Forum Polityka, aktualnościKraj

"Polska jest najważniejsza". Renegaci z PiS zakładają stowarzyszenie

"Polska jest najważniejsza". Renegaci z PiS zakładają stowarzyszenie

Wyświetlaj:
~Jan / 95.50.107.* / 2010-11-16 16:59
Same zakazane gęby, w tym dwie oszustki wyborcze, które chciały wcisnąć ludziom starego trupa po ordynarnym, prymitywnym liftingu szpachlą oraz tekturą, jako nówkę-wyścigówkę nieśmiganą. C’mon, kogo chcecie nabrać na ten nędzny szwindel, ciemniaki? Kto wam pisze te scenariusze, "legendy”, pensjonariusze psychiatryka?
Lideczka 1 / 89.77.102.* / 2010-11-22 10:12
popieram zdanie @@@ a nie jestem zwolenniczką PO. Może PIS-owcy wreszcie zrozumieją, że nie każdy kto jest przeciwko PIS jest PO wyznawcą. I jak obserwuję całą tę "zabawę" w politykę z boku, to widzę tylko i wyłącznie nienawiść do pozostałej części narodu -tej gorszej zdaniem PIS - ze strony PIS-owców. Pozbądźcie się swojej nienawiści bo was wreszcie "rozsadzi". Popdobno jesteście katolikami - w bijącej od was nienawiści nie da się zobaczyć katolika !!!!!
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-16 17:02
Zioniesz niesamowita miloscia blizniego.
Jak na POpapranca przystalo.
() / 89.79.216.* / 2010-11-16 16:54
Shetyna skąpletował nie złą ekipę, moje gratulacje dobry z niego gracz polityczny.
tesa1959 / 2010-11-16 17:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Skompletował, a nie skąpletował. Niezłą - a nie nie złą.
tesa1959 / 2010-11-16 17:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To nie było złośliwe - skrzywienie zawodowe i marzenie, aby jak najwięcej ludzi piało poprawnie pod względem ortograficznym. A odnośnie Twego komentarza - nie mam jednoznacznego stanowiska, ale nie jestem przeciw.
jliber / 2010-11-16 16:36 / Tysiącznik na forum
Hehe, dalej się nie zorientowali że to identyczne z faszystowskim Deutschland uber alles ;)
tyjo / 89.76.56.* / 2010-11-16 16:22
To bardzo perfidne i być może kosztowało kogoś trochę rubli i euro. PIS akurat ciężko walczy o prawdę smoleńską i wybory a tu nóż w plecy.
BSGFHDGKAT / 79.189.96.* / 2010-11-16 16:44
MISTRZU ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ TO JARUŚ IM WBIŁ NÓŻ W PLECY ZA DOBRĄ KAMPANIE
tesa1959 / 2010-11-16 16:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
PiS walczy o stołki, jak każdy, tylko przy pomocy innych argumentów.
choroba / 83.12.154.* / 2010-11-16 16:34
Jak słysze takie teorie to nie ma co sie dziwić że znajduja sie tacy co im klapa odbija bo nie wytrzymują weszenie we szystkim spisku . Przecież to jest chore i zapewne tylko chorzy je rozpowszechniaja
emeka / 89.76.56.* / 2010-11-16 16:12
!!!!!!!!!!!!
awantura / 83.12.154.* / 2010-11-16 16:10
Teraz J.Kaczyński bedize miał pole do popisu. PO bedzie mógł nazywać pieskami nową formację kundlami. Jestem ciekaw do jakich słów sie teraz ucieknie bo przecież to jeszcze obecni koledzy z partii zakładają stowarzyszenie. Zapewne przed wyborami nie wywali Poncyljusza, Kamińskiego , Bielana czy Kowala. Po wyborach to J.Kaczyński zapewne stwierdzi że oni nie byli mu do niczego potrzebni ponieważ służyli mu tylko za wycieraczke
dgen / 2010-11-16 19:05 / Tysiącznik na forum
ja tam wolę określenia: bydło, watacha, moher, ciemnogród...............
~Kris / 2010-11-16 15:20 / Tysiącznik na forum)
Myślę, że Pani Joanna dobrze by zrobiła, gdyby zechciała teraz wyjaśnić swoim potencjalnym wyborcom udział w tym wielkim oszustwie, jakim była kampania wyborcza pana Kaczyńskiego. Nie wyobrażam sobie jej dalszego funkcjonowania w polityce bez rozliczenia tej sprawy.
issael / 46.112.170.* / 2010-11-16 15:52

wielkim oszustwie, jakim była kampania wyborcza pana Kaczyńskiego

A co to za nowomowa?
Czy to żle, że to dzięki takim ludziom jak pani Joanna, pan Jarosław Kaczyński uzyskał tak rewelacyjny wynik?

Może Kris sadzi, że gdyby kampanie poprowadził ktoś inny, wynik byłby lepszy? Osobiście wątpię, ale wyniki wyborów samorządowych zweryfikują czy lepsza (dla PiS) jest polityka otwarcia czy zamknięcia.
~Kris / 2010-11-16 16:02 / Tysiącznik na forum)
Nowomowa? Czy mój post brzmi aż tak pokrętnie?

Przemiana pana Kaczyńskiego była kłamstwem, a pani Joanna brała w tym okłamywaniu nas aktywny udział.
Może robiła to, bo sama wierzyła w tę przemianę, a może cynicznie traktowała nas jak bydło, które można i należy oszukiwać. Moim zdaniem ma teraz co wyjaśniać jeśli chce, żeby ktoś jej jeszcze zaufał w przyszłości.
tesa1959 / 2010-11-16 16:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Mnie nie okłamała. Dla mnie było jasne, że w wieku 60 lat nie można zmienić się tak radykalnie, zwłaszcza,. że jest cały czas w wolnym stanie cywilnym.
issael / 46.112.170.* / 2010-11-16 16:18
Moim zdaniem , akurat z kampanii prezydenckiej, pani Joanna nie musi niczego się wstydzić.
O wiele bardziej muszą się wstydzić ci politycy (te ugrupowania) którzy nie tylko nie realizują swoich obietnic wyborczych ( np. z powodów obiektywnych lub "obiektywnych"), ale nigdy nie mieli zamiaru realizowac tego co w kampanii obiecywali.
Mój osąd jest subiektywny, ale obecna ekipa władzy, obecne partie władzy maja tu duzo na sumieniu, zresztą chyba wszystkie partie maja duzo na sumieniu jezeli chodzi o otumanianie i oszukiwanie potencjalnych wyborców.
Słucham polaków, przysłuchuje sie róznym rozmowom w moim otoczeniu, sucham rozmów w miejscach w których przebywam, w kuluarach róznych wydarzeń i niestety, bierzaca ekipa ma opinie specjalistów od nierealizowania obietnic. jakos nikt nie ma zamiaru ich z tego tytułu pociagac do odpowiedzialnosci, ba nikt nie zada wyjasnień.
Ba jezeli ufać sondarzom, to popularnośc ciagle jest na wysokim poziomie, choc juz nie zaufanie.
czym to wytłumaczyc?
Ponadto wcale nie uwazam ze twarz czy postawa pana Kaczyńskiego pokazywana w trakcie kampanii prezydenckiej była fałszem.
Moim zdaniem to po prostu jedna z twarzy polityka. kazdy dobry polityk tych twarzy ma kilka jezeli nie kilkanascie, jezeli jest inaczej nie jest dobrym politykiem albo wcale nie jest politykiem.
Ba takie twarze maja ugrupowania (Gombrowicz nazwał by to gebą)
I tu znowu przoduje PO, ma twarzy wiecej niz tuzin światowidów.
Własnie problemem PiS-u jest zbyt mało twarzy, a jeszcze i to sobie ograniczaja, daząc do minimalnej ilosci tychrze twarzy. a stereotyp tylko jednej "gęby" w polityce korzystny nie jest.
tesa1959 / 2010-11-16 16:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Własnie problemem PiS-u jest zbyt mało twarzy, a jeszcze i to sobie ograniczaja, daząc do
minimalnej ilosci tychrze twarzy. a stereotyp tylko jednej "gęby" w polityce korzystny nie
jest.

Bo J.Kaczyński chce być jedyną twarzą i wszystkie twarze eliminuje.
tesa1959 / 2010-11-16 16:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ba jezeli ufać sondarzom, to popularnośc ciagle jest na wysokim poziomie, choc juz nie
zaufanie.
czym to wytłumaczyc?

Po pierwsze :sondażom, a nie sondarzom, a popularność jest wysoka (zaufanie mniej), bo nie ma komu zaufać. Polacy nie chcą wojny polskoc- polskiej.
udupiaty / 89.79.216.* / 2010-11-16 22:33
polsko-polskiej a nie polskoc-polskiej.
ADSFAFSD / 213.77.81.* / 2010-11-16 15:17
JA BYM TYLKO CHCIAŁ WIEDZIEĆ ILE USTAW NAPISALI CI DEZERTERZT PIS BO W KOŃCU ZA TO BIORĄ KASE NIE TYLKO ZA LANSOWANIE SIE.
Pajchiwo / 2010-11-16 15:39 / Tysiącznik na forum
Chyba jakie, a nie ile.
Jak patrzeć na ilość to nawet PO nie jest ostatnie na liście :) więc to jest niemiarodajne.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy