Forum Polityka, aktualnościKraj

Połowa Polaków bez programów TVP?

Połowa Polaków bez programów TVP?

nie płacący abonamentu / .* / 2005-07-05 12:20
Komentarze do wiadomości: Połowa Polaków bez programów TVP?.
Wyświetlaj:
ktoś, kto już nie ogląda / .* / 2005-07-05 21:31
Wstyd, wstyd i jeszcze raz -wielki wstyd.To co się mówi o tzw.średniej krajowej, to wiemy,że jest to wielka bzdura.Oczywiście jeżeli dodamy pensję posła lub szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji do pensji 450zł lub do kwoty zasiłku, z którego utrzymuje się nie jedna rodzina, to rzeczywiście średnia krajowa jest bardzo konkretna. Jak można narzucać takie opłaty za tak kiepskie programy telewizyjne, gdzie przez 1/4 roku lecą same powtórki. Lepiej zamiast gapić się w ekran iść z dzieckiem na spacer lub porozmawiać o życiu . Zlikwidujcie całą tą radę a zostanie w kasie 20 mln zł.
Łowca / .* / 2005-07-05 21:07
A dlaczego przeciętny Polak ma płacić dwa razy za ten sam program telewizyjny?Przeciez płacę abonament i dlaczego nie mogę oglądać telewiaji publicznej w ramach tego abonamentu?Ludzie przecież TVP chce aby płatne telewizje obnmiżyły opłatę za pakiet podstawowy,albo żeby telewizje płatne stworzyły bezpłatny pakiet z programami TVP.Co Was tak denerwuje?Zamiast się cieszyć to Wy płaczecie!!!Płacicie podwójnie i Wam jest tak dobrze?
kokosz / .* / 2005-07-05 22:45
Dlaczego operator ma dostarczać sygnał TVP do Twego gniazdka ZA DARMO???Nie denerwuje Cię że płacisz podwójnie za abonament i kupując produkty reklamowane przez TVP??Jeśli ktoś coś ma robić "za darmo" to chyba TVP -przecież ma "misję".Jeśli ktoś coś ma robić za darmo
Łowca / .* / 2005-07-06 00:28
A nie denerwuje cię,że płacisz dwa razy do prywatnej kieszeni,że ktos twoim kosztem się dorabia???Prywatne telewizje też reklamują różne rzeczy za które póxnierj płacisz!!!
st / .* / 2005-07-05 20:50
a niech mi odcinają telewizję publiczną squrwysyny. Kochany kraj, umiłowany kraj... qrwa mać!!!
zniesmaczony / .* / 2005-07-05 20:16
tak już jest w naszym kraju że zwiększa się po to podatki i dodatkowe opłaty by nas uszczęśliwiać na siłe pomysłami tvp powiększa swoje imperium i potrzebuje do tego kasy............ ale poco to
baba / .* / 2005-07-05 19:26
BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA TĘ OPCJĘ POLIOTYCZNA KTÓRA ZLIKWIDUJE I ROZLICZY TEGO WRZODA NA NASZYM NARODZIE KRRiT
Łowca / .* / 2005-07-06 00:25
tego wżoda powołała prawica!!!
jurek / .* / 2005-07-05 17:57
ciesze sie ze w koncu rozpoczeto dyskusje na temat oplat abonamentowych za tv jak i sposobu odbierania programow tv-pblicznej.Jest bezczelnoscia ostatniej wody ze osoby placace abonament nie maja mozliwosci odbioru programu telewizji publicznej poprze satelite bo jest on emitowany poprzez prywatne platformy nadawcze w postaci zakodowanej.Zenujace jest tez podejscie do sprawy oplacania abonamentu tv, jezeli korzystam z uslug telefonicznych to musze za nie zaplacic, jezeli jezdze samochodem po drogach to musze zaplacic tez podatek, tak jest na calym swiecie i reklamy w tv publicznej ze dziekuje sie za zaplacenie abonamentu sa lekkim nieporozumieniem.TV ma prawo oczekiwac ze kazdy korzystajacy z jej uslug za te uslugi tez zaplaci.To tak jakbym na stacji zatankowal samochod do pelna i ajent by mnie zapytywal grzecznie czy chcialbym mu za to zaplacic.Abonament musi byc jednak powiazany zadaniami ktore ma do spelnienia tv-publiczna a nie jest to na pewno reklama.Ten program musi sie wyraznie poziomem odrozniac od sieczki i konserwy emitowanej przez stacje prywatne.
jliber / .* / 2005-07-05 17:00
Polacy to sa smieszni. Sami ida na poczte i dobrowolnie placa aby utrzymywac przy zyciu rzadowa propagande. Ani troche mi nie szkoda rodakow ze sa tacy biedni, zasluzyli sobie.
nie lubiący dyktatu większości / .* / 2005-07-05 13:15
Ja za swoją kasę bardzo chcę Polonię, Kulturę i "resztę". A że tzw. "większość" może tego nie chcieć, to też nie znaczy, że im to się nie przydaje. Gdyby nie tv publiczna, to już tylko komercha by została, czyli jak dla mnie - zchamienie.
nie płacący abonamentu / .* / 2005-07-05 12:20
A może tak zlikwidować abonament, zostawić tylko TVP1 za free (władza musi się gdzieś reklamować) finansowane z podatków i reklam a reszte do płatnej telewizji np Polcyfr. Ciekawe jak długo utzymała by się Polonia, Kultura i reszta.Nie za bardzo podoba mi się uszczęśliwianie ludzi na siłe za ich kase.
DD / .* / 2005-07-06 00:36
Najlepiej oglądaj smentne bezwartościowe polsatowskie telenowele!!
npa / .* / 2005-07-06 10:44
Wole oglądać smenty za darmo niż pakiet TVP za 15,40zł/mc. TVP oglądam tylko dla tego że jest za free. I wcale bym się nie zmartwił jakby go nie było. Jakość z anteny naziemnej mam taką że ledwo co łapie kolor a na TV SAT jest tylko w płatnych pakietach. Powinno być płace i oglądam a nie płace bo mogę oglądać. Niby dlaczego mam płacić abonament za używanie telewizora jak oglądam na nim TV SAT lub filmy z komputera a TVP mam daleko.Jeżeli już to można by wprowadzić abonament internetowy. Każdy kto używa komputera płaciłby pare groszy. Firmy dostawały by dotacje z Krajowej Rady Internetowej i dostęp byłby tańszy. A że nie korzysta z internetu to jego zmartwienie bo może.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy