Forum Polityka, aktualnościKraj

Połowa Polaków bez programów TVP?

Połowa Polaków bez programów TVP?

nie płacący abonamentu / .* / 2005-07-05 12:20
Komentarze do wiadomości: Połowa Polaków bez programów TVP?.
Wyświetlaj:
yahhoooo / .* / 2005-07-06 08:18
Ja już zrezygnowałem z usług TPSA. I właśnie chyba to zrobię z TVP. A za telewizję publiczną ???? Jeszcze chociaż żeby tam było co oglądać. Najbardziej to chyba jest moje dziecko zadowolone z TVP 1 bo jest tam dobranocka. I jest ona jedyna osobą. Ale jeśli na Polsacie również będzie to już do niczego nie będzie mi potrzebne TVP.
Brawo / .* / 2005-07-06 10:25
No to zbliżamy się poziomem intelektualnym do poziomu przeciętnego amerykanina z Bronxu, tylko pogratulować. Według badań wśród najmłodszego pokolenia, na pytanie:Co najbardziej lubisz oglądać w TV, dość znaczna część odpowiada :reklamy. Rzeczywiście wspaniałe społeczeństwo, jeszcze trochę i też dorośniemy do tego poziomu.
PEK / .* / 2005-07-06 08:13
Złodziejom z TVP mówimy "NIE!"
Anna K. / .* / 2005-07-06 07:36
O czym ta dyskusja. Przecież każdy, kto w Polsce posiada telewizor musi płacić abonament RTV. I to bez względu na to w jaki sposób odbiera sygnał i czy wogóle go odbiera. Jakim więc prawem żąda się aby cyfrówki, kablówki itp jeszcze raz płacili za to samo. Powinno im się dopłacać za to, że docierają tam, gdzie nie dociera sygnał telewizji rozsieczej.
JaCoP / .* / 2005-07-06 01:05
No to "serdecznie" dziękujemy TVP za uwagę! Będziemy żyli bez tej dyskusyjnej wygody...
Piotrek / .* / 2005-07-06 00:40
Raz zapłacony abonament sieci cyfrowej czy kablowej nie powinien skutkować drugim abonamentem dla TVP od radio czy telesłuchacza. Bo jest to wtedy dla nas podwójna opłata. A jeśli sieci cyfrowe i sieci kablowe nie mają ochoty retransmitować TVP podobno misyjnej to ich sprawa. Ja z moją 4 osobową rodziną nie oglądam tej Katolicko-Komunistyczno-Związkowej telewizji. Tam tylko polemika , polityka i wiara w cuda. Ogromne dochody za nasze abonamenty ( po 80 000 zł /m-c) A my malutczy z pensjami średnimi podobno po 2400. Chciałbyn tyle mieć co miesiąc.Więc dość już tego wyłudzania od społeczeństwa biednego gdzie średnia dochodu to ok 200 Euro. I TYLE!!!
nikilauda / .* / 2005-07-06 00:27
Ja mam to w nosie.Kablowki i platwormy cyfrowe to ich sprawa niech sie sami dogadaja.Ja powiem tak kablowki powinny miec na cos takiego ja pakiet podstawowy czyli TVP 1 ,2,3 tvp polonia tvp kultura i to w cenie tzw anteny zbiorczej czyli nie wiecej niz 10 zl.Zaden dla nich problem niech pozmieniaja na jakich stacjach czolowych kanaly tak by dalo sie zalozyc pakietyzator. maja byc nadawane na kanalach podstawowych nie na kanalach s1-s40.Ja mam na szczescie w nosie dla mnie w publicznej nie ma nic do ogladania.A TV publiczna powinna sie utrzymywac z reklam a nie abonamentu czyzby to nastepna swieta krowa jak TPSA?Placenie za nic.Publiczna czyli dla ogulnego urzytku i bez abonamentu !!! Mam ta cala TV w d***** . Wole ogladac to co darmowe na TV sat :)
Mała / .* / 2005-07-06 07:30
Telewizja kablowa, żeby móc transmitować jakikolwiek program (w tym TVP) musi zapłacić haracz. My płacąc abonament RTV płacimy go drugi raz. Czy TVN lub Polsat pobierają coś takiego? Nie. Pora dokopać złodziejom, którzy za nasze podwójnie płacone pieniądze rozbijają się w luksusach. TVP każe płacić chociaż wcale nie chcemy z niej korzystać. Wiadomości to komunistyczny bełkot, filmy z poprzedniej epoki, które nie są interesujące i seriale z lat 60, 70, 80. Nowości trudno szukać. Zlikwidować TVP i po sprawie. Nie chcemy upolitycznionej telewizji.
Łowca / .* / 2005-07-06 00:29
Chwila,chwila jakie 10 zł,przecież TVP proponuje żeby było darmo!!!
anty / .* / 2005-07-06 09:46
Za jakie darmo?Mozg Ci wydrenowala z rozumu rezimowa telewizja? Ma byc tanszy abonament w nie ich (czyli TVP) firmach-kablowkach i platformach- dla tych, ktorzy udowodnia, ze zaplacili abonament. Z takiego udowadniania musi byc zapis, a to oznacza wykonanie pracy i nadzor nad dokumentacja(dodatkowa) ze strony kablowek i poddanie tej dokumentacji kontroli TVP.Dalej sadzisz ze jest "za darmo"?I bedziesz chodzil co miesiac z dowodem przelewu do okienka kablowki? i pewnie jeszcze zwolnisz sie po to z pracy? a moze bedziesz "cwanszy" i skredytujesz TVP placac za rok, ale pojawisz sie tam tylko raz do roku?
Pustelnik / .* / 2005-07-05 23:36
Ja bardzo chetnie zrezygnuje z TVP i to w tej chwili. A nawet jezeli wszyscy zaczeliby placic abonament to co? Beda ciekawsze filmy i programy w TVP? ha!ha!ha! juz to widze. Kretyn Dworak i banda jego przyglupic komunistycznych kolezkow mialaby wiecej pieniedzy do rozkradzenia.
Marta / .* / 2005-07-05 23:22
I kto na tym straci ? - na pewno nie my , przeciętni "Kowalscy". Rozmodlonej telewizji publicznej już dawno nie oglądam . W jedynce - Schymalla , w dwójce Młynarska i Terentiew no i Torbicka . Każdy program rozrywkowy w dwójce nie obywa się bez gwiazd TVP 2. Msza - 4 godziny z Głódziem lub z Glempem . A skoro robią programy z sobą i dla siebie - nie zapłacę. A pan Durczok zamiast 40 000 zarobi połowę , bo abonament zapłaci połowa telewidzów. Beze mnie . I dobrze mi tak .
DA / .* / 2005-07-05 23:00
TVP nie powinna używać w określeniu swej działalności nazwy PUBLICZNA. Skorop publiczna, to utrzymywana jest z naszych podatków. Abonwment za TV to sowiecki archaizm
DA / .* / 2005-07-05 22:58
I bardzo dobrze!!! I tak nie oglądam tej politycznej telewizji. A płacić za wprowadzanie politycznych gęb coraz wyżej w sądażach i to tych geb, których pokazywać się nie powinno, to zbyt wiele na moja i tak wyssaną przez "PAŃSTWO" kieszeń.Amwn.
Kapitan Nemo / .* / 2005-07-06 08:17
Szkoda, że nie oglądasz TVP, bo wtedy może byś się dowiedział czegoś wartościowego o polskiej ortografii, a wszczególności o sondażach!!!
Mark / .* / 2005-07-05 22:49
Połowa Plaków bez kłamstwa i bez widoku takich kreatur jak Durczok, Olejnik itp itd.
RYB / .* / 2005-07-05 22:33
JA NAMOWIŁEM MOICH RODZICÓW SZESC LAT TEMU ABY NIE PLACILI ABONAMENTU, Z PROSTEGO POWODU, TO JEST TV PUBLICZNA KTORA POWINNO UTRZYMYWAC PANSTWO.
_zbykaj_ / .* / 2005-07-05 22:21
to oni splajtują..... ( tvp ).... i dobrze...
Sz-n / .* / 2005-07-05 22:18
Mogę TVP nie ogladać dlatego moje zdanie to Operatorzy nie zgadzajcie się na takie warunki - obaczymy jak długo TVP bedzie jeszcze istnieć?
Andrzej / .* / 2005-07-05 21:50
Jeżeli TVP nie odstąpi od swoich chorych żądań to proponuję aby gremalnie zaprzestać opłat abonamentowych.

Najnowsze wpisy