Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska w strefie euro. PO nie rozmawia z PiS o referendum

Polska w strefie euro. PO nie rozmawia z PiS o referendum

Wyświetlaj:
jajec / 46.45.107.* / 2013-03-25 15:42
Ludzie !!
Czytajcie uważnie-tu się nie mówi o referendum w sprawie przyjęcia euro,tu się mówi o referendum w sprawie DATY przyjęcia euro!!
Czyli decyzja już zapadła,kwestia tylko kiedy!
.599 / 151.88.22.* / 2013-03-25 11:48
Tak dla przypomnienia!-słowa Św. pamięci prof.Religi-wywiad.

"Były minister zdrowia nie ukrywał w wywiadzie, że ma żal do innych osób z tego środowiska, m.in. do obecnego marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego. - Mam wrażenie, że on teraz nie zawsze mówi i działa zgodnie z tym, co myśli naprawdę. Raczej robi to, żeby być w Platformie. I to budzi moje obrzydzenie - mówił Religa.

- Powiem szczerze: patrząc na ten cały parlament, nie mam ochoty z nikim zawierać tam przyjaźni - zaznaczył. - Muszę za to podkreślić, że jestem pełen podziwu dla zdolności politycznych Jarosława Kaczyńskiego. Ale to nie ma nic wspólnego z przyjaźnią. To raczej uznanie dla jego talentów politycznych. Ten człowiek wie, co w danym momencie jest istotne i czym się trzeba w danej chwili zainteresować. Umie w odpowiednim momencie zająć się najważniejszą sprawą - dodał.

Pytany czy nie ceni nikogo z Platformy odparł, że nie. - To co działo się w Platformie napawa mnie obrzydzeniem. Chodzi zwłaszcza o wykańczanie najlepszych ludzi, takich jak Maciej Płażyński czy Jan Rokita. Mogę powiedzieć szczerze, że nigdy nie miałem przyjaciół w Platformie i nie chcę ich mieć. Zresztą nigdy nie poparłem PO, tylko Donalda Tuska - mówił.

Przyznał jednocześnie, że bardzo się rozczarował Tuskiem. - Zwłaszcza jego bezwględnością. Choć trzeba przyznać, że działał bardzo mądrze i wiele osób nie zauważało jak utrąca ludzi, którzy mogą stanowić dla niego zagrożenie - dodał Religa.

Jak podkreślił, poparł Tuska w wyborach prezydenckich w 2005 r., bo wydawało mu się, że głoszone przez niego poglądy są mu bliższe niż to co proponował Lech Kaczyński. - Dziś wiem, że Tusk nie nadaje się na prezydenta i nie chciałbym, aby nim kiedykolwiek został - powiedział profesor."
76678658 / 88.199.162.* / 2013-03-25 10:57
[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###

a potem będą kraść z banku nasze oszczędności bo przecież "to ludzie wybrali polityków którzy zadłużyli kraj".
No i komuna wróciła.
pljbvgvgvb / 94.194.140.* / 2013-03-25 10:35
CHCEMY REFERENDUM BO NIE CHEMY EURO!!!!!!!!!!!!!!!!
Drań / 93.159.53.* / 2013-03-25 10:24
Powiem tak. Jeżeli wprowadzą EUR bez referendum to PO może zapomniec o moim głosie. W EURO landzie rządzą Niemcy i to jest aż nadto widoczne na przykładzie Cypru.

Najnowsze wpisy