Forum Polityka, aktualnościKraj

Polscy mężczyźni są gotowi na diamenty w uszach

Polscy mężczyźni są gotowi na diamenty w uszach

Wyświetlaj:
humidorek / 82.210.157.* / 2010-12-03 00:12
Żadna biżuteria, ani tatuaże nie są ludziom potrzebne. Więcej szczęścia byłoby z wyjazdu z rodziną/przyjaciółmi w ciekawe miejsce, z przeżycia czegoś, niż zakupu błyskotki, która służy tylko do wzbudzania zazdrości u innych - tym zawsze była biżuteria - pokazać się, że jest się lepszym, zagłuszyć kompleksy...
i50-tka / 83.29.54.* / 2010-12-02 14:20
Ja bym chciała moim chłopom domowym kupić eleganckie spinki do koszul, np. z bursztynem, ale nie mogę znależć nic fajnego. Kiedyś jak synowie dorastali kupowałam im pierwsze kolczyki do uszu i to na telefon, bo wygodni. Prawda jest taka, że to często kobiety kupują biżuterię swoim mężczyznom.
Widziałam też w sklepach ojców, którzy "na telefon" kupowali córkom ciuchy, lub kolczyki z rozpaczliwym wyrazem twarzy...
T. / 81.190.70.* / 2010-12-02 14:28

Kiedyś jak synowie dorastali kupowałam im pierwsze
kolczyki do uszu i to na telefon, bo wygodni.


Z kolczykami u nas nie ma problemu .Ostatnio jak wracałem do domu , zauważyłem , że w jednym GS-ie też są kolczyki . Co prawda trochę duże , zdaje się takie do nosa dla byków , ale co za różnica .
Takie też można nosić , jak nie ma innych.
esu / 78.8.134.* / 2010-11-29 19:11
Zaraz się wezmą za zakładanie kiecek i wkładanie butów na wysokim obcasie. A potem to już jak nic tylko uciąć ..... i transformacja zakończona.
apartka / 195.205.77.* / 2011-01-11 20:35
.
Nie rozumiem tego oburzenia i PISowskiej homofobii???? Co
za różnica co człowiek nosi dla ozdoby??Ważne co soba
reprezentuje i jakie ma poglądy!! Chyba, że przez
wiekszość przemawia polska zaściankowość i zadrość o ten
brylant??Dziwię się komentarzom na tym forum, nawet o
kolczyk w uchu bliźniego aferę polaczku rozpętasz? Co Cię
to wogóle obchodzi co inny ma w uchu czy na szyji...
Swojego podwórka pilnuj!!!!
polak mały / 213.77.7.* / 2010-11-29 09:14
Polscy mężczyźnie zasuwają aby utrzymać rodziny, a nie myślą o p*********!!!
apartka / 195.205.77.* / 2011-01-11 20:41
Są też mężczyźni, którzy pracują, rozwijaja sie zawodowo, realizują swoje pasje i zaintersowania,są wrażliwi na różnego rodzaju piękno np.: biżuterii. I to wcale nie wyklucza ich miłości do rodziny... Czytając wypowiedzi na tym forum nie wierze własnym oczom-co jest złego w biżuterii?Albo w tym, kto ja nosi?? Mam dziwne przeczucie, że wszelkie negacje płyną od osób, które mają duże problemy z samooceną i pewnością siebie oraz samodowartościowaniem się. Jak innych się zaatakuje, że są BE to nasza samoocena od razu sie podniesie-nie tylko ja jestem beznadziejny .... Życzę wszystkim więcej wiary w siebie i zadowolenia. Sprobujcie z tej strony, a zobaczycie, że nie taki kolczyk straszny ;-)
pietons / 2010-12-01 15:05
no ciekawe... nie bierzcie wszystkiego tak skrajnie i czemu to kojarzyć od razu z "pederastami", zero tolerancji, już się tak nie oburzajcie...
troll bagienny / 194.242.62.* / 2010-11-29 15:15
oraz, tradycyjnie, walczą z przeważającymi siłami wroga.
Sonox1960 / 95.48.102.* / 2010-11-29 09:02
Czy tu faktycznie o mężczyzn chodzi , czy o ....?
jeef ... / 83.13.3.* / 2010-12-01 20:15
jeśli facet nie ma innych atutów to , kolczyk tu i tam powinien to zastapić ...
apartka / 195.205.77.* / 2011-01-11 20:32
Nie rozumiem tego oburzenia i PISowskiej homofobii???? Co za różnica co człowiek nosi dla ozdoby??Ważne co soba reprezentuje i jakie ma poglądy!! Chyba, że przez wiekszość przemawia polska zaściankowość i zadrość o ten brylant??Dziwię się komentarzom na tym forum, nawet o kolczyk w uchu bliźniego aferę polaczku rozpętasz? Co Cię to wogóle obchodzi co inny ma w uchu czy na szyji... Swojego podwórka pilnuj!!!!

Najnowsze wpisy