - posiadają z pewnością większy wskaźnik niż Polska. A tak poważnie, ciekawa jestem jakie jeszcze posiadają długi wdzięczności ?
kahos / 87.206.211.* / 2007-03-02 06:42
Typowo polskie, prostackie patrzenie wstecz, aż bije z twojego tekstu, brak argumentów powoduje wracanie do II wojny światowej. A może jakiś pomysł na przyszłość? Oczywiście że nie, brak wiedzy i kupa kompleksów...
zez / 193.93.90.* / 2007-03-01 21:52
co pan powie panie szulerze, a my sądziliśmy, że wynik II wojny światowej może być zgubny, a okazało się jednak, że niestety nie i dlatego nad tym boleć należy,a nie nad pana szulera pouczeniami
Bywalec / 81.210.48.* / 2007-03-01 18:55
To może byc współpraca z niemcami? Może mamy im dostarczać drewna do krematoriów aby mogli znów nas palić . Smrodliwy narodek, który wybrał syfilitycznego malarza pokojowego na przywódcę narodu teraz nas poucza, fuj.
pepegi / 81.169.183.* / 2007-03-01 19:56
Poucza, nie poucza. Warto chociaż się zastanowić, jak z nimi jesteśmy w jednym związku. Trudno, że panna nie jest dziewicą, brzydka jak cholera, durna i podła. Już po ożenku. Teraz musimy umieć słuchać, żeby jeszcze nam nie przyprawiła rogów, a potem dostała rozwód z naszej winy i alimenty.

Wszyscy trąbią po świecie, że takiej karykaturalnej polityki zagranicznej Polska jeszcze w historii nie miała. MInistra SZ , który się nadaje najwyżej do gimnazjum, obrażalskiego pierwszego, który nigdy nie był za granicą, a z gośćmi rozmawia przez tłumacza. Blamaż za blamażem.

Syfilityczny Zimmermaler ma się do tego tak, jak pięść do nosa. Pora zrozumieć i pora działać. Może nie mają racji, ale rozmawiać z nimi trzeba, a nie wielkopańsko odwracać się tyłkiem, bo nam - elegancko i zgodnie z umowami - do niego nakopią.

Najnowsze wpisy