Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska Grupa Pocztowa krytykuje monopolistyczną pozycję Poczty Polskiej

Polska Grupa Pocztowa krytykuje monopolistyczną pozycję Poczty Polskiej

Wyświetlaj:
klientpko / 194.99.117.* / 2015-03-25 13:53
dostaję z miesięcznymi opóźnieniami przesyłki dostarczane przez Inpost a nadawane przez PKO - w banku mają swoich klientów za nic, prywatny operator pocztowy na też gdzieś to co robi.
Więc mam pytanie dlaczego państwowy bank, czy takie instytucje jak sądy dofinasowują takie przedsęwięcia jak inpost
Zep / 87.205.250.* / 2015-03-25 13:31
Panie Szczurek, a ilu pracowników pan zatrudnia na umowy o pracę? Otóż 0%. Bo wszyscy u pana pracują na śmieciówkach. Może o tym warto porozmawiać. Zresztą w kwestii jakości usług też pańska firma nie może się równać z Pocztą Polską.
Realista / 95.51.98.* / 2015-03-25 13:16
Jak każdy szczurek - to podgryzie to zeżre sam, ale pracownikom nic nie da. To cała prawda o "konkurencyjności' firm.
wiedzacy / 46.239.134.* / 2015-03-25 12:49
A może ktoś napisze jak poczta polska robi państwo w ch**a zatrudniając ludzi w WERach (sortownie) na pół etatu (żeby nie płacić zusu) a dopłacać do 3/4 lub pełnego etatu. Jak juz spółka która ma takie wsparcie z budżetu robi walki na zusie a zwykłego pracodawcę państwo niszczy to coś jest nie tak. Może ktoś napisze o kadrze "kierowniczej" PP która zarabia gruby pieniądz za jedzenie obiadów na stołówce. Nepotyzm i elementarne braki w strefie zarządzania - to prawdziwy obraz Poczty Polskiej.
Klientt / 194.99.117.* / 2015-03-25 12:36
Oby Poczta Polska wygrała bo to co się stało z sądówkami to skandal!
a12 / 178.37.196.* / 2015-03-25 12:27
Trzeba wreszcie wprowadzić uczciwą konkurencję - jeśli ktoś jak np IN-Post chce być poczta to ma odbierać każdą przesyłke nawet do pipidówy gdzie stoi jedna chata a nie pozwalać żerować na głównych ulicach a mniej dochodowe miejsca olewać.
A co do jakości to też dziadostwo większe niż PP
Karina350 / 212.160.130.* / 2015-03-25 11:31
Nikt nie pisze reklamacji na brak przesyłek z KRUSU itp więc skąd Grupa PGP ma wiedzieć że listy nie docierają?! Ludzie róbcie afery, piszcie reklamacji żeby INPOST nie był operatorem publicznym bo wtedy już żaden list do was nie dojdzie oraz opłacone już paczki!
yacky / 145.237.2.* / 2015-03-25 11:30
I będzie się dopłacać przy takim działaniu poczty. Przykład. Paczka z Bielska-Białej jedzie do Zabrza, potem do Warszawy, dale do Ożarowa Mazowieckiego(?), następnie do Pruszkowa(?), wraca do Warszawy i następnie do Brwinowa. Miała jechać z Bielska do Brwinowa. Następna paczka już nie przez pocztę.
kasandra / 194.99.117.* / 2015-03-25 10:30
cyt. Niestety, warunków konkursu nie da się zmienić, stąd przez najbliższe 10 lat wszyscy Polacy będą musieli korzystać z operatora wybranego w oparciu o zasady, w których zabrakło odrobiny odwagi - stwierdził.

Odrobiny "odwagi" chyba musiałoby zabraknąć mnóstwa głupoty patrz sądy
Lisek60 / 31.183.139.* / 2015-03-25 10:23
P.G.P.niech się lepiej nie wypowiada na 4 rozprawy sądowe żadne wezwanie nie doręczone,nawet nie zostawione awizo,wszystkie wezwania odesłane z powrotem do sądu.Nie wiem jak jest gdzie indziej ,ale tak wygląda doręczanie przesyłek w Łódż-Śródmieście.
del / 83.5.117.* / 2015-03-25 10:18
InPost priorytet dostarcza w 8 dni. Poczta w 1 . Czy muszę coś jeszcze dodawac?
GosiakPe / 37.152.19.* / 2015-03-25 10:15
Dla mnie Poczta Polska zmieniła się ostatnimi czasy bardzo na plus. Przez 30 lat nie miałam z nimi żadnych problemów, zaś z PGP i INPOST mam problemy cały czas. Listy z sądu, KRUSU, ARR wiecznie długo po terminie, koperty pomazane. Reklamacja to droga przez mękę, a potem odpowiedź pewnie jednakowa dla wszystkich niezależnie od powodu reklamacji. Operatora pocztowego zmienić za bardzo nie możesz, bo był przetarg i tyle. Więc męcz się człowieku. A powinnam mieć wybór skoro podaję adres do korespondencji to również operatora pocztowego. Mogę dopłacać byleby przesyłki docierały.
zero-tolerancji / 80.50.139.* / 2015-03-25 09:42
ciesze sie ze jeszcze cos jest POLSKIE i bede dopłacał
marekkolo0 / 62.87.136.* / 2015-03-25 08:54
mam wrażenie, że wszystkie komentarze anty-PGP zostały napisane przez te firmy konsultingowe zatrudnione z moich podatków, przez Pocztę Polską za grube miliony. w tych komentarzach są takie bzdury, że się w pale nie mieści. od wielu lat korzystam z Inpostu i PGP i własnie mam totalnie odmienne odczucia - to na poczcie nikt nigdy nie wie gdzie jest mój polecony, kobiety się mnie pytają "czy już nie odebrałem tej przesyłki", a listonosz nigdy nie ma przy sobie tego listu tylko nosi awizo - skąd wiem? bo przecież nie nosi drukarki na której je wydrukował wraz ze wszystkimi danymi. na poczcie są zawsze kolejki, bo starzy ludzie stoją po pocztówki, albo po czekoladę. jak można zarzucać PGP, że listy odbiera się w "kioskach ruchu", jeżeli poczta sprzedaje kredki, piórniki, słodycze, tabletki przeciwbólowe i inne?
MM79 / 194.99.117.* / 2015-03-25 10:02
zgazdzam się z kolegą... brakuje tylko jednego w Twoim komentarzu - "Jako pracownik firmy PR zatrudnionej przez Inpost/PGP" -
bilo / 77.254.157.* / 2015-03-25 08:52
fakt jest faktem nie ma lepszej firmy jak Poczta Polska i dziwie się że polskie urzędy wybierają inne firmy dostraczające listy inne przesyłki. od kąd sądy a teraz i KRUS wybrali innych operatorów listy nie docierają. ostatnio nie dotarł do mnie list zawierajacy opłate za ubezpieczenie KRUS-u i gdyby nie moje zainteresowanie czego nie dostałem opłaty to bym do tej pory czekał. takie są teraz operatorzy.

Najnowsze wpisy