Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polska najbardziej skorumpowana w UE

Polska najbardziej skorumpowana w UE

Money.pl / 2006-11-06 15:34
Komentarze do wiadomości: Polska najbardziej skorumpowana w UE.
Wyświetlaj:
sówka / 87.207.185.* / 2006-12-08 22:45
Już po tak krótkim okresie rządów PiS korucja znacznie się zmniejszyła. Oczywiście ci co dzięki korupcji osiągają dochody kosztem nie skorumpowanej części społeczeństwa na wszelkie sposoby starają się zmniejszyć w tym zasługi PiS-u, a najłatwiej im przychodzi pisanie obelżywych pomówień i obelg. Taraz ich cała nadzieja w PO, dlatego taką sympatią dażą tą partię.
kwant / 213.238.107.* / 2006-11-15 11:01
Polska powinna być w drugiej setce najbardziej skorumpowanych państw świata. Jedną z najbardziej skorumpowanych instytucji w tym kraju jest prokuratura, która zamiast bronić obywatela przed złodziejami, ochrania tych drugich wybierając z kodeksu karnego takie przepisy, żeby pospolitych bandziorów nie można postawić w stan oskarżenia. Takim przykładem jest art. 296 § 1 kodeksu karnego, który mówi, że żeby komuś postawić zarzut, kwota złodziejstwa musi przekraczać 180 tyś zł /iloczyn 200 x najniższe wynagrodzenie 900 zł = 180 000 zł/. Skorumpowany Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej do spółki z ZKZL w Poznaniu chcą mnie okraść przy okazji remontu kamienicy na 100 000 zł. Zgłaszam to do Prokuratury, a ta zasłania się owym artykułem i rozkłada ręce. Krótko mówiąc złodzieje mogą mnie i sąsiadów bezkarnie okradać w majestacie prawa, pilnując jedynie, żeby kwota złodziejstwa nie przekroczyła owych magicznych 180 tyś. zł...
wars / 83.17.92.* / 2006-11-13 09:21
Brawo T u s k , brawo O l e j n i c z a k . Dokonaliście cudu nad Wisłą. Od dzisiaj , od 13 listopada juz jawnie będziecie razem. Te teatralne gesty o odmienności celów juz dzisiaj nie trzeba ukrywać. SLD w parze z PO.

Kiedy ten "świetny facet" Tusk i Schetyna zerozumieją, że psują wizerunek swojej partii. Kiedy wreszcie odejdą i skończa ja narażać na kompromitację a Polaków na permanentne wybory. Odejdzcie juz.
zmartwiony / 157.25.157.* / 2006-11-06 15:34
Czy ci z CBA zaczna jakies kontrole. Kasa na lapowki juz dawno odlozona a oni nic nie robia. Przyjdzie nam wszystko przepic.
Chba jednak z tym CBA to pic. Chodzilo tylko o propagande i stolki dla kolesiow.

Najnowsze wpisy