Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska Grupa Pocztowa krytykuje monopolistyczną pozycję Poczty Polskiej

Polska Grupa Pocztowa krytykuje monopolistyczną pozycję Poczty Polskiej

Wyświetlaj:
Betis / 194.99.117.* / 2015-03-25 08:28
Poczta Polska jako operator wyznaczony przez te wszystkie lata utrzymywała się samodzielnie, a powinna otrzymywać od Państwa znaczne kwoty na utrzymywanie nierentownych placówek, które mają zapewnić dostępność każdemu obywatelowi. Nie dostała z tego tytułu ani złotówki, więc proszę nie szczuć obywateli na firmę, która zatrudnia pracowników na umowę o pracę, płaci terminowo wynagrodzenie i nie oszukuje przy jego naliczaniu. Poza tym jakość usług wciąż i wciąż jest poprawiana, o czym świadczy mnóstwo zadowolonych klientów. Nikt z moich znajomych nie narzekał na PP, za to na PGP i Inpost wciąż. Ja również dostaję szału jak moje listy trafiają do sąsiada.
marekkolo / 62.87.136.* / 2015-03-25 08:47
ten komentarz chyba został napisany na zamówienie poczty polskiej. autor pomija, że poczta płaci prawie, że minimalną krajową, ma straszny bałagan w listach, listonosze polecone wrzucają do skrzynek sąsiadów, Pani "w okienku" jak przynoszę awizo pyta się mnie "czy już tego nie odebrałem", o sortowaniu listów nie słyszeli bo zawsze wertują wszystkie. gdzie tu rozwój i postęp?
kasandra / 194.99.117.* / 2015-03-25 10:09
a Ty napisaleś na zamowienice IPostu
bo ja widzialem awizo inPostu bez adresu odbioru otrzymuje od nich po 46 i nawet 56 dniach przesyłki
OpenBankier / 77.65.63.* / 2015-03-25 08:10
Jeden szczurek udaje że zna się na finansach państwa a ten Szczurek z PGP uda że zna się na usługa pocztowych -obu brakuje kompetencji i tylko gadać potrafią,a tu liczy się logiczne działanie!
jac silesia / 87.207.47.* / 2015-03-25 07:29
brak słów na działalność alternatywnych doręczycieli, list polecony zostawiany byle gdzie, nie można zidentyfikować placówki w której można odebrać przesyłkę ponieważ ciągle zmieniają lokalizację, w ciągu roku dostałem 3 polecone z sądu i szukałem ich w 3 różnych lokalizacjach PARANOJA
mnimoza / 78.11.172.* / 2015-03-25 07:18
PGP nie dostarczyło mi przesyłki z sądu, straciłem przez to kilkaset złotych. Jak składałem reklamację dostałem jedną odpowiedź w skrócie: "goń się leszczu"
na odwołanie już nie odpisali
Zatem o czym my tu piszemy PGP i Inpost? Zdecydowanie wolę Pocztę Polska bo przez ponad 30 lat mojego życia tylko jedna przesyłka została zgubiona i dostałem za to odszkodowanie, które pokryło wartość tej przesyłki.
Rolof163 / 87.205.41.* / 2015-03-25 07:14
Nie ma nic gorszego jak ta cała PGP, przesyłki w sklepach, każdy nie uprawniony widzi jakie przesyłki sądowe dostaje odbiorca. O zagubionych już nie wspomnę. Gdzie jest moja karta bankomatowa którą miałem otrzymać w normalnym terminie i od 2 miesięcy jeszcze nie dotarła do mnie ? Z tego powodu miałem spore straty. Musiałem czekać na nową kartę, ale tą drugą przesłano już normalnie Pocztą Polską. Dość tych prywatyzacji, sprzedaży Polski. Wolę dotować Państwową firmę niż prywatne g.. Jeszcze gdyby z Poczty Polskiej pozbyć się tych po KULu i innych świętych, było by ok.
Polak świadomy / 83.27.153.* / 2015-03-25 06:42
Wolę żeby PP była dotowana niż te pseudo firmy bo tam praca na zlecenie mobing a zyski za granicę tak jak u gościa od paczkomatów . W PP przynzjmniej ludzie pracują na umowę o pracę.
edekkk5672 / 95.40.106.* / 2015-03-25 06:42
A czemu nikt nie zgłasza na policje zaginięcia paczki? w sumie to ktoś musiał ją ukraść lub przywłaszczyć. Zaje....ł ktoś z poczty to o kradzież całą firmę zgłosić. powiem ze kilka set spraw na policji i uszczelnią wycieki paczek.
:-( / 37.248.255.* / 2015-03-25 06:27
Wszyscy sa tacy sami... już dwa razy paczka nie doszła do mnie pytajac się na poczcie gdzie jest stwierdzili ze zagineła jedna i druga przesyłka, i tak sie często zdaża. Kompletna bzdura, bo sa dwa adresy nadania i adresata. Państwowa firma a taki syf mają!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
asss / 89.65.16.* / 2015-03-25 05:57
Pan Szczurek to ile wziął łapówki od PGP lub InPostu, którzy są nic nie warci. Kiedy rachunki miało dostarczać InPost to ich albo nie dostawałam albo przychodziły po terminie płatności. I to wg tego pana jest w porządku!
Wiem o tym Poczta Polska nie święta i ma swoje za uszami, ale ja bardziej wolę niż te firmy pozostałe, bo nie są wcale lepsze od Poczty.
Tomasz267 / 176.221.121.* / 2015-03-25 05:33
Z daleka prosze od Poczty Polskiej to co wyprawia z przesylkami impost w Tarnowie to jest szczyt nieprofesjonalizmu. Stracilem przez tych cwokow 60 000 zl bo nie zostawili mi awizo z sadu i sprawa odbyla sie bez mojego udziału. Poczcie Polskiej nigdy to sie nie przytrafilo.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
u47 / 83.11.12.* / 2015-03-25 00:21
A gdzie Polska Grupa Pocztowa płaci podatki zacznijmy od tego.... ???
Obatel / 83.11.112.* / 2015-03-24 23:41
InPost to szybki i duży zysk jak najmniejszym kosztem. Mają garstke swoich etatowych pracowników, zlecają zadania osobom mającym zarejestrowaną działalność gospodarczą, a ci na ,,umowę o dzieło'' odnawialną najczęściej co 3 miesiące ludzi ,,z łapanki''. Płacone 0,16 zł/za przesyłkę bez względu na gabaryty i wagę. Po jakims czsie te firmy ,,krzak'' ogłaszają upadłość nie płacąc doręczycielom (w moim przypadku kilkaset zł) , InPost umywa od tego ręce, PIP uważa że ta forma umowy to nie praca i nie zajmuje sie interwencją, Prokuratura nie uważa tego za przestępstwo. To cały PGP i InPost. Poczta Polska ma też swoje ,,za uszami'', ale wole ją jak tych oszustów.
remgu / 5.172.252.* / 2015-03-24 23:35
A p.Szczurek płacze że mu nie dają pieniędzy to trzeba ładować ze swoich jak się chciało bawić w pocztę i tyle zatrudnij pan normalnych listonoszy na etet a nie dzieci za cukierki i wtedy pan gadaj
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
stary zgred / 87.206.104.* / 2015-03-24 23:28
Obsługa w IN-Post: avizo - szukanie punktu, jak już znalazłeś: nie mam pana przesyłki, nie wiem dlaczego i nic mnie to nie obchodzi ja tu tylko wydaję, a jak nie ma to nie wydam idź pan sobie do IN Postu , to gdzie mam iść? a nie wiem to nie moja sprawa - nigdy "na poczcie " tak mnie nie potraktowano!!!!!
Kaska 67 / 77.45.12.* / 2015-03-24 23:18
wole PP niż in Post czy inne stworzenia bo listy przynajmniej docierają i niech do nich dokładają byle nie trzeba było jeździć po listy 70 km bo teraz tyle muszę

Najnowsze wpisy