Forum Polityka, aktualnościPolityka

polityka zagraniczna PO

polityka zagraniczna PO

kikka / 2011-06-22 13:39
co sądzicie o polityce zagranicznej PO? Wydaje mi się że tej partii można dużo zarzucić, ale jeśli chodzi o politykę zagraniczną to naprawdę dobrze sobie radzą, teraz w bardzo dobrej atmosferze przebiegła wizyta Angeli Merkel, a Tusku nie potrzebuje tłumacza żeby dogadać się ze swoimi zagranicznymi gośćmi, myślę że PO ładnie posprzątało bałagan jaki zostawił PiS w tej kwestii.
Wyświetlaj:
_dok_ / 2011-06-24 14:09
polityka zagraniczna PO rozda wszystko naszym sąsiadom i nie tylko, a Polakom nic nie zostawią, poczynając od gazu łupkowego, splądrują nasz kraj jak tylko nadarzy się okazja, i jeszcze tarcze sobie z nas zrobią!
obii / 2011-06-24 10:41
dlatego właśnie nie chciałbym u władzy widzieć Prawych i Sprawiedliwych, bo wtedy ta polityka obróciłaby się o 180 stopni i z każdym mielibyśmy na pieńku, nie wiem tylko jak sama kwestia tarczy antyrakietowej odbije się na naszych relacjach ze wschodem zarówno bliskim jak i dalekim, żeby tu nie był pies pogrzebany....
Bob Budowoniczy / 2011-06-24 13:36
No tak , tylko szkoda że Tusk nie chroni interesów Polski, ale innych krajów Niemiec I Rosji!!

Najnowsze wpisy