Forum Prawo - porady i tematy

Polska narusza zasadę domniemania niewinności

Polska narusza zasadę domniemania niewinności

Wyświetlaj:
Piotr Srogi / 88.156.57.* / 2008-11-02 13:11
artykuł z 2007 roku aktualny do dziś. U nas w Polsce obowiązuje "zasada domniemania winy" - tak wynika z czynów prokuratora okręgowego w Olsztynie. Chciał aresztować trzech policjantów pomimo, iż nie było żadnych podstaw. Chodzi o sprawę Olewników. Ten sam prok. będąc jeszcze w Szczytnie ogłosił sprawcę wypadku drogowego pomimo, że sprawcą był kierujący sam. osob., Renaut, olsztyński polityk. Podzielam pogląd, że takich prokuratorów należy szybko usunąć ze stanowisk i powierzyć im zadania najwyżej referendarzy sądowych
Zazula / 70.53.40.* / 2007-04-20 21:01
Nareszcie koniec z "komunistyczna" mentalnoscia organow scigania i sadow. Precz z dalej stosowana doktryna - "nie ma niewinnych, sa tylko zle przesluchiwani" towarzysza Dzierzynskiego. Moze nareszcie doszlusujemy do prawdziwych DEMOKRACJI !!!!!
Maciej K / 83.10.47.* / 2008-11-30 09:15
Witam.
K Maciej
Piszę do państwa Redakcji ponieważ zostałem skrzywdzony kilka razy przez policje i nikt w Polsce nie jest mi w stanie pomóc by udowodnić moją rację niewinności.
Nadmieniam, że kruk krukowi oka nie wykole i prokuratura odmawia przeprowadzenia kontroli przestrzegania prawa policji.
Jeżeli interesuje państwa ten temat, w którym jest nieuczciwość urzędników państwowych to zapraszam i czekam na kontakt.
K 693500154
fred / 80.53.120.* / 2009-03-05 20:13
nic sie niezmienilo od 1945 r.

Najnowsze wpisy