Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polska tarcza antyrakietowa? Komorowski jest za

Polska tarcza antyrakietowa? Komorowski jest za

Wyświetlaj:
kbx / 83.11.234.* / 2012-08-06 21:30
USA od długiego czasu chciała to zainstalować. To nigdy nie był pomysł polski. I nagle, nowy pomysł, Polska bardzo mocno pragnie tarczy...sami sfinansujemy budowę. Człowiek dużo nie wymaga, prezydenta, który by myślał. W kraju gdzie lada chwila przestaną wypłacać emerytury, gdzie podatki i opłaty rosną z roku na rok, gdzie służbie zdrowia brakuje kasy, policji brakuje kasy, jest tu ktoś komu nie brakuje kasy? Pomyślałby kto, że nie ma szans aby ktoś klepnął tak abusurdalne pomysły jak wyłożenie ogromnej kasy na tarczę antyraktietową. Przed kim on się chce chronić?
JanuszPOlikot / 2012-08-06 21:14 / Tysiącznik na forum
Ty lepiej kolego dopilnuj naszych F16 bo na razie to są latające atrapy....Nie maja wgranych odpowiednich modułów oprogramowania np. walki radioelektronicznej ,maskowania elektromagnetycznego itp.... Z tego co wiem to odpowiedni soft ma być zaimplementowany dopiero ok 2016r.......Więc proponuję panie Bronek jako nie znającemu się na niczym historykowi(Nawet nie zna dobrze historii....Stąd te brednie o Konstytucji 3 maja).......

Nasz kraj nie ma potencjału technologicznego aby uruchomić program tarczy antyrakietowej...

Typowy POlitykier który znowu coś zaPOwiada....Tak jak jego POkolesie....Zielona wyspa...hehehe.....CyfrowaPOlska pana TW Boniego itp. brednie
bsf / 77.255.44.* / 2012-08-06 21:11
Coś mi się wydaje,że strażnik żyrandola stęsknił się za Układem Warszawskim. Ciekawe kto POdsuwa takie POmysły ?
k aczordonald / 92.20.100.* / 2012-08-06 21:09
przeciez to UTOPIA

temat medialny.Rzuca sie psom szmate a one ja szarpia(jest zajecie:::))) na jakis czas, a bieda u obywateli az piszczy.

niech przestanie pito lic i zacznie realnie budowac, a na poczatek te elektrownie atomowa, chociaz jedna ::))

ech ! znowu igrzyska dla gawiedzi ::))
ameryka111 / 2012-08-06 21:08
Mało tego.
A od kogo kupią komponenty do zbudowania tej tarczy :)
Już mi się dalej nie chce pisać.
Prawie 50 miliardów zł. Szukajcie pieniędzy w mandatach, podatkach. Obciążajcie na maksa polskie firmy i polskich pracowników. Lidl, Kaufland, Biedronka, Carefule, Real, Tesco nie płacą podatków, transferują zyski do swoich krajów, USA robi nas jak chce, a my POLACY co robimy, polskie sklepy/firmy upadają nie mogą konkurować z zagranicznym kapitałem i ulgami jakie funduje im państwo polskie. Brawo Panie Prezydencie.Made in GERMANY, FRANCE, USA.
ameryka111 / 2012-08-06 20:46
Chodzi o oczywiście o te 49.200.000.000 zł które USA nie wyłoży z własnej kieszeni. Ciecia w USA a Bronek mówi że chce mieć swoją tarczę.Bronek to niezły miglanc i sprzedaje Polskę. Tarcza musi być. Prezydencik polski zafunduje ją nam za FREE Mistrzostwo świata, a artykuł napisany jest wręcz rewelacyjnie. Panie autorze tego artykułu, nie uważaj Polaków za d.e.bili.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy