Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

POLNORD - ciąg dalszy ... murowanych strat - 10 zł na początek !!! Szok

POLNORD - ciąg dalszy ... murowanych strat - 10 zł na początek !!! Szok

z forum amerbroker.pl / 83.143.40.* / 2008-10-10 11:25
akcjonariusze Polnordu - warto przeczytać sobie prognozy jakie są na tym forum dotyczące Polnordu, poniżej przedruk ale bez wykresów - SZOK !!! Najgorsze jest to, że się sprawdza.

POLNORD

Ostatnio analizowałem tę spółkę kiedy kosztowała niecałe 100 zł i prognozowałem spadek do okolic 50 zł. Mielismy spadek dokładnie do strefy 45-50 zł po czym rynek akcjonariuszy tej "doskonałej" spółki doswiadczył ulgi gdyż nastąpiło 20-%we odreagowanie. Szczęsliwi co sie pozbyli akcji. Co poniektórzy zapewne uznali poziom okolic 50 zł za okazję inwestycyjną, dali się poniesć emocjom i dokonali zakupu. Szczerze współczuję.

Niestety moje prognozy nie są optymistyczne dla akcjonariuszy tej spółki. Kolejny przystanek prognozuję w strefie okolic 10-15 zł. Później będziemy szukać kolejnych poziomów wsparcia lub oporu.

Osobicie za okazję inwestycyjną potraktowałbym kupno akcji tej własnie spółki za 1.70 zł no ale aż tyle to chyba nie spadnie, no a przynajmniej już nie tak szybko.

Grzegorz Nowak
www.amerbroker.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy