Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska innowacyjność na szarym końcu Europy? Wicepremier: to uchybienie statystyczne

Polska innowacyjność na szarym końcu Europy? Wicepremier: to uchybienie statystyczne

Wyświetlaj:
sRINAGARINDRA / 77.45.44.* / 2015-10-04 19:35
Piechociński - przestań opowiadać takie dyrdymały. Nam małym przedsiębiorcom - polskim przedsiębiorcom już nie chce się nic - nie uwierzymy w żadną bujdę twoją i kolegów z pzPO - wynocha - nie chcemy was - nawet jak mamy zaryzykować i głosować na PiS - to oddaje nasza skalę nienawiści do was krwiopijcówh żyjących z owoców naszej pracy. PRECZ - ŻYJCIE ZA ZAROBIONĄ WŁASNORĘCZNIE KASĘ. CAŁY PROBLEM, ŻE TEGO NIE POTRAFICIE I ODCIĘCIE WAS OD KASY Z BUDZETU SPOWODUJE, ŻE POZDYCHACIE !!!
poldek796 / 89.200.159.* / 2015-10-04 19:43
Mam nadzieje ze to marna prowokacja, bo nie chce mi sie wierzyć w sadomasohizm przedsiębiorców. PiS mówi wprost, ze podniesie podatki bogatszym i bedzie scigal każdego przedsiebiorce za optymalizacje podatkowa. A zdobyte w ten sposób pieniadze rozda wyborca.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
B52100 / 155.133.7.* / 2015-10-04 19:21
jeśli wszyscy w kolo wiedzą że mam najmniejszego ptaszka w mieście to rozpuszczam plotkę że mi jeszcze rośnie
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy