Forum Polityka, aktualnościKraj

Polska ustawa kominowa jedyna w krajach UE

Polska ustawa kominowa jedyna w krajach UE

Money.pl / 2008-03-21 16:29
Komentarze do wiadomości: Polska ustawa kominowa jedyna w krajach UE.
Wyświetlaj:
djprezes / 83.22.164.* / 2008-03-22 12:51
rzeczywiście, co oni sobie kupią za te 18 tysięcy? waciki?
Powinien być limit do miliona! Dajmy im żyć a nie wegetować!
Pyclik / 2012-07-25 03:41 / Tysiącznik na forum
Nie podoba się 6x średnia? Gdzież problem?
Wio na zachód, praktykować na zmywaku, bo przecież oni tam mają swoich menadżerów!
jliber / 2008-03-21 16:29 / Tysiącznik na forum
Ale też i w Polsce przecież biurwy są najbardziej krwiożercze i pasożytnicze niż gdziekolwiek indziej w UE. Nie przez przypadek jesteśmy najbiedniejszym państwem UE. Urzędas to wszędzie pasożyt, ale u nas najlepiej by im wszystkim po prostu poderżnąć gardła.
Fors84 / 2008-03-21 17:48 / Bywalec forum
Ja jestem za bardziej humanitarną formą uśmiercania - komorami gazowymi.
j230 / 89.101.242.* / 2008-03-22 03:06
następnym pasożytom za mało kasy Zapomieliście tylko nieroby że pracujecie w państwowych firmach w których możecie robić wszystko a kosztami oczywiście obciążyć nas podatników Prywatny płaci dużo kasy jak mu dobrze zarządzasz w innym przypadku kop w dupę a jak to jest z wami ? Dla mnie powinniście mieć max przelicznik 10 razy najnizsza pensja a jak mało to sam mogę się zgłosić na wasze miejsce napewno nie będę gorszy i się tą kwotą zadowolę
mirka.m. / 83.22.69.* / 2008-05-27 11:19
Radzę przeczytać Kodeks Spółek Handlowych i potem zabierać głos na temat ustawy kominowej.Tam, by sie Pan dowiedział, że nad Zarzadem jest jeszcze Rada Nadzorcza i ona tez może jak Pan to pisze dać "Kop w duoę", kiedy tylko zechce. Na dodatek "ustawa kominowa" nie obejmuje tylko członków zarzadu, ale inne osoby na odpowiedzialnych stanowiskach.
mirka1000 / 83.22.69.* / 2008-05-27 11:19
Radzę przeczytać Kodeks Spółek Handlowych i potem zabierać głos na temat ustawy kominowej.Tam, by sie Pan dowiedział, że nad Zarzadem jest jeszcze Rada Nadzorcza i ona tez może jak Pan to pisze dać "Kop w duoę", kiedy tylko zechce. Na dodatek "ustawa kominowa" nie obejmuje tylko członków zarzadu, ale inne osoby na odpowiedzialnych stanowiskach.
Pyclik / 2012-07-25 03:35 / Tysiącznik na forum
Nie wiem, co Ty chciałaś nam powiedzieć, ale rozważ doniesienia prasowe na temat, jak RADA NADZORCZA - nie wiedząc po co, na co i dlaczego-akceptowała pensje , wydatki itp pana Śmietanko. Toż oprócz niego natychmiast powinna iść także na zieloną trawkę ta niby - Rada!

Najnowsze wpisy