Forum Polityka, aktualnościKraj

Połowa Polaków bez programów TVP?

Połowa Polaków bez programów TVP?

nie płacący abonamentu / .* / 2005-07-05 12:20
Komentarze do wiadomości: Połowa Polaków bez programów TVP?.
Wyświetlaj:
capanmar / .* / 2005-07-06 14:33
Akutat 50% gospodarst ma kablówkę co za p*****ły wypisujecie ,to tylko miasto ma kabel ,wieś ma anteny i płaci tylko "abonament "czyt.PODATEK- reszta to smutna śpiewka.......
Egon / .* / 2005-07-06 11:44
Wywalić cały ten kram medialny z życia ludzkiego. Zrobi się pięknie i fajnie. Jak mam ochotę na piekną kobietę to mam kilka wyjść. I za każdę muszę jakoś zapłacić. Albo jedną nocą, albo dożywotnim węzłem małżeńskim albo mam to za darmo.Niby co takiego jest w tej telewizji? Banda nierobów, którzy za opowiadanie głupot każą sobie słono płacić co miesiąc lub za jeden idotyczny występ. Jak ktoś chce oglądać to niech płaci. Wolność rynkowa.Zlikwidować telewizję publiczną!!!! Kto chce mieć w domu "gadające małpy" to niech płaci za to. Zrobi się spokój.Ja tam wolę dvd i przyrodę, fajne laski, szum w uszach, błysk w oczach tzreźwy umysł niż całe to "smietnisko" ćwierćinteligentów inaczej - jak mawiał mój profesor od fizyki.Kufle w dłoń!
dede / .* / 2005-07-06 11:29
ja tez nie place, mam cyfre i tam oddaje danine, TVP mi niepotrzebna, wiadomosci mam 24 godz, wiele programow kulturalno-oswiatowych, o filmach nawet nie wspomne, i "oswiatowy" nie wyjezdzaj tu z malolatami, bo czas najwyzszy ukrocic ten proceder, w naszym panstwie ciagle zlodziejstwo jest legalne i to jeszcze opisane pod litera prawa!
obserwator / .* / 2005-07-06 11:10
W porzadku. Kablownicy i satelitarni przestaną płacic abonament RTV.
m.a.k. / .* / 2005-07-06 10:26
Tu biją się o wpływy z abonamentów, chociaż ich gozpodarność tymi pieniędzmi budzi spore wątpliwości (płace w TVP, oraz KKRiTV), ryzykują utratą 50% telewidzów, ale nie dopuszczaja w dalszym ciągu możliwości kodowania programów TVP. Czemu? Bo stracą trochę widzów, którzy w żadnym przypadku nie są zainteresowani programami rządowymi? Chca ich na siłe zmusić ?...do czego? chyba tylko do płacenia, bo oglądania z pewnością nie. W dalszym ciągu uważam, że najlepszym rozwiazaniem jest kodowanie. Kto będzie chciał to zapłaci za oglądanie. Czy kablówce, czy za dekoder. obojetne. A kto mnie jest zainteresowany - i tak nie zapłaci, tak jak w tej chwili. Gorzej, bo w tej chwili jest sporo "oglądaczy" nieuczciwych. Chcą oglądać, ale za "friko". Po prostu złodzieje. kodowanie rozwiązałoby ten problem. Ja płace uczciwie od wielu, wielu lat. Jednak zastanawiam się nad tym co robię, słysząc o nieuzasadnionych zarobkach w TV i KKRiTV, i wydawaniu pieniędzy lekką ręką.
kort / .* / 2005-07-08 13:42
Ja na ten przykład nie mam ochoty płacić za : 1) seriale w stylu " miłość i coś tam" 2) za odbierające wolę działania negatywne informacje wskazujące na to ze najlepiej sie powiesić 3) Brak informacji istotnych gospodarczo podanych na czas, a nie wtedy kiedy i tak juz sa bez zastosowania 3) brak programów edukacyjnych (Czesi nadają ich parę razy wiecej) 4) barak zachęcania ludzi do aktywnosci To wszystko w moim przekonaniu dotyczy TVP. Juz nawet moje dzieci wkurza smutasowaty demobilizujacy wydźwięk tej telewizji. Płace abonament bo musze, ale i tak nie ogladam. Moi synowie ogladają częściej filmy edukacyjne i inne z kaset i dysków, niż z tv, a czeski rozumieją doskonale, bo tam takich programów codziennie sporo. Wiadomości mamy w lepszej formie z radia - bo bez "jęczącego" sztafarzu.O co więc chodzi? - o zdarcie kasy wielokrotnie. Podwójne opłaty, podwójne opodatkowanie są stosowane u nas powszechnie. Więc nic dziwnego, ze TVP też chce podwójnie mieć płacone.
Zbig / .* / 2005-07-06 10:31
To nie jest takie proste, telewizja świadczy usługi kulturalne (np. teatr TVP), których 80% społeczeństwa nie trawi a jeszcze więcej nie chciałoby za to płacić. Gdyby zrobić ankietę, kto chce płacić na wojsko, też multum osób wolałoby mieć te 5 zł więcej w kieszeni. Abonament jest po prostu podatkiem, bo rząd wie lepiej, co potrzeba społeczeństwu. A że 90% pieniędzy z abonamentu jest marnotrawionych, no cóż, zdarza się.
Meggi / .* / 2005-07-06 09:52
to jest rozbój w biały dzień a co dzieje się z wpływami z reklam,których jest mnóstwo.Należy zmniejszyć koszty utrzymania tych redaktorków,spikerów etc.,kupić gorszesamochody ,zmniejszyć limity kart płatniczych na okaziciela a nie tylko żądać od ubożejącego z dnia na dzień społeczeństwa .Niech darmozjady zacisną pasa.Dosyć ciągłego skubania za buble.
dzeku / .* / 2005-07-06 09:45
Po pierwsze, to żaden abonament, tylko de facto podatek od posiadania telewizora. Abonament płacę jak chcę zawrzeć z kimś umowę ( np z kablówką ), a tu jestem przymuszony prawem do płacenia. Po drugie jak 50 % gospodarstw domowych wytrzyma bez telemisji polskiej, to jest to koronny argmuent, aby rozpieprzyć to misjonarskie kolesiostwo i zlikwidować abonament.
wkur,,,,ony / .* / 2005-07-22 00:39
ok,,, podatek od telewizora???? telewizor kupilem za granica i tam podatek zaplacilem !!!!!!placimy za nadawanie!!!telewizji publicznej!!!powinna byc niekodowana!!!i dostepna dla wszystkich tak jak to jest w innych krajach Uni!!! oni nas podwojnie okradaja!!!! w piz....u z nimi!! nie dajcie sie robic w balona i nie placie podatku!!!
uśuś / .* / 2005-07-06 09:30
NIE piszcie komunistyczna. TYLKO 3ydowska. Kto tam występuje, kto dostaje kontrakt. Tylko swoi i ciągle ci sami. Kiedyś, tak planuję pojadę do tej telewizji, napiję się i obżygam.Kto to był Kwiatkowski? Kto to Dworak? Jak był wybrany, pamiętacie? Zawsze ma być swój i zgodnie z wytycznymi realizować edukacyjną role tv ale z wytycznymi ordynackiej, siwca. A kto to siwiec, uś uś kto to?
Zbig / .* / 2005-07-06 10:32
To wszyscy Żydzi i cykliści
Lotar / .* / 2005-07-06 09:29
to jest parodia.Retransmitowanie programów tv.publicznej za który wszyscy płacimy abonament powinno byc bezpłatne.A jak nie to płaćmy abonament na rzecz tv.kablowych a nie płaćmy dla tv.publicznej.
Telewidz / .* / 2005-07-06 09:13
A p*******ć publiczne media i już!!! No bo komu one są potrzebne?!
dojrzaly / .* / 2005-07-06 10:12
Młodociany prymityw się odezwał, któremu wystarczą filmy akcji i hip hop jako źródlo wszelkiej wiedzy.
lucy / .* / 2005-07-06 08:54
od dziewięciu lat nie płacę abonamentu innegoniż dla kablówki
jarek / .* / 2005-07-22 01:23
ja nawet za kablowke nie place!!! na lewo sie podlaczylem!!! za relkamy nie bede placil!!!dosyc ich mam na skrzynce pocztowej i pod drzwiami!!!!
zenek / .* / 2005-07-06 08:52
Wiecie co się dzieje z tym abonamentem??Za abonament robią takie super sprawy jak:-premie dla zarządu za dobry wynik (nawet po 20tyś) nie wspomnę o pensjach -pracownicy trszkę mniej -słuchowiska i teatry telewizji to tak dla kolesiów z branży aby mieli co robić w wolnej chwili no i za odpowiednią kasę-koncerty np; LATO Z JEDYNKĄ -ochyda naciągany badziew-super realizacje filmowe na które ciągają potem dzieci ze szkół bo trzeba to zobaczyć... aby był sukces! /jak za komuny!-i inne rzeczy tak aby wyglądało, że maja tyle roboty i takiej wagi że normalnie szok...Muszę rodziców przekonać, aby przestali płacić ten złodziejski datek dla elit !!!!!!!LUDZIE TO JEST AŻ 180zł ROCZNIE!!!To jest kwota jaka często w naszym kraju musi wystarczyć ludziom do 1-ego!!!
voitek / .* / 2005-07-06 08:51
Osobiscie - bardzo chętnie; już od dawna obywam się bez TV PAŃSTWOWEJ - bo ona jest właśnie państwowa, jak za komuny (przecież te różne Terentiew i inne maszkarony - to skąd niby), a nie PUBLICZNA (przez analogię - klient w domu publicznym - -płaci i wymaga, a w państwowym... takie sa podobno w Korei, a były w III Rzeszy... dla więźniów). No, ale do rzeczy. Pamiętajmy, że jeśli bardzo znacznie spadnie oglądalność, to i automatycznie - reklamodawcy bez żadnych sentymentów zaczną odchodzić. Podliczmy: straty abonament + straty reklama = bankructwo. I oto chodzi, aby ten twór [razem z tzw. kanałem "Kultura" (?), Instytutem Kinematografii (kolejny haracz!) - a tak naprawdę Krajową Radą ds RiTV oraz Ministerstwem Kultury] PRZESTAŁ ISTNIEĆ! To jest to! I o to walczymy! Nb.: czy w USA istnieje MinKult, Krajowa Rada, Instytut Kinematografii - i inne cudowne instytucje ufundowane nam przez wujaszków: Stalina, Bieruta i Minca? I jak się kręci filmuy w Hollywood? A jak wystawia sztuki na Brodway'u? Tylko nie piszmy, że trzeba powołać kolejną stuosobową Wysoką Komisję, która tam poleci i na miejscu, w ciągu powiedzmy, pół roku, wszystko dokładnie zbada...
harven / .* / 2005-07-06 08:46
Ciekawe dlaczego TVP serwuje nam przez całe wakacje same powtórki, przecież nikt nie wyjeżdża na całe dwa miesięce. Ja nie płacę abonamentu od sześciu lat i jeśli nie wymyślą jakiegoś skutecznego mechanizmu jego ściągania nadal nie będę płacić.
anty TVP / .* / 2005-07-06 08:38
Jam mam satkę (na trzy satelity) i swoją antenę naziemną (kupioną za 34zł) -ogólnie kanałów mam nawet nie wiem ile i abonamentu im nigdy nie zapłacę ...Zakładając, że mam 1-tysiąc kanałów, które zabiegają abym je oglądał bo to są dla nich pieniądze i TVP zaledwie z 3-trzema kanałami beznadziejnymi za 180zł -rocznie!!!!! Bo niby za co, za to że mam telewizor, chyba ich bolią jajka... jeśli ktoś tam ma?Kupiłem telewizor - zapłaciłem podatek!Kupuję prąd - płacę podatek!Kupiłem antenę - zapłaciłem podatek!Kupiłem kabel do anteny - zapłaciłem podatek!I spadać na drzewo!!!!!!!!!!!!I niby jeszcze mało, ZŁODZIEJE JUŻ NIE DŁUGO BĘDZIE KTO INNY RZADZIŁ W POLSCE (oby nie Leeper!).
marek / .* / 2005-07-22 01:25
leper tez nie placi....do satelitki zarowe przymontowal i solarium zrobil!!!!
AntyKuba / .* / 2005-07-06 10:17
A mnie się nie podobają kanały prywatne bo schlebiają takim gustom jak Twój i chcę opłacać abonament z którego finansowane są programy odpowiadające moim wymaganiom.(Nie znoszę Kuby Wojewódzkiego)
Lotar / .* / 2005-07-06 09:31
masz rację-na drzewo z nimi!
anty / .* / 2005-07-06 09:02
z tym rzadzeniem to sie zdziwisz. z przykroscia stwierdzam, ze to spoleczenstow, uposledzone jak widac umyslowo, wybiera komuniste Cimoszewicza na prezydenta-i ciagle narzeka na rzad. Jako spoleczenstwo zaslugujemy na eksterminacje i sami ja jeszcze przeprowadzimy na sobie.W takich momentach zaluje ze wiekszosc ma racje, bo jak zwykle wybiera zlodzieii, tlumokow i niedouczonych ekonomicznie inkwizytorow.Nie chca rynku, chca komuny.Co do TVP to jest nadzieja-jesli odlacza TVP od kablowek to sami strzela sobie w stope-rynek wygra!Bo jak sadzicie, ile reklam zbierze komunistyczna TV :)?

Najnowsze wpisy