Forum Polityka, aktualnościKraj

Polska prezydencja według PiS: Rodzina i ochrona życia

Polska prezydencja według PiS: Rodzina i ochrona życia

Wyświetlaj:
Elendir / 2011-02-13 09:30 / Łowca czarownic
PiS rozpoczął walkę o elektorat katolicki.

To nic, że są to dla nich tylko puste słowa.
EURO STUDENT / 2011-02-11 13:31
Jak jedziesz do Rosji nie zabieraj sprzęty fotograficznego bo Ci zabiorą tak jak tym dziennikarzom. Sikorski dał na to przyzwolenie.
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:50
Wiem, że możesz pisać z ensem. Często Twoje wypowiedzi są naprawdę na poziomie, a potem wyskoczysz z czymś tak głupim jak to.
Dlaczego?
ona + on = rodzina / 89.75.169.* / 2011-02-11 13:12
Komu się nie podoba rodzina i ochrona życia?

Na tą chwilę chyba tylko Gejom i lesbijkom.
Fakt RODZINA to coś więcej niż związek partnerski.
Ochrona życia to w obecnej chwili kwestia życia poczętego, tutaj też nie znajdą wiele dla siebie.
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:15

ona + on = rodzina

Tu się nie zgodzę.
Ona + On = małżeństwo
Ona + On + (X x Ono) = rodzina
gdzie X nie równa się 0
man13 / 2011-02-11 14:03 / Tysiącznik na forum
Ona + On = Oni
On + On = Oni
Ona + Ona = One
Ono + Ono =One
Jaki z tego wniosek?
man13 / 2011-02-11 13:02 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
NeoNazi / 188.47.148.* / 2011-02-11 13:35
widać twoim zdaniem trzeba skupić się na obronie praw mniejszości seksualnych. No cóż każdy broni swoich...
konserwa / 2011-02-11 13:19 / Tysiącznik na forum
W oświadczeniu napisano, że, wśród priorytetów polskiej prezydencji bezwzględnie powinny się znaleźć kwestie wspólnej polityki rolnej, bezpieczeństwa energetycznego, godności człowieka, wolności religijnej, polityki prorodzinnej i społecznej.
Pod którym z tych postulatów nie podpisałbyś się z powodu "debilnosci" lub "ortodoksji" ???
A może poza bluzgami już Ci nic nie zostało?????
man13 / 2011-02-11 13:33 / Tysiącznik na forum
Rolą polityków jest przede wszystkim umacnianie fundamentów rodziny oraz krzewienie wartości i cnót rodzinnych. Osoby odpowiedzialne za kształtowanie porządku społecznego winny się troszczyć o ochronę rodziny przed niszczącymi ją treściami rozpowszechnianymi w środkach masowego przekazu. Państwu i społeczeństwu może grozić rozkład, jeśli przestaniemy popierać małżeństwo i rodzinę, a na równi z nimi będziemy traktować związki osób tej samej płci -
jędruś300 / 83.17.181.* / 2011-02-11 12:33
O jakiej "wolności religijnej" jest mowa skoro mówi się że:

Kościół jest wyrazicielem oczekiwań ogromnej większości Polaków.

to chyba o wolności religijnej katolickiej.
Ja nie przepadam za PO ale nie rozumiem kto na tą partię - PiS; głosuje. Przecież zdrowemu na umyśle człowiekowi, myślącemu choć trochę to te wszystkie brednie w głowie się nie mieszczą!
EURO STUDENT / 2011-02-11 13:08
niech sobie grążą temat to nie jest przymus to jedynie program. Najważniejsze że wskaźniki ekonomiczne Polski wróca do normy za pomocą Zyty Gilowskiej i grona ekspertów. Przyznam, że ja głosuję na PiS aczkolwiek w kościele mnie nie widzieli od 6 lat
EURO STUDENT / 2011-02-11 13:11
drążą a nie grążą

No i nię będzie polityki uległości moskwie co jest dla nas bardzo niekorzystne !
UE nie będzie nam machać palcem za finanse.
Wybieram PiS i zobaczymy. Na razie nie ma nic innego
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:13
Ty tak naprawdę, czy żartujesz?
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:11
Zyta Gilowska z kolegami rozbiła budżet w odwecie, coby PO nie szło za dobrze, a potem ludziska znów PiS wybiorą.
Druga wesja jest taka, że celowo działał na szkodę państwa z jakichś innych, sobie znanych przyczyn.
Elektro Devil / 2011-02-11 13:41 / Tysiącznik na forum
obniżkę podatków uważać, za złą decyzje... Skąd tacy idioci się biorą? Chyba siedzisz w budżetówce i żerujesz na Podatnikach.

Zyta Gilowska obniżyła wpływy do budżetu w celu automatycznego niwelowania kosztów Państwa w kolejnych latach. Niestety do władzy dopchało się PO, które zwiększyło wydatki we wszystkich resortach i zadłużyła Kraj na potęgę.

Wam fanom PO proponuję obciążyć się dodatkową składką na utrzymanie rządzących nierobów...
EURO STUDENT / 2011-02-11 13:14
SPISKOWIEC Z PO ! =) mieliście 3 lata i dziś mówicie że to wina PiS... OK wiem o pewnej dyrektywie z UE którą Polska zatwierdziła i nie zostawiła funduszy na to w budżecie 2008 ale to co piszesz to WIELKA PRZESADA. Nikt w to nie uwierzy. A wypowiedz Rostowskiego że to wszystko wina PiS to była nędza i rozpacz w wykonaniu tego Pana. TO wy zatrudniliście armię urzędasów którzy rujnują cały budżet ! Przyznajcie się !
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:19
My? Ja nie należę do żadnej partii, a już absolutnie (a szkoda) nie zasiadam u władzy.
Zyta Gilowska obniżyła znacząco wpływy do budżetu nie ograniczając wydatków.
Jest to ewidętnie szkodliwe działanie.
Nie wszystko jest winą PiS, mają czasem nawet dobre pomysły gospodarcze, ale nie chcę żyć w państwie policyjno-religijnym.
Jest wiele alternatywnych organizacji, ale lud głosuje na gęby z TV.
EURO STUDENT / 2011-02-11 13:26
a ja jestem pewny że gdyby Zyta Gilowska była do dziś MF to by nie było problemów ... musze to sprawdzić i będę mieć czyste sumienie jak zagłosuje na PiS. znowu szczerze ! =)
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:33
Tu nie ma co sprawdzać. Rząd PiS (pani Zyta była tam min. fin.) obniżył składkę rentową o ile pamiętam obniżono też podatki.
Nie zreformowano zaś nic z wydatków. Proste jak ...
EURO STUDENT / 2011-02-11 13:40
i widzisz jaki brak informacji masz
obniżyli jeden ze składników składki ZUS
Podatek obniżyło PO

Rząd przeje część składek z OFE?
Mówi Ci to coś?

Lepiej kup dużą skarbonkę i zbieraj na emeryturę bo będziesz jeść zupę z korzeni tak Cię Twoi wybrańcy urządzą !!! płacimy na emeryturę ale tak na prawdę to wyrzucamy pieniądze w błoto !
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:48
Pani Fedak nie pierwszy raz wyskakuje z genialnym pomysłem.
Jeśli chodzi o OFE, to zeżerają taką samą kasę jak ZUS i dodatkowo nie gwarantują żadnych zysków.
Jak wprowadzą prowizję od zysku, a nie wpłaty to sam będę ich bronił, na razie mam to gdzieś.
Na emeryturę zbiorę sam, z oszczędności, albo i tak będzie marna. Zarobki na Uniwersytetach to raczej do najwyższych w kraju nie należą, zwłaszcza na początku.
konserwa / 2011-02-11 13:24 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy ty wiesz, że najtęższe Polskie głowy były związane ze stronnictwami katolicko-narodowymi - Kwiatkowski, Grabski i wielu innych budowniczych II RP. Pamiętasz jak im to wyszło i gdyby nie II wojna światowa pewno bylibyśmy potęga. Może teraz jest czas,kiedy różnej maści liberałowie rządzili, żeby takie stronnictwa doszły do władzy.
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:35
Obecnie stonnictwo katolicko-narodowe to (przynajmniej część objawiająca się w TV i internecie) banda oszołomów.
Ruskie im prezydenta zaciukały, Tusk to morderca, Niemce chcą ich zagazować itd. itp.
yuki / 150.254.212.* / 2011-02-11 13:29
Za dużo w Polsce jest kleru abyśmy byli w stanie ich utzrymać.
Jak kończą państwa religijne, czy może właściwie jak żyją to możwsz zobaczyć codziennie w TV.
Ja chcę przyzwoitego świeckiego państwa, bez sztucznej martyrologii, bez zapierania się własnej historii, bo nie pasuje do wyobrażeń pana Kaczyńskiego, czy Macierewicza.
Oczywiście, że PO to nie doskonała partia, ale PiS jest jeszcze gorszy, a pozostali to szkoda słów.
Szukać trzeba nowego, stare się wypaliło.
EURO STUDENT / 2011-02-11 13:48
PiS i tak jest lepszym wyborem od PO i to o 10000000000% natomiast jestem za opodatkowaniem kościoła... w końcu też używają części wspólnej, którą pokrywamy "Wszyscy" z podatków. A księża ładnie zarabiają na pogrzebach, weselach i innych sprawach.
polak mały / 213.77.7.* / 2011-02-11 13:05
Jędruś, musisz się jeszcze wiele nauczyć

Najnowsze wpisy