Forum Polityka, aktualnościKraj

polska pomysłowość w omijaniu podatów

polska pomysłowość w omijaniu podatów

co_ja_tutaj_robie / 2013-02-12 08:45
polska pomysłowosc dotycząca tego jak zgrabnie ominać podatki nie zna granic. Polacy znalezli kruczek dotyczący opłaty akcyzy za sciąganie samochodów do polski. Sciagaja luksusowe samochody po czym rejestrują je jako pomoc drogowa ponieważ za tak zarejestrowany samochod nie opłaca sie akcyzy i takim oto sposobem: W styczniu wjechało do naszego kraju 46 aut przerobionych na pomoc drogową. Wśród nich był Jaguar, Bentley oraz Aston Martin Rapide z 5 l silnikiem o mocy 480 KM.

Polska pomysłowość góra :D
Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-06-11 13:24 / Tysiącznik na forum
Tak to jest jak poseł - minister w jednej osobie stanowi prawo dla siebie! I bardzo dobrze... Uwielbiam taką demokratyczną wolność!?
nerdzik / 2013-06-11 13:11
nie wiem czy mam sie smiac z tego jak polski system prawny jest dziurway i mozna z niego roznorakie interpretacje wycaigac czy z tego ze polacy sa takimi kombinatorami. ja sie zastanwaiam ile osob musi miec posmarowane pieniedzmy zeby przymykaly oko na cos takiego. wiadomo ze wszystko sie da zalatwic w polsce tylko pytanie za ile. i to na to jest idealny przyklad ze jak sie chce to sie da nawet lodz podwodna zarejestrowac jak samochod 1.0 litra......
bebenka / 2013-02-20 11:15
hahah xD a najlepsze jest to ze to wszytsko zgodnie z prawem! :D wsumie chcialbym zeby pomoc drogowa ktora wezwie przyjechala jakims dodgem chellengerem albo jakims Jaguarem albo Bentleyem
antoni_39 / 2013-02-19 10:14
kolejny przyklad jak nie precyzyjne jest nasze prawo i kolejny przyklad na to ze polak potrafi. Pytanie tylko czy byc z tego dumnym czy nie xD

Najnowsze wpisy