POLNORD

Money.pl / 2007-04-19 19:49
Komentarze do spółki: POLNORD.
Wyświetlaj:
siła spokoju / 87.206.0.* / 2013-03-26 22:20
Dzisiaj Polnord jest jedyną spółką Krauzego, która ma zdrowe podstawy. Nie ma jednak złudzeń, kiedy pęknie bańka Petrola, a może i Biotonu to wszyscy komornicy w kraju rzucą się na akcje Polnordu. Imperium Krauzego zbudowane na złodziejstwie i krzywdzie ludzkiej sypie się. Nie może więc dziwić, iż kto może to ucieka z tonącego okrętu, zaś kurs jak widać. Nie pomógł nawet gest Prezesa i zakup za kieszonkowe paru akcji. Panie Prezesie takie gesty pod publiczkę nie robią już wrażenia. Każdy widzi, iż Krauze potrzebuje odrobinę czasu, aby wyprowadzić wszystkie walory
Ebaryk / 2013-03-26 11:29
Jak zwykle Polnord się strasznie polnordzi i nikt nic nie wie. Daleko tak w tym kraju nie zajedziemy. Na zagranicę też nie liczcie, bo mają już was tam dość. Może kilku bydlaków się jeszcze na tym wzbogaci, ale ogólnie jako społeczeństwo na biedzie nic nie zbudujemy. Taka jest logika kapitalizmu!
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-03-22 18:54
Nie ma możliwości, aby na giełdzie dobrze stała spółka, której dominującym inwestorem jest facet powszechnie nazywany złodziejem, tak pospolitym złodziejem. Powodzenia dla akcjonariuszy
Ebaryk / 2013-03-23 10:26
Coś tym jest. Nie wiem, czy jest złodziejem, czy tylko bankrutem, ale prawdopodobnie facet wyprzedaje akcje Polnordu na potęgę, by zasypać dziurę, jaką zrobił. Szkoda, że cierpi na tym firma, która ma się ogólnie nieźle. Normalnie przy wskaźniku C/Z=6,20 akcje nie powinny już aż tak spadać.
Ebaryk / 2013-03-22 11:09
Na przykładzie tej spółki, ale również wielu innych, można stwierzić, że analitycy nic nie potrafią poza podążaniem w swoich wycenach za ogólnym trendem. Dla mnie nie mają oni już żadnej wiarygodności. Z resztą już o tym kiedyś pisałem przy Assecopolu a tu się tylko potwierdza.
Ebaryk / 2013-03-22 11:08
Na przykładzie tej spółki, ale również wielu innych, można stwierzić, że analitycy nic nie potrafią poza podążaniem w swoich wycenach za ogólnym trendem. Dla mnie nie mają oni już żadnej wiarygodności. Z resztą już o tym kiedyś pisałem przy Assecopolu a tu się tylko potwierdza.
TAK TAK TAK / 92.55.238.* / 2013-03-21 22:25
czy jutro najdalej w pon wzrosty ???
tak czuje........
Ebaryk / 2013-03-19 11:50
Przepraszam za powtórki, które wynikły z problemów technicznych.
Ebaryk / 2013-03-19 11:50
Przepraszam za powtórki, które wynikły z problemów technicznych.
Ebaryk / 2013-03-19 11:45
Tak jak już pisałem, aż taki spadek Polnordu nie jest chyba uzasadniony tylko złą koniunkturą w budownictwie. A może? Czy nie stoi za tym sprzedarz akcji przez pana Ryszarda Krauze? A może to jednak katastrofa w budownictwie? Ale dlaczego w takim razie analitycy uparcie wystawiają pozytywne rekomendacje? Dlaczego obserwujemy wyraźny wieloletni trend spadkowy? Proszę o kompetentne wpisy.
Ebaryk / 2013-03-19 11:44
Tak jak już pisałem, aż taki spadek Polnordu nie jest chyba uzasadniony tylko złą koniunkturą w budownictwie. A może? Czy nie stoi za tym sprzedarz akcji przez pana Ryszarda Krauze? A może to jednak katastrofa w budownictwie? Ale dlaczego w takim razie analitycy uparcie wystawiają pozytywne rekomendacje? Dlaczego obserwujemy wyraźny wieloletni trend spadkowy? Proszę o kompetentne wpisy.
Ebaryk / 2013-03-19 11:42
Tak jak już pisałem, aż taki spadek Polnordu nie jest chyba uzasadniony tylko złą koniunkturą w budownictwie. A może? Czy nie stoi za tym sprzedarz akcji przez pana Ryszarda Krauze? A może to jednak katastrofa w budownictwie? Ale dlaczego w takim razie analitycy uparcie wystawiają pozytywne rekomendacje? Dlaczego obserwujemy wyraźny wieloletni trend spadkowy? Proszę o kompetentne wpisy.
The observer / 77.91.35.* / 2013-02-13 16:23
Czyżby formacja podwójnego dna??
Słabe rączki wypuszczają aż miło.
Widać z AT że kurs jest mocno wyprzedany.
goscSzczecin / 94.229.209.* / 2013-01-30 22:53
Roczny budynek wybudowany przez Polnord w Szczecinie(ul. Kazimierska) ponownie zalało miejsca postojowe w garażowisku nr 5. Woda leje się z nieszczelnych rur, z otworów wentylacyjnych, ściany wilgotne.
Winda klatki 'i' zawiera wodę.
Klatka 'J' zalana i ściany bardzo mocno zawilgotniały
Poniżej filmik obrazujący sytuację:
www.youtube.com/watch?v=ofig44Go3H4
The observer / 77.91.35.* / 2013-02-13 16:03
Pomyliłes miejsce na wpis.
Zgłoś to do nadzoru budowlanego.
Kogo tutaj to obchodzi, że ci na łeb kapie.
SECOAJ / 204.250.12.* / 2013-01-10 16:53
Panowie,
Juz sporo czasu minelo od kiedy ostatni raz pisalem rekomendacje do kupna.
Spolka ktora polecam do kupna to POLNORD z nastepujacych powodow:
- POLNORD jest moco przeceniony I obecnie jest grubo ponizej wartosci ksiegowej.
- Zerknijcie na 3-5 letni wykres I zobaczcie na jakich poziomach POLNORD byl I jaki jest potencjal wzrostu.
- Polnord – ma jeden z najwiekszych bakow ziemi w polsce
- W USA odbicie na rynku nieruchomosci sie juz zaczelo
- Po tak glebokiej recesji na rynku nieruchomosci I zastoju odbicie jest na horyzoncie
- Kredyt w bankach znowu zaczyna plynac I banki pokazuja coraz lepsze wyniki finansowe
Wiadomo ze Inpuls odbicia w nieruchomosciach przyjdzie ze Stanow I juz teraz jak popatrzycie na tamtejszych developerow to sa oni na 52-tygodniowych maximach.
U nas w polsce jeszcze to nie jest zdyskantowane ale pamietajcie ze gielda wyprzedza czesto o 6 miesiecy.
Niepozulcie aby inwestorzy instytucjonalni lub zagraniczni investorzy wyprzedzili was z zakupem.
To przypomina mi troche sytuacje jak pisalem dawno temu rekomendacje do kupna IMMOEST kiedy wszyscy do okola mowili ze spolka jest warta 0. Pozniej wszyscy sie przekonali i ci co mnie posluchali nie mieli powodow do smutku.
Jestem przekonany ze z POLNORDem teraz bedzie podobnie a osiagniecie ceny okolo 30 PLN za akcje to minimum gdzie spolka odbije.
Pozdrawiam
SECOAJ
The observer / 77.91.35.* / 2013-02-13 16:02
Fachowa analiza no,no nie ma co
Podejście roszczeniowo-życzeniowe.
Widmo / 79.186.100.* / 2012-12-10 17:19
dziwię się że ktoś wywala papiery tej sp, przecież jest ona warta teraz grosze... sektor się powali zaczyna ożywiać, a tu wszyscy sprzedają ??? GTC jest teraz w dobrej formie i wyznacza trendy na najbliższe tygodnie... a wszyscy wywalają papier ? już nie wspomnę o czynnikach fundamentalnych tej sp, to jest nie normalne !!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy