Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Polkomtel uskrzydla mobilny internet

Polkomtel uskrzydla mobilny internet

Money.pl / 2008-11-27 19:26
Komentarze do wiadomości: Polkomtel uskrzydla mobilny internet.
Wyświetlaj:
kolaborant / 83.5.239.* / 2008-11-27 19:26
Naprawde warty uwagi model. Wygrywal liczne testy i jest bez porownania z modelami oferowanymi u konkerencji. Oferty iplusa nie trzeba zachwalac. Mysle ze kazdy kto zaczal testowac dostawcow mobilnego internetu zdaje sobie sprawe z jakosci iplusa i bezproblemowym laczeniem niemal w calej polsce. Zadko polecam jakis produkt, ale ten moge z czystym sumieniem.
mariusz bosek / 89.78.231.* / 2008-11-28 20:20
sprawdziłem ere i ich też małego laptopa i iplusowy ma większy ekran, lepszą baterię, lepszy procesor no i wbudowany modem. cenowo - w erze za 1 zł przy 1gb transferu to 89 zł miesięcznie. w plusie 1300 za 1gb transferu ale przy taryfie 60 zł/mies albo 799 zł przy taryfie 75 zł/mies i transferze 3 gb. szczegóły na stronach opów, nie bede wklejal przeciez wszystkiego;)
karolinaw / 83.5.234.* / 2008-11-30 15:21
Mam go juz u siebie i musze powiedziec ze jestem mile zaskocznona i coraz bardziej utwierdzam sie w swoim wyborze. Pisze sie na nim naprawde wygodnie, a akurat mam takie szczescie ze internetu iplus korzystam juz ponad i nie mialam z nim zadnych problemow (to takze decydowalo o wyborze). Takze jestem sklonna polecic nabycie tego produktu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy